Autor Tema: NEtolerancija na forumu  (Pročitano 3444 puta)

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
NEtolerancija na forumu
« poslato: Jun 14, 2008, 10:23:58 posle podne »
pravo da vam kazem ne bih znao da postoje neki clanovi foruma da nema ovog sajta...
i bas mi je bezveze da se vredjate javno na forumu a ne u privatnim porukama ili uzivo.
ti ne volis njega, on ne voli tebe. ok, sta sad, ako cete voditi rat, koljite se, al ne u mojoj avliji, samo mi pravite pos\\\'o da chistim za vama.
tema o toleranciji je obrisana. chlan Policija_72 se brishe na njegov zahtev. ako ne znate da pricate nemojte s*ati. ako morate da se*ete, ne mora da smrdi svima nama.
iskoristicu svoje pravo i dokazati ako treba i netoleranciju brisanjem postova koji slede... ako slede... nema \\\"ja sam samo rekao...\\\" ili \\\"on je meni rekao...\\\"
DELETE i cao.
prijatan dan
Dorde

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: NEtolerancija na forumu
« Odgovor #1 poslato: Jun 14, 2008, 11:25:27 posle podne »
Posto sam ja taj koji je sa pomenutim vodio polemiku koju ti definishesh kao \\\"klanje, sranje, smrdenje\\\", bilo bi ok da napises konkretno sta sve ovo znachi, bzvz je da sad reshavamo rebuse i jednachine.
Matematika mi nikad nije bila omiljena...:)

#2

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: NEtolerancija na forumu
« Odgovor #2 poslato: Jun 15, 2008, 12:55:24 pre podne »
DORDE napisao/la:
Citat
pravo da vam kazem ne bih znao da postoje neki clanovi foruma da nema ovog sajta...
i bas mi je bezveze da se vredjate javno na forumu a ne u privatnim porukama ili uzivo.
ti ne volis njega, on ne voli tebe. ok, sta sad, ako cete voditi rat, koljite se, al ne u mojoj avliji, samo mi pravite pos\\\'o da chistim za vama.
tema o toleranciji je obrisana. chlan Policija_72 se brishe na njegov zahtev. ako ne znate da pricate nemojte s*ati. ako morate da se*ete, ne mora da smrdi svima nama.
iskoristicu svoje pravo i dokazati ako treba i netoleranciju brisanjem postova koji slede... ako slede... nema \\\"ja sam samo rekao...\\\" ili \\\"on je meni rekao...\\\"
DELETE i cao.
prijatan dan
Dorde

Dorde,ja sam primetila da ta osoba nije bila jedina na forumu koja vredja.Postoji jos osoba koji nemaju snage da svoja misljenja prenesu i iskazu\\\"oci u oci\\\" pa nas sve ovde stvarno smaraju!
Pozdravljam tvoju odluku!

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: NEtolerancija na forumu
« Odgovor #3 poslato: Jun 15, 2008, 12:56:54 pre podne »
Gospodar Vremena napisao/la:
Citat
Posto sam ja taj koji je sa pomenutim vodio polemiku koju ti definishesh kao \\\"klanje, sranje, smrdenje\\\", bilo bi ok da napises konkretno sta sve ovo znachi, bzvz je da sad reshavamo rebuse i jednachine.
Matematika mi nikad nije bila omiljena...:)

#2

Mislim da Djordje nije mislio na tebe,Gospodaru Vremena!Zar ne?

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: NEtolerancija na forumu
« Odgovor #4 poslato: Jun 15, 2008, 01:28:31 pre podne »
DORDE napisao/la:
Citat
pravo da vam kazem ne bih znao da postoje neki clanovi foruma da nema ovog sajta...
i bas mi je bezveze da se vredjate javno na forumu a ne u privatnim porukama ili uzivo.
ti ne volis njega, on ne voli tebe. ok, sta sad, ako cete voditi rat, koljite se, al ne u mojoj avliji, samo mi pravite pos\\\'o da chistim za vama.
tema o toleranciji je obrisana. chlan Policija_72 se brishe na njegov zahtev. ako ne znate da pricate nemojte s*ati. ako morate da se*ete, ne mora da smrdi svima nama.
iskoristicu svoje pravo i dokazati ako treba i netoleranciju brisanjem postova koji slede... ako slede... nema \\\"ja sam samo rekao...\\\" ili \\\"on je meni rekao...\\\"
DELETE i cao.
prijatan dan
Dorde


Zasto si mrke obesio brke Dorde?

