Autor Tema: Proslost...  (Pročitano 3033 puta)

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Proslost...
« poslato: Jul 05, 2008, 05:06:38 posle podne »
Cuvate je u nekim \\\"kutijama ispod kreveta\\\", u pismima, sitnicama... ili je bacite i zaboravljate?

TiDža84

  • Gost
Odg: Proslost...
« Odgovor #1 poslato: Jul 05, 2008, 08:01:25 posle podne »
Cuvam je u glavi..to je najbolje mesto za nezaborav,i nema prasine B)

EDIT:i kao sto kaze 2bornot2b u srcu...

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: Proslost...
« Odgovor #2 poslato: Jul 05, 2008, 08:04:54 posle podne »
Ispod mog pisaceg stola se nalazi jedna kutija ukrasena cveticima.Cesto je selim,ali u njoj je uvek isti sadrzaj.Tu su moje uspomene.Svi pokloni,detalji koji su mi jako dragi.Sve to ja nazivam nekim mojim svedocima proslosti.Smatram da se proslost i uspomene najlepse cuvaju u srcu.Tamo najduze traju i uvek vracaju coveka u nekadasnje dogadjaje koje za njega imaju poseban znacaj:) :)

mumba

  • Gost
Odg: Proslost...
« Odgovor #3 poslato: Jul 05, 2008, 10:45:20 posle podne »
čuvam ih u glavi i delom na plicama ,kutijama i na papiru! recimo imam jedno ljubavno pismo od jedne (tada) devojčice kojoj sam se sviđao a beše to 1986 godine hihi!

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Proslost...
« Odgovor #4 poslato: Jul 06, 2008, 07:00:19 pre podne »
Vec sam napisala u nekoj od tema.Dobila sam jedan kovcezic sa kljucem i katancem.Tu stanuju sve one male,slatke sitnice koje mi uvek stvore lepe emocije kada ih ugledam.Pocev od onih nezaboravnih skolskih dana pa sve do pokloncica za osmi mart od moje dece....

Nikola Kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1249
    • Pogledaj profil
Odg: Proslost...
« Odgovor #5 poslato: Jul 06, 2008, 05:55:17 posle podne »
Trudim se da zaboravim, osim moje porodice i par prijatelja koji su me drzali na nogama, sve ostalo je toliko ruzno, i toliko zlih ljudi je proslo da bih najradije otisao na neko futuristicko brisanje proslosti.

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odg: Proslost...
« Odgovor #6 poslato: Jul 06, 2008, 10:15:01 posle podne »
Glava je najbolji kutak za takve stvari, ali postoje i one stvari cija je uloga da, kako bi Tidza rekla, \\\"skupljaju prasinu\\\"... ;)

Nego... Marina nam nije dala odgovor na ovo pitanje... :P

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Proslost...
« Odgovor #7 poslato: Jul 07, 2008, 04:53:51 posle podne »
samo lepe stvari... u glavi... ali jako, jako malo istih...

moj prijatelj ima jedno lepo poredjenje... ici kroz zivot je kao voziti autobomil... sofersajbna (gledas kroz nju unapred) je 30-40 puta vece povrsine nego retrovizor (koji gleda unazad) i to gledas u nazad samo da vidis da ne postoji neka prepreka ili opasnost za voznju unapred... :)

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Proslost...
« Odgovor #8 poslato: Jul 07, 2008, 06:38:37 posle podne »
THE_SIREN napisao/la:
Citat

Nego... Marina nam nije dala odgovor na ovo pitanje... :P


:P  Marina je kao hrcak, ona cuva sve moguce sto joj znaci i sto je podseca... a ti to, kumo, pa kao ne znas? :laugh: