Autor Tema: Humanitarni Trance Party  (Pročitano 7626 puta)

Petar Vidovic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 105
    • Pogledaj profil
Odg: Humanitarni Trance Party
« Odgovor #15 poslato: Decembar 10, 2008, 10:42:53 posle podne »
cveja napisao/la:
Citat
Peco, ako si tako ubledeo da bi dočarao svoju nemoć i neuhranjenost, pa da dobiješ povišicu, sorry... Aman, čoveče, ima ovde i nas matorih koji treba da se bečimo da bi pročitali tvoje pisanije...


gospon direktore, ako ste suptilno zeleli da mi kazete da plate nece biti, odbijam vas predlog kao i svaki put.

velimir cvejanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 416
    • Pogledaj profil
Odg: Humanitarni Trance Party
« Odgovor #16 poslato: Decembar 11, 2008, 01:02:04 pre podne »
Suftilno ili ne, plate ce, uprkos sveckoj krizi biti, a ja nisam nista predlagao, tako da si odbio nista. U svakom slucaju, dobices poklon, zato sto sad mogu bez napora da te citam, pa jos u koloru!

Z A

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 688
    • Pogledaj profil
Odg: Humanitarni Trance Party
« Odgovor #17 poslato: Decembar 12, 2008, 08:53:26 pre podne »
Spremite se veceras da vas razvalim od seta!!! :dzavo:

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: Humanitarni Trance Party
« Odgovor #18 poslato: Decembar 12, 2008, 10:06:38 posle podne »
dolazim da prekontrolissem sprave, da ne dignete klub u vazduh :)
ehehe

Petar Vidovic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 105
    • Pogledaj profil
Odg: Humanitarni Trance Party
« Odgovor #19 poslato: Decembar 12, 2008, 11:53:52 posle podne »
KABOOM? :ohmy:

Z A

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 688
    • Pogledaj profil
Odg: Humanitarni Trance Party
« Odgovor #20 poslato: Decembar 13, 2008, 11:41:36 pre podne »
Dobar party,svestan sam da u jednom trenutku nisam pushto mjuz prihvatljiv masi al dobro.Sve u svemu ludilo uglavnom.Njihala se masa i to mi se svidelo da vidim.hvala svima shto su bili.Napravili smo subotu od petka. :side:

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: Humanitarni Trance Party
« Odgovor #21 poslato: Decembar 13, 2008, 12:24:29 posle podne »
bilo solidno, nadam se da su gosti bili dobri humanitarci... :)
a o mjuzu cemo u 4 oka :)

nista strasno, samo bolje in live :)

Deja Babic

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 97
    • Pogledaj profil
Odg: Humanitarni Trance Party
« Odgovor #22 poslato: Decembar 13, 2008, 08:35:36 posle podne »
..iako mogu da svarim mjuz od sinoc,mislim da je ono bilo previshe...za onaj ambijent,ljude i narovno navike standardnih posetilaca kluba...koji su navikli na mekaniju elektronsku muziku...
...ipak mislim da je ideja extra sto se tice trancea,ali u buduce ako bude....bazirati se na progressive varijanti istog...kao na samom pocetku zurke..do pola 11..;)

  Integralu kapa dole za doslednost i hrabrost..ali ono od sinoc samo za otvorene prostore..;)
  toliko..

Z A

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 688
    • Pogledaj profil
Odg: Humanitarni Trance Party
« Odgovor #23 poslato: Decembar 13, 2008, 09:45:49 posle podne »
Taman su ljudi imali priliku da cuju neshto novo.
Jebesh ga.
Napisao sam u najavi da ce biti Night Full On...
Znali su ljudi shta ih ocekuje.
Pure Energy! :)

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: Humanitarni Trance Party
« Odgovor #24 poslato: Decembar 13, 2008, 09:58:10 posle podne »
ne znaju ljudi bre ni sta je trens ni haus, a kamoli varijantu night full on :)
mislim, cast izuzecima :)

slazem se sa magicnim, da ne odogovara prostor, ipak je to mjuz za stadion i krdo zvuka, ili neki duboko underground klub.. :)

svaka cast integralu, fino se igrao, samo ekipa njegova ga je mogla vise podrzati stajuci ispred njega, a ne sedeci iza njega..

