Autor Tema: VERUJ U SEBE!  (Pročitano 8129 puta)

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: VERUJ U SEBE!
« Odgovor #30 poslato: Avgust 02, 2008, 12:16:22 pre podne »
Zato te ljudi i ne vole, okupis ih napalis i onda nista.
 
Samo ne razumem kako to od jednom valjaju pare iz Beograda pa pravis seminar o tome? Jel zbog provizije? Okupis ljude pa zaradis na tome - jasna stvar. Tako nesto nikada nisam ni pokusao.

Taj odnos - imam ideju pa cu da okupim ljude pa cu onda da ih napalim pa cu onda medju njima da nadjem krivce sto ova moja ideja ne funkcionise - e to vise ne prolazi.


Ajd odoh da ti ne smetam u tvom okupljanju ljudi.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: VERUJ U SEBE!
« Odgovor #31 poslato: Avgust 02, 2008, 12:25:38 pre podne »
Picoder, ne moraš da najavljuješ svoj odlazak. To iz kuortazije uglavnom najavljuju oni koji su ubeđeni u svoju nebitnost, neprisustvo.
A što se tiče provizije, to stavi u onaj koš sa bazenom. Inače, samo da znaš - svojim parama, iz svog džepa ugošćavam polaznike kursa.
Do Alma Monsa stižu čiste pare. Mislim, već oprane.
A ne brini se. Sve funkcioniše. Ako Bg ne da pare, već sam našao rešenje i pomoći ću ljudima koji hoće da krenu u svoj biznis, kojima nisu roditelji usadili u glavu da je \\\"platica - sigurica\\\".

A sve ovo i ne radim  da me ljudi vole ili ne vole. Kao da ja ne znam šta su prljava usta bečejska.

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: VERUJ U SEBE!
« Odgovor #32 poslato: Avgust 02, 2008, 12:29:15 pre podne »
Hteo sam da ostavim temu, onima koje zanima to sto pricas - mozda - da ne bude sve off topic.

Znaci kafa i sok na tvoj racun? Nije da trazis da te ljudi vole, nije da radis za zaradu. Jednostavno hoces da cinis dobro. Tako je - veruj u sebe.

A za Dan bezbednosti ako te se sete - sete.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: VERUJ U SEBE!
« Odgovor #33 poslato: Avgust 02, 2008, 12:30:41 pre podne »
Svaki čovek našpanuje sebe prema prirodi koju poseduje. Evo da si neko drugi ti bi sigurno bio čovek.:laugh: