Autor Tema: Prvi muškarac koji je rodio dete!  (Pročitano 3740 puta)

Dusan Colic

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Prvi muškarac koji je rodio dete!
« poslato: Jul 05, 2008, 02:10:07 pre podne »
ne znam da li je bas pravo mesto, ali sam se zaprepasto kada sam ovo procitao!!! Nacuo sam nesto o tome ali nisam verovao da postoje tako bolesni ljudi!!!


Amerikanac Tomas Biti prvi je muškarac u istoriji čovečanstva koji je rodio dete, izvestili su danas mediji.

Biti (34), poznatiji kao \\\"muškarac u blagoslovenom stanju\\\", rodio je zdravu devojčicu u nedelju u porodilištu u gradiću Bend, u američkoj saveznoj državi Oregon.

\\\"Jedino po čemu se razlikujem jeste to što ne mogu da dojim bebu, ali mnoge majke to ne mogu\\\", rekao je on. Biti je rođen kao žena po imenu Trejsi Lagondino, ali je hirurškom intervencijom promenio pol. Već godinama je u braku sa Nensi. Pošto se njegova supruga pre nekoliko godina podvrgla histerektomiji i ne može da ima decu, Biti, koji je zadržao ženske reproduktivne organe, rešio je problem tako što je odlučio da on ostane u drugom stanju putem veštačke oplodnje.

\\\"Biću otac mojoj kćerki, a Nensi će joj biti majka. Bićemo porodica\\\", rekao je tada Biti.

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: Prvi muškarac koji je rodio dete!
« Odgovor #1 poslato: Jul 05, 2008, 03:23:33 pre podne »
Bio je i kod Opre, inace ima crni pojas u karateu :)
E sada, ne znam da li ga je \\\"zaradio\\\" kada je bila ona ili on :)

Dobro je preziveo, mislio sam da to \\\"ne bi proslo\\\", kontao sam da ce KKK ili B&H nabiti na kolac jer ih u toj drzavi ima ko shashe...

Mislim da je to samo dalo podstrek gay parovima da dodju do starateljstva nad decom bez roditelja i sl...

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Prvi muškarac koji je rodio dete!
« Odgovor #2 poslato: Jul 05, 2008, 03:31:46 pre podne »
Užasno,skrnavo,nakaradno...

TiDža84

  • Gost
Odg: Prvi muškarac koji je rodio dete!
« Odgovor #3 poslato: Jul 05, 2008, 03:34:34 pre podne »
Meni je u sustini strasnije to sto je on u stvari operisana zena...nikad necu shvatiti te promene pola,gde to vodi?Ali ako je njima dobro...sta me briga za njihov zivot :laugh:


EDIT:Ko zna kakva mene NE DAJ BOZE sudbina moze da snadje jednog dana...mozda mi muz i rodi dete :laugh: :laugh:

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Prvi muškarac koji je rodio dete!
« Odgovor #4 poslato: Avgust 01, 2008, 05:49:59 pre podne »
... bas me briga za njih,oni su bolesni,ali ONI imaju dete,mislim ,sta ocekivati,kako ce ono biti vaspitano,oni ce znaci normalno dete vaspitavati da bude \\\"normalno\\\" po njihovim nekim merilima,da li uopste razmisljaju o buducnosti tog deteta,i ono ce odrasti,deca znaju da budu veoma okrutna kada zezaju nekog...mislim da su u samom startu upropastili zivot tog deteta...

rki ska

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1516
    • Pogledaj profil
Odg: Prvi muškarac koji je rodio dete!
« Odgovor #5 poslato: Avgust 01, 2008, 01:26:34 posle podne »
meni tu nista nije cudno s obzirom da je doticni gospodin ranije bio doticna gospodja/djica. to je zadrzalo reproduktivne organe kada je \\\"menjalo\\\" pol,kljukalo se hormonima sto je podstaklo rast brade i eto...ispade nesto;)