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: NEtolerancija na forumu
« Odgovor #5 poslato: Jun 15, 2008, 01:29:38 pre podne »
A ja bas mislim da gresis, Ninice.;)

Ja sam napisao zadnji post u tom topiku, nakon cega ga je Dorde obrisao.

Nakon toga je otvoren ovaj topik sa textom koji je samo njemu znan.
Nije problem nista koliko me nervira sto ne postoji odgovornost da se stane iza svojih poteza. Bezanje, izbegavanje, nemanje vremena, brisanje mojih postova u ovom topiku...:laugh:

Meni je jasno ko dan sve...
I tragikomicno u isti momenat.

Zato sto me Axl stavio za moderatora na samom pocetku sajta - ja ne smem  da iskazem svoje misljenje.
Ako ga iskazem - brishu se topici ili odvijaju gore pomenute aktivnosti.:cheer:

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: NEtolerancija na forumu
« Odgovor #6 poslato: Jun 15, 2008, 01:35:57 pre podne »
E, ja podrzavam to sto je tema \\\"tolerancija\\\" obrisana, jer je njen naziv totalno pogresno i suprotno promovisan... svelo se na srpsko-madjarske odnose, tj. navodjenje dogadjaja koji navodno krse prava nacionalnih manjina. a tolerancija tako velika oblast sa toliko lepih strana!

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: NEtolerancija na forumu
« Odgovor #7 poslato: Jun 15, 2008, 07:22:02 pre podne »
Gospodar Vremena napisao/la:
Citat
A ja bas mislim da gresis, Ninice.;)

Ja sam napisao zadnji post u tom topiku, nakon cega ga je Dorde obrisao.

Nakon toga je otvoren ovaj topik sa textom koji je samo njemu znan.
Nije problem nista koliko me nervira sto ne postoji odgovornost da se stane iza svojih poteza. Bezanje, izbegavanje, nemanje vremena, brisanje mojih postova u ovom topiku...:laugh:

Meni je jasno ko dan sve...
I tragikomicno u isti momenat.

Zato sto me Axl stavio za moderatora na samom pocetku sajta - ja ne smem  da iskazem svoje misljenje.
Ako ga iskazem - brishu se topici ili odvijaju gore pomenute aktivnosti.:cheer:

Neki ljudi ne shvataju pojam tolerancije onako kako bi trebalo to da shvate!
Ti si samo rekao svoje misljenje,uostalom,zato i sluze forumi,zar ne?
Veoma profesionalno radis svoj posao,ne obracaj paznju na provokacije....
Nastavi ovim tempom,mnogi od nas ti drze palceve!
A ipak sam sigurna da tema nije zatvorena zbog tvojih postova,opet nam ostaje da sacekamo Djordjetov odgovor!

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: NEtolerancija na forumu
« Odgovor #8 poslato: Jun 16, 2008, 12:45:43 posle podne »
Dorde je trebao da reaguje ranije kad je policija poceo da smara kako su samo Madjari ugrozeni.
Dosli smo u situaciju da je Policija dva puta pokretao teme kako su Madjari ugrozeni, i kad neko pocne da postavlja konkretna pitanja i konkretne kvalifikacije istog, na njegov zahtev Dorde zakljuca temu.
Pa zasto je Policija pokretao temu ako nema dovoljno argumenata za dalju raspravu?
Verovatno zato sto zna da moze da kaze DOSTA!

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: NEtolerancija na forumu
« Odgovor #9 poslato: Jun 16, 2008, 07:56:26 posle podne »
Amin!