Autor Tema: da te pitam!  (Pročitano 6762 puta)

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Re:da te pitam!
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 16, 2007, 01:36:02 pre podne »
meni NIKO ne smeta dok slucajno ili namerno ne ugrozava dobru atmosferu (razbijanje flasha, tucha, povracanje, smrad pod pazuhom, \\"ubicu te\\" pogled).
za neke i pomislim da mu/joj je vreme da spava, ali sta se to mene tiche. nek radi ko sta hoce :)
npr u floydu vidjam mladjanu komsinicu i njenog caleta, pa mi mozda zasmeta cale iz tog razloga :P sala mala :laugh:

tanja mitic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1151
    • Pogledaj profil
Re:da te pitam!
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 16, 2007, 01:48:00 pre podne »
ok je sve to i ja smatram isto kao i vi...jer, do god se neko ponaša ok na nekom javnom mestu, ne obaziruæi se na godine, i do god ta dotična osoba oseæa potrebu za izlaske i treba da se izlazi....a pogleda ili dvogleda ili komentara æe verovatno uvek biti...ponašali se mi po nekim bontonima, moralnim načelima,pravilima ili NE!!:(

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Re:da te pitam!
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 17, 2007, 03:32:25 pre podne »
.. DELETE ...

tanja mitic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1151
    • Pogledaj profil
Re:da te pitam!
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 17, 2007, 03:35:31 pre podne »
....ENTER...

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Re:da te pitam!
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 17, 2007, 03:37:26 pre podne »
visnjica wrote:
Citat
Virus, a šta je po tebi onda normalno ponašanje u gradu?


Nije rec o normalnom ponasanju u gradu, nego o ponasanju pojedinaca, a u stvari... Nije ni o tome rec, nego o starijim osobama u gradu..
I rekao sam da je glupost postaviti ovakvo pitanje, jer ne vidim razlog da stariji nekom smetaju..
Kapiras? Nista licno...
Ne razumem ono \\"JAO, vidi ga! Kako je mator/a, a izasao/la je u grad!\\" -Tipican primer malogradjanstva...
;)

A ok je kad ti smeta neko ko ima 45 godina i izasao je iz Oraca, pa spopada sve zive i seljaci se.. E, to mi smeta.
OK?


EDIT: Inace, na postu iznad sam napisao ono sto vidite, jer sam nesto iskuckao greskom... Mozete ga brisati, admini.. :)

tanja mitic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1151
    • Pogledaj profil
Re:da te pitam!
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 17, 2007, 04:15:30 pre podne »
uf...pa da, onda je verovatno problem u meni...:(
očigledno se bespotrebno optereæujem ...nije da imam oseæaj da smetam nekome nego da se ne uklapam baš na tom nekom odredjenom mestu....

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Re:da te pitam!
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 17, 2007, 06:13:53 pre podne »
Opusti se... Sta te boli uvo kako ce neki zatucanko reagovati..
;)

mumba

  • Gost
Re:da te pitam!
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 17, 2007, 09:58:36 posle podne »
izaði ti višnjice slobodno ima nas starijih još po gradu. poslednji smo mohikanci.

Dragan Petric

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 30
    • Pogledaj profil
Odg: da te pitam!
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 25, 2007, 09:46:26 posle podne »
Agree...

Jako puno ljudi koji su 30+ age vrlo aktivno izlaze. Obzirom da zivim u NS, to ni ne iznenadjuje, ali kljucna je stvar sto ti ljudi znaju sebi da osmisle provod, bez obzira na to da li okolo ima 15-16 godisnjaka ili ne...Dakle, bio sam u Radio caffeu u Mileticevoj, gde je jedno 20 tak ljudi od svojih 35-40, bogami i 45 god apsolutno celo vece igralo salsu(a nisu je pre toga ni videli osim na TV). Od toga, potvrdjeno mi je da je jedan lik neki baja u jednoj banci, a jedno tri g-dje/g-djice su profesori na Univerzitetu u NS. Kljucna stvar, njih je taaaako bilo briga za sve, i sasvim su normalno komunicirali sa svima u okolini, igrali sa mladjima od sebe, non stop bili nasmejani.
Znaci, bitan je TVOJ licni stav i osecaj, posto ne verujem da bi se na takvoj veceri neko, ko je pre toga slusao \\"Ljute Grmeclije\\" na RTV Duga, mogao bas lepo snaci.
...Kompleksi su za mekusce...

Btw. Ja imam 30 godina, i to mi ne predstavlja apsolutno nikakav problem da vrlo cesto zaginem i ostanem u gradu taman do vremena kada na posao valja ici(vikendom zna biti i gore od toga)

mumba

  • Gost
Odg: da te pitam!
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 26, 2007, 12:25:15 pre podne »
e dragane svaka čast veoma smo slični bar po tom pitanju!btw dali si možda bečejac sa privremenim statusom novosaðanina ili ...?

tanja mitic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1151
    • Pogledaj profil
Odg: da te pitam!
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 26, 2007, 03:45:47 pre podne »
momci svaka čast!
čitajuæi vaše komentare, jedva čekam vikend!! ;)

mumba

  • Gost
Odg: da te pitam!
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 26, 2007, 04:29:37 pre podne »
pa izaði cherry ništa te ne sprečava,taman malo na veselu subotu da odeš!

tanja mitic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1151
    • Pogledaj profil
Odg: da te pitam!
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 26, 2007, 04:34:38 pre podne »
problem je u tome što bih ja veæ možda sutra. ko da dočeka subotu? :dry:
al društvo tek za subotu i imam...hm....a šta sada??:huh:

mumba

  • Gost
Odg: da te pitam!
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 26, 2007, 05:09:20 pre podne »
bogo moj pa izadi sama upoznaæeš nekoga.evo doði do zmaja tamo dolaze neki forumaši pa se možeš sa nama upoznati.

Dragan Petric

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 30
    • Pogledaj profil
Odg: da te pitam!
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 26, 2007, 03:09:43 posle podne »
@ šaci...

Ipak me je najjasnije definisati kao Vrbašanina, koji je zadnjih 2 god sa prebivalištem, a 12 sa boravištem u Novom Sadu..Ipak, Bečej gledam kao drugi omiljeni grad u Vojvodini(after NS), pošto sam, najblaže rečeno, čest gost vašeg grada (i privatno i poslovno) od 1996. godine. Proveo sam u Penny-ju tonu vremena (dnevno/noænog), išlo se i u Zmaj na pikado, bazen letnji/zimski, sada sam nekad i u Stageu...ma, ima mene svugde...nažalost, sada reðe, jer mi profesionalne obaveze ne dozvoljavaju...Zanimljivo, zavoleo sam grad, a da nikada nisam imao neku ozbiljnu vezu u Bečeju, znači - nisu me žene na zlo navadile B)

I - da...definitivno se ne uklapam u stereotip o nekome ko je iz Vrbasa.