Autor Tema: VERUJ U SEBE!  (Pročitano 6733 puta)

TiDža84

  • Gost
Odg: VERUJ U SEBE!
« Odgovor #15 poslato: Jul 24, 2008, 09:58:33 posle podne »
Niko se nije podsmevao...odakle ti taj zakljucak?Samo jedostavno ne zelim da podelim svoje znanje i iskustvo steceno na istoj sa sirokim narodnim masama.

Alexandra D.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 583
    • Pogledaj profil
Odg: VERUJ U SEBE!
« Odgovor #16 poslato: Jul 25, 2008, 01:05:59 pre podne »
Kometar je bio na Rezov post,i ne treba niko da se podsmeva.Piitala sam za utiske forumasa, a ne za elaborat naucenog. Nismo se razumeli.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: VERUJ U SEBE!
« Odgovor #17 poslato: Jul 25, 2008, 04:45:02 posle podne »
lunja i maza napisao/la:
Citat
edukacija nije za podsmeh vec za pohvalu, ima li mesta za mene u sledecoj grupi :)


Postupak za zainteresovane je jednostavan, imaš uputstvo gore u nekim od postova. A da li ćeš biti u narednoj grupi to ne mogu da ti sada kažem. Ima zaista puno ljudi koji su se prijavili i još se prijavljuju...Ali, ko ne kuca, ne otvori mu se...

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: VERUJ U SEBE!
« Odgovor #18 poslato: Jul 28, 2008, 01:54:54 pre podne »
Ipak je to dvodnevno obrazovanje, nije mala stvar.

Mislim da nije u redu da neko ko je prosao edukaciju sada svoje znanje nece da podeli sa nama :(


Da su tako mislili i oni sto su drzali seminar - ne bi ga ni bilo.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: VERUJ U SEBE!
« Odgovor #19 poslato: Jul 28, 2008, 05:02:39 pre podne »
piCODER napisao/la:
Citat
Ipak je to dvodnevno obrazovanje, nije mala stvar.

Mislim da nije u redu da neko ko je prosao edukaciju sada svoje znanje nece da podeli sa nama :(


Da su tako mislili i oni sto su drzali seminar - ne bi ga ni bilo.


Seminar je predviđen za hrabre, odvažne, visprene...One koji će jednoga dana i uspeti da realizuju neke svoje zamisli.
Za one koji to nisu/ dakle, pametni, hrabri, inventivni, etc/,  Kardelj je smislio Fakultete koje su pohađali \\\"stručnjaci\\\" i koji su 5 godina proučavali \\\"bukarenje svinja\\\"...Oni sada bazaju /rokću/ ovom zemljom i misle da je \\\"bukarenje svinja\\\" nauka nad svim naukama...

Dobro je što se seminaristi ne pale na ovakve picodersko-lunjo-mazne-bukaričke provokacije...

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: VERUJ U SEBE!
« Odgovor #20 poslato: Jul 28, 2008, 05:12:21 pre podne »
id\\\'te u pershun obojica :D

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: VERUJ U SEBE!
« Odgovor #21 poslato: Jul 28, 2008, 08:04:42 pre podne »
Niko me ovako strašno nije opsovao!:)  
Pozdrav Dordetu!:laugh:

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: VERUJ U SEBE!
« Odgovor #22 poslato: Jul 28, 2008, 04:19:28 posle podne »
Pa nije provokacija.

Nego, dobili su ljudi za dzabe nesto, znanje, kol`ko - tol`ko, i onda nece nista da kazu, cuvaju znanje, nece da kazu nama ostalima sta je bilo, sta su naucili. Nema veze.

Od ove teme sam upravo TO ocekivao, da se cuje nesto i posle predavanja. Mozda nisu ni shvatili sta su culi pa ne znaju da prenesu nama ostalima.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: VERUJ U SEBE!
« Odgovor #23 poslato: Jul 28, 2008, 06:43:15 posle podne »
INFORMACIJA:

Seminare za početnike u biznisu organizuje Ministarstvo ekonomije i regionalnog razvoja preko Republičke agencije za razvoj MSP, a ova to dalje organizuje preko Regionalnih agencija za razvoj MSP i preduzetništva...Za južno-bački okrug zadužena je \\\"Alma Mons\\\" - Regionalna agencija za razvoj MSP i preduzetništva.
Opšte udruženje preduzetnika Bečej najavilo je nastavak održavanja ovih seminara za one preostale zaintersovane koji su se već evidentirali, kao i za one koji se svakodnevno prijavljuju na naš uadresu...
 
