Autor Tema: Kupatilo / ogledalce, ogledalce....  (Pročitano 3225 puta)

Irena Žunić

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 144
    • Pogledaj profil
Kupatilo / ogledalce, ogledalce....
« poslato: Jun 18, 2008, 05:33:56 posle podne »
Biću kratka. Čekam na kupatilo. Peti dan. Prirodne potrebe i životne funkcije sam svela na minimum. Vršim i fotosintezu.
Strogo čuvana i branjena teritorija, na pokušaj ulaska provedem se kao Nemac pred Staljingradom. Postoji nevidljivi senzor koji aktivira alarm sa jezivim arlaukanjem na samu pomisao o dodiru kvake.
Naše kupatilo je eksperimentalni poligon za bojne otrove i kamuflažu. Tu se čuvaju i isprobavaju  najnovija dostignuća farmaceutske (čitaj kozmetičke) industrije.
Da, ja imam dva ženska deteta.

U smeni generacija, suFtilno koristim  priliku i svoje bolje prolazno vreme. He, he.....

Kad najzad, sva izbezumljena, uspem da udjem posle njih, nosim gas masku,  da sprečim sopstveno daskiranje od fatalne kombinacije parfema, dezodoransa, losiona, gelova, laka za nokte i zube, krema za trepavice.... Spram ove arome, iperit je kao lahor.

I sve to da bi, na kraju, izašlo nešto sa jorkširskim terijerom nasadjenim na glavu.

Koliko provodiš vremena (mereno ovozemaljskim minutima) u kupatilu u unapredjivanju svoje fizičke pojave tj ispred ogledala ?

P.S. (Preskoči priču o tronu - to ide u rubriku „unazadjivanje“)

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: Kupatilo / ogledalce, ogledalce....
« Odgovor #1 poslato: Jun 18, 2008, 09:26:27 posle podne »
Ja kada udjem u kupatilo,moji zaborave na mene....mada smatram da sam ja jos i dobra u odnosu na moje drugarice.Naravno zavisi i od dana.Ako sam razpolozena za sminkanje,onda i Bog zaboravi na mene,a ne samo roditelji.:laugh: Dok,kada me sve mrzi,kupatilo je slobodno vec posle 5 minuta...

Biljana Barjaktarov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 858
    • Pogledaj profil
Odg: Kupatilo / ogledalce, ogledalce....
« Odgovor #2 poslato: Jun 18, 2008, 09:35:15 posle podne »
Ja se obicno trudim da \\\"uletim\\\" u kupatilo pre brata.:laugh: Ne zna se ko je gori od nas dvoje.Volim dugoooo da se brckam u kadi,a posle tog dugog brckanja sledi jos duze mackanje tela i lica...:) Moji ukucani imaju srece sto se ne sminkam u kupatilu nego u svojoj sobi,jer bi tada morali komsije moliti za usluge kupatila..:laugh: :laugh:

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Kupatilo / ogledalce, ogledalce....
« Odgovor #3 poslato: Jun 19, 2008, 03:45:46 pre podne »
Sobzirom da imam decu-do kupatila dolazim u ranim jutarnjim satima ili nocu!E,onda je ceo svet moj.Napunim kadu,izlijem cetvrtinu boce neke penusave kupke i uzivam....Jednom mi se cak dogodilo i to da sam zaspala u kadi.Ne sminkam se,ili veoma retko,tako da mi to ne oduzima previse vremena,ali obozavam losione,kremice,maske.....:)

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Kupatilo / ogledalce, ogledalce....
« Odgovor #4 poslato: Jun 19, 2008, 04:50:56 pre podne »
Kod nas je najgore prosla mama, koja ce taman mene iseliti u NS (nadala se da ce docekati svojih 5 minuta u kupatilu :laugh: ), ali stize bratov pubertet i kod njega su sve prepoznatljiviji znaci obozavanja ove prostorije. :) Do pre godinu dana smo ziveli u kuci gde sam imala svoje kupatilo, pa nam je zbog toga sada problem da se uskladimo. ali to ne znaci da sam skratila svoje termine... :) cupkanje obrva moze da traje pola sata... a gde je sve ostalo?!
necu se odreci tih svojih rituala... jer volim da budem namackana, nasminkana i nalickana...

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Kupatilo / ogledalce, ogledalce....
« Odgovor #5 poslato: Jun 19, 2008, 05:33:27 posle podne »
ninica napisao/la:
Citat
Jednom mi se cak dogodilo i to da sam zaspala u kadi.

Milion puta minimum...dok me ne probudi hladna voda

Nikola Kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1249
    • Pogledaj profil
Odg: Kupatilo / ogledalce, ogledalce....
« Odgovor #6 poslato: Jun 19, 2008, 11:03:17 posle podne »
Meni je kupatilo potrebno veoma malo, tacnije koristim ga samo za osnovne higijenske potrebe. Mackarenje ne upraznjavam a i smatram da je mnogo udobnije da se mazanje vrsi u sedecem polozaju u sobi, a ne stojeci u uglavnom kod nas skucenom kupatilu. A ne bih ni da spominjem da imam tri zenska pripadnika u porodici, pa i nemam priliku da provodim duze vremena u toj najmanjoj a najvaznijoj prostoriji.


  :laugh:

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odg: Kupatilo / ogledalce, ogledalce....
« Odgovor #7 poslato: Jun 20, 2008, 12:39:01 pre podne »
Najkrace receno- mogla bih ziveti u kupatilu... :blush:
Obozavam da se banjam, koristim puno kozmetike i zaista uzivam u svakom minutu...:)
Jedino se sminkam i cupkam obrve u sobi posto je svetlo jace a i udobnije je.;)

mumba

  • Gost
Odg: Kupatilo / ogledalce, ogledalce....
« Odgovor #8 poslato: Jun 21, 2008, 12:44:44 pre podne »
za tzv. lickanje provedem 15 minuta sa sve brijanjem itd ali zato ujutru 30 minuta sigurno jer uvek ustajem šlogiran i jako sam spor!

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Kupatilo / ogledalce, ogledalce....
« Odgovor #9 poslato: Jun 21, 2008, 01:51:26 pre podne »
Hmmm...A ja mislio da je ovo ženski kutak...:laugh: :laugh: :laugh: