Autor Tema: Gde cete na letovanje?  (Pročitano 3276 puta)

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Gde cete na letovanje?
« poslato: Jun 09, 2008, 04:22:52 pre podne »
Leto se primaklo!Prognoziraju da ce biti veoma dugo,lepo i toplo!

Da li planirate da otputujete negde ili cete rashladjenje traziti na bazenu ,tisi,ili mozda u basti nekog kafica?

Ja planiram da otputujemo u Crnu Goru.Jedno malo mesto izmedju Bara i Ulcinja.Zove se Utjeha.Mogu da vam kazem da je mesto prelepo!Mirno i tiho.Plaza je udaljena nekih 100 metara od kuce u kojoj boravimo.Jedina mana je sto se izmedju nalazi magistralni put!

E,sada,to je moja zelja,a sobzirom da sam skoro pocela da radim,pitanje je da li cu dobiti godisnji odmor!

Ako mi to ne uspe,citavo leto cemo provesti na bazenu.Kartica mi je vec u dzepu.Samo jos da prestane kisa....

Pa vidimo se,dragi forumasi!! :juhuuu:

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Gde cete na letovanje?
« Odgovor #1 poslato: Jun 10, 2008, 02:11:43 pre podne »
Kazu da je leto posle srednje skole najduze i najlepse... pa cu se truditi da ga provedem u skladu sa tim \\\"pravilom\\\". :) samo za pocetak prijemni da prodje...
prve nedelje jula u NS-u, sredjivanje stana, posao u \\\"Dnevniku\\\", Strand, izlasci...
onda letovanje na Krfu (s obzirom koja ekipa ide, valjda cu stici kuci ziva i zdrava)... :laugh:
druga polovina avgusta i septembar su rezervisani za Becej i Tisu, tesko mi je da kazem, ali i za oprastanje od nekih starih navika i ljudi bez kojih nemam pojma kako cu da funkcionisem u oktobru... :unsure: :(
naravno izmedju jos puuuuno provoda, rodjendana, \\\"kampovanja\\\" i ostalih desavanja...
tako bi trebalo da izgleda moje leto... a vase...? :)

TiDža84

  • Gost
Odg: Gde cete na letovanje?
« Odgovor #2 poslato: Jun 17, 2008, 03:34:46 pre podne »
U Albaniju...da podpomognem \\\"razvijeni\\\" albanski turizam :laugh: :laugh:

Dusan Colic

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Odg: Gde cete na letovanje?
« Odgovor #3 poslato: Jun 17, 2008, 03:47:19 pre podne »
@Marina


Ladno ides na Krf...mozda se i sretnemo!!!:-)

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Gde cete na letovanje?
« Odgovor #4 poslato: Jun 17, 2008, 07:02:11 pre podne »
:laugh: u istoj sobi? :P