Š ta se čeka? \\\"Alma Mons\\\" čeka odobrenje nove tranše sredstava od Ministrastva ekonomije, odnosno Republičke agencije za razvoj MSP za novu seriju seminara...Koliko ćemo čekati, ne zna se...Odmori, nova vlast, Radovan Karadžić i još tristo vragova...Ja se nadam da ćemo sigurno uspeti da nešto organizujemo u Bečeju...Sa ili bez Ministarstva...

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: VERUJ U SEBE!
« Odgovor #24 poslato: Avgust 01, 2008, 12:10:52 pre podne »
Alma Mons ceka sredstva da organizuje seminar, to mi je jasno.

Al` nije mi jasno sta ces im ti? Da sakupis polaznike? Koliko sam cuo, ima ih i ovak mnogo vise nego sto moze da se prihvati za prisustvovanje seminaru.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: VERUJ U SEBE!
« Odgovor #25 poslato: Avgust 01, 2008, 07:42:56 pre podne »
A gde si to čuo? Od koga si to čuo? Možda od onoga što sernja po Bečeju da imam bazen od 30.000 evra?:) To su tvoji \\\"izvori\\\". Pouzdani i pametni ko ti...:)
Ali u jednom si u pravu: zainteresovanih ima zaista dosta i ima ih sve više od kako sam otvorio Centar za podršku preduzetništvu. Imaju ljudi poverenje u mene i u instituciju koju vodim, pa se javljaju, dolaze, radimo... I što je najvažnije: radim samostalno, bez da mi se oko nogu motaju leva smetala i prišipetlje iz mnogo važnih partija. Kuš od mene!

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: VERUJ U SEBE!
« Odgovor #26 poslato: Avgust 01, 2008, 04:59:20 posle podne »
E ovo za bazen nisam cuo, priznajem.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: VERUJ U SEBE!
« Odgovor #27 poslato: Avgust 01, 2008, 10:17:23 posle podne »
Pa verovatno zato što govoriš kroz nos pa ne čuješ sebe kad govoriš! :laugh:

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: VERUJ U SEBE!
« Odgovor #28 poslato: Avgust 01, 2008, 11:33:16 posle podne »
Mislis da sam ja izmislio da imas bazen od 30.000 EUR u dvoristu? Pa imam ja pametnija posla nego da izmisljam take stvari. ;)

A ovo da neko ceka pare iz Ministarstva si sam napisao u nekom od prethodnih postova. Znaci, cekas da neko iz BG posalje pare nekoj \\\"agenciji\\\" pa da zajedno sa tobom organizuju jos jedan seminar. OK samo da se zna da nije do tebe zastoj. A i ne znam sta ces im ti?

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: VERUJ U SEBE!
« Odgovor #29 poslato: Avgust 02, 2008, 12:10:35 pre podne »
Čim sam čuo tu nebulozu o bazenu znao sam iz koje to \\\"teritorijalne jedinice\\\" je moglo doći i koji to čovek-mesna zajednica je mogao smisliti.:)

...pa i sam sam se pitao šta ću im ja? Sad - kad  imaju svetski poznate animatore i mobilizatore zajednice koji bi garant oko sebe mogli okupiti...mislim, mogli bi recimo okupiti...okupiti hm, mislim toliko ubedljive i sugestivne likove, koji bi ovajonaj, moždaeventualno dobro - možda bi sebe same mogli okupiti na jedno mesto! Da im  nije dosadno sa njima samima! Toliko su to divni, autentični, ubedljivi ljudi!:laugh: Poput tebe.
 Stvarno Picoder, jesi ti uspeo ikada za nešto da okupiš bar tri čoveka na jedno mesto, oko neke \\\"tvoje\\\" ideje? Ne verujem ni za sopstveni rođendan da uspeš toliko da navučeš ljudi!:laugh: Sebe ne računaj.