Petar Vidovic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 105
    • Pogledaj profil
Odg: Humanitarni Trance Party
« Odgovor #25 poslato: Decembar 13, 2008, 11:00:35 posle podne »
Citat
Dobar party,svestan sam da u jednom trenutku nisam pushto mjuz prihvatljiv masi al dobro.Sve u svemu ludilo uglavnom.Njihala se masa i to mi se svidelo da vidim.hvala svima shto su bili.Napravili smo subotu od petka.


da, dobar party. masa kao masa se nije zalila, naprotiv, dobio si mnogo pohvala, ti kao dj, klub kao organizator party-a kakvog daaaavno nije bilo, zanrovski.
o ukusima pojedinaca ne treba raspravljati. ne postoji onaj ko je 100% u pravu, kao ni onaj koji 100% gresi.

meni licno se dopalo, zeleo sam i sam da malo da protresem kosti te sam zato i inicirao zurku tamo gde treba.
moj licni utisak je zadovoljan, veoma. u muzickom smislu. :D

Citat
..iako mogu da svarim mjuz od sinoc,mislim da je ono bilo previshe...za onaj ambijent,ljude i narovno navike standardnih posetilaca kluba...koji su navikli na mekaniju elektronsku muziku...


ne, nije bilo previse. najavljeno je da ce biti \\\"previse\\\". tako da je bilo taman.
o ambijentu ne mogu i ne zelim.
grad becej i becejski ugostitelji nemaju mesto, niti volje da organizuju sve sto treba, da naprave full ugodjaj kako i treba za takve party-e.
moramo biti zadovoljni onim sto imamo. nas klub nije klub, ili nedaj boze klubic, nego klubina u tom smislu. izasli smo svima u susret, i verujem da cemo i ubuduce.
standardni slusaoci i dalje imaju veselu subotu na raspolaganju tako da nisu u minusu, nego u plusu.
Citat

Pure Energy!

:silly:
Citat

slazem se sa magicnim, da ne odogovara prostor, ipak je to mjuz za stadion i krdo zvuka, ili neki duboko underground klub..

svaka cast integralu, fino se igrao


kao sto rekoh vec, ne slazem se sa magicnim, zadovoljan sam onim sto imamo, jer mi nemamo stadion, jer nemamo underground klub, zapravo nemamo nista.
imamo samo jednog momka, ljubitelja trance-a, dj-a amatera koji je podelio sa nama deo bogate kolekcije.
i zato, svaka cast integralu.



za sam kraj prokomentarisao bih neke opste utiske vezane za akciju osmeh.
vecinom sam zadovoljan, ali i nisam.
bilo je ljudi koji su ubacili fin prilog, ni malo ni puno, bas kako treba.
ali bilo je i onih razocaravajucih koji su odmahnuli rukom, blazeno izgovorivsi \\\"boli me polni organ\\\" kao i onih koji smatraju da je cool ubaciti upaljac ili flajer mislivsi da su nas prevarili, da su napravili dobar fazon, kao, ubacili smo, svi su videli, savest mi je cista... (nema veze sto taj upaljac deci ne treba)
takvima cista srca kazem, nadam se da kada vam u zivotu bude trebalo pomoci, a svi imamo ili cemo imati takvih momenata, mozda bas kad vas bude boleo polni organ, ili nedaj boze zeludac od gladi, ja se nadam da vam ljudi nece pomagati u vidu flajera i upaljaca.

i za kraj, hvala cipiju i ekipi iz debelog zmaja na simbolicnom dolasku, donaciji i pre svega lepom gestu.
ali to je cipi i ekipa, to je standard.
 

pozdrav debeli zmajevi! ;)