Autor Tema: Rastanci  (Pročitano 3031 puta)

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Rastanci
« poslato: Jul 02, 2008, 03:34:43 pre podne »
Ovu temu poklanjam jednoj osobi sa naseg foruma!

Danas smo se srele,oci su joj bile pune suza,gledala je u daljinu....
Zelela sam da utonem u to beskrajno sivilo njenih ociju,i da saznam sta je muci.Zelela sam da joj pomognem,ali njen bol je bio jaci od mojih reci.

Veceras se rastaje od njoj dragih prijatelja.Mozda ih vise nikada nece sresti....A mozda se,igrom sudbine,njihovi putevi ponovo ukrste.

Pricala sam joj....pricala dugo....Nemirne oci su svo vreme gledale u daljinu.Ponekad se ubaci u razgovor sa mnom,pa se opet seti....Bol joj je parao grudi....

Nisam joj pomogla!Nisam znala da joj pomognem.Pomozite joj vi...Ostavite koju poruku na ovoj temi,jer je ona tu,sa nama....

Da li ste se vi nekada rastajali od nekoga?Da li vas je bolelo i kako ste preboleli?

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Rastanci
« Odgovor #1 poslato: Jul 02, 2008, 08:50:27 pre podne »
Nepoznata,
sa nama si na ovom forumu, znači da nisi sama :)

Naravno da sam imala rastanaka u svom životu. U mladosti sam ja bila ta koja je ostavljala, bojeći se, valjda, da ne budem ostavljena. Kada sam imala 20 godina moj voljeni tata je \\\"otišao\\\", a ja , njegova princeza ostadoh na ovom svetu. .. Pa onda nakon sedmogodišnje veze koja je trebala da se kruniše brakom ja odoh u Pariz , a moj nesuđeni u LA ( trebali smo zajedno u LA na svadbeno putovanje).. i kada se vratismo, ja opet pobegla, jer to više nije bilo to.... Mnogo rastanaka sam imala sa dobrim prijateljima koji su rasejani po svetu , usled raspada Juge, usled odliva mozgova usled...(mogla bih neprestano da pevam onu Bajaginu \\\" Moji su drugovi....\\\" i svaki rastanak me je strašno boleo. Boli me i danas, al\\\' nekako drukčije.
Svaki rastanak otvarao je neko novo duhovno polje i donosio nešto novo.

 Danas imam divnu porodicu :)
 
I zato ne tuguj Nepoznata jer se na kraju svih krajeva nalazi neki novi početak ili neki stari u novom obliku :)
 Ostani svoja i zdrava!
 Volela bih Nepoznata, da Ti ovo sve kažem uživo, jer pogled zapravo nekada, mnogo više može reći od hiljade reči. :)

Biljana Barjaktarov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 858
    • Pogledaj profil
Odg: Rastanci
« Odgovor #2 poslato: Jul 03, 2008, 07:46:25 posle podne »
Rastaja sam se vise puta od dragih ljudi...Pre nepune dve godine kada je mnoge napustila,napustila je i mene jedna divna devojka...:( mislim da to nikada necu moci u potpunosti da prihvatim i da se pomirim sa tim...Izmedju ostalog ja sam pre godinu i po dana kao i nasa  drugarica sa foruma,napustila porodicu,prijatelje,ljubav,Becej...sve se desilo preko noci..bitne odluke koje sam donela u zivotu koliko su me usrecile toliko su me i bolele..dugo sam bila izgubljena u novom svetu,novom gradu,medju nepoznatim ljudima.....moja velika zelja da ostvarim svoje ciljeve,pomogla mi je da prevazidjem tugu..upoznala sam i sprijateljila se sa divnim ljudima ali oni nikada ne mogu zameniti moje najdraze prijatelje..mogu mi samo malo popuniti prazninu u srcu..daleko od toga da nisu dragi ali kada imate nesto cvrsto i izgradjeno i to traje dugi niz godina tesko je zameniti to sve za mesec dana...:unsure:I kada znate da Vas dragi osmesi i zagrljaji cekaju kada god da se vratite...osecate podrsku i ljubasv gde god bili..:)  Ali..sada radim i zivim u drugom gradu,daaalekooo od dragog Beceja i odlicno funkcionisem na relaciji Cacak-Becej..:)

Ali to je sve odrastanje i jacanje licnosti na neki nacin..Bitno je samo koliko smo mi spremni da se suocimo sa zivotom i svim cudima koje nosi sa sobom...Uvek,iz svega,pokusam da izvucem najbolje i da se drzim dobrih stvari..koje ce me odrzavati i kada je najteze...Pozitivno,nasmejano,odlucno i oprezno koracanje kroz zivot....;)

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: Rastanci
« Odgovor #3 poslato: Jul 04, 2008, 03:10:24 pre podne »
Otisli su..I mozda ih vise nikada necu videti...smrc..:( :( :(

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Rastanci
« Odgovor #4 poslato: Jul 04, 2008, 04:26:48 pre podne »
Nikad ne reci nikad!:)

mumba

  • Gost
Odg: Rastanci
« Odgovor #5 poslato: Jul 05, 2008, 12:12:05 pre podne »
sve to na kraju može dobro da se završi! i ja sam se rastao sa meni bitnim osobama na 10 i više godina ali sad opet se vidim sa njima!ali to je kada su oni odlazili! ali da idem sam u nepoznato jedino puškom da me neko natera! da sam mlađi mođda ali ovako nema teorije!