Autor Tema: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju  (Pročitano 29130 puta)

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #75 poslato: Avgust 27, 2008, 12:12:55 pre podne »
Cemu Rez da se radujemo!? Sta nam se sprema!?
Ovako STVARNO nema smisla, svi se \\\"popalili\\\" Queen, Nickleback...
Razumem ja njihove zelje i postujem ih,vrlo, jer mi je bliza ta muzika nego Seve, ali ljudi. Kakva je ovo lakrdija?

To je kao kada smo bili mali pa nas zidari kod crvene zgrade \\\"prasili\\\" da pocistimo celo gradiliste pa ce nam kupiti robote koje su imali mocni rendzeri pa cemo biti kao i oni. Jbg, imao sam 3-4 godine... Ali bitno je da samo pocistimo, kazu oni...

Rez ako je ozbiljno, napisi sta se to sprema, sta se obelezava uopste? Nemamo ni dan opstine ni grb... Sta onda slavimo? Jel ima nesto o tome u budzetu, odakle sredstva? Nemoj da uvek budu misticne izjave i da razglabamo o tome 5. stranica... Kao i o free internetu!

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #76 poslato: Avgust 27, 2008, 12:18:45 pre podne »
U svakom slucaju ta diskusija treba da se nastavi u novoj temi, ova se tiče Čole i Severine u Novom Bečeju... ;)

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #77 poslato: Avgust 27, 2008, 12:30:32 pre podne »
Axl napisao/la:
Citat
U svakom slucaju ta diskusija treba da se nastavi u novoj temi, ova se tiče Čole i Severine u Novom Bečeju... ;)


Samo cekam da li ce neko da se seti of topica...

Jer ako se zatrazi red na forumu, odmah ce se neko naci uvredjen, ugrozen, itd...

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #78 poslato: Avgust 27, 2008, 03:23:55 pre podne »


Ko kaze da se u Bečeju ništa ne dešava??? :woohoo:

P.S. Ako je Severinu slusalo 40 000 ja sam Džontra Volta :)

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #79 poslato: Avgust 27, 2008, 03:25:33 pre podne »
Koje su ovo novine??????????????

Da si postavio kucani text, rekao bih da je u pitanju \\\"Kurir\\\", sklon \\\"tacnim\\\" i \\\"proverenim\\\" informacijama...:blink:

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #80 poslato: Avgust 27, 2008, 03:30:12 pre podne »
Pa hajde sto su kucale novine ali cuo sam od ljudi i da je Chola govorio \\\"ajmo becej...\\\" i sl...

Eto, napravili nam reklamu za dz! :)

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #81 poslato: Avgust 27, 2008, 04:23:18 pre podne »
Pa i devedesetih godina kada je Bečej bio svetla kulturna tačka /to znači i muzička i pozorišna i manifestaciona/ mediji su znali da pogreše i napišu: Novi Bečej. U to vreme nije bilo reči da se Bečej i Novi Bečej mogu porediti po bilo čemu, a naročito ne po pitanju kulturne scene...Naročito ono što se zove \\\"kulturno leto\\\", tu je Bečej zaista bio mnoooogo ispred svojih komšija. U poslednjih nekoliko godina se ta situacija izmenila u korist N. Bečeja. I svaka čast komšijama. Ja sam samo postavio pitanje i zatražio pomoć: koje bendove bi Bečejci smatrali doličnim i priličnim za jednu ozbiljnu letnju feštu? Upravo u kontekstu Čole i Severine...

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #82 poslato: Avgust 27, 2008, 04:29:34 pre podne »
Robbyn napisao/la:
Citat
Vidi sad,ali ja sam bio stvarno ozbiljan.Kod nas svake godine ulaze sponzori sa sve više keša,i posle ovoga sa Čolićem i Severinom nije nerealno očekivati sledeće godine neka još zvučnija imena ako se ništa loše i nepredviđeno ne dogodi...

Kontam da Nickelback ne mogu koštati više od 100-150k € (što je približno našim troškovima za ovu godinu),a vi kao veći grad sa puno jačom privredom bi verovatno bez problema mogli to da ispratite.
A na to ime bi vam se sjatilo mase iz pola Srbije,i verovatno i iz zemalja u okruženju.


Potpuno si u pravu.

Kod nas se cesto cuju komentari kao `treba ljude pokrenuti` ili `nece ljudi da rade za svoje mesto- ne znam sta im je` i slicno. Konacno treba da se shvati da moze sve da se uradi ali da profesionalce treba platiti  - mislim u ovom slucaju na pevace i bendove. Za dzabe nema show programa! Severina i Cola su dosli kao profesionalci (za pare) i tako su i odradili svoje!

Vama svaka cast! Nastavite tako! Mi sa ove strane cekamo da nekome proradi savest pa da pocne da peva besplatno i naravno - amaterski! Amateri kroje kapu, zato je zurka uvek negde drugde - fala Bogu da ste vi blizu.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #83 poslato: Avgust 27, 2008, 04:39:32 pre podne »
Picoder, pa za mene su recimo Axl i njegova ekipa, ekstra profesionalci - mislim na Red fest u B. Gradistu, takođe mislim da ova ekipa koja radi žurke na termalcu su pravi ljudi...sa takvima, i još ponekima, bih mogao čudo napraviti u Bečeju. A možda i hoću. :) Samo ti skloni tvoje negde u ćošak da ne smetaju...

Inače, ja sam bio u N. Bečeju to popodne kada je Seve trebala da peva, sa njihovim ljudima iz Turističke org. Sve sam snimio što je trebalo da se snimi. Moram da kažem da je meni srce puno da vidim jednu našu vojvođansku varoš kako se bori za svoje mesto u nekoj turističkoj priči.
Ja garantujem da Bečej dogodine može da napravi čudo i da u dobroj meri zaseni svoje komšije. Š to je normalno: ipak je Bečej jedna srednjoevropska varoš. Može se napraviti nešto i bez kretoša...:)

dada dadic

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 50
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #84 poslato: Avgust 27, 2008, 05:13:38 pre podne »
juuuu koliko smo se mi banacani uspalili!:P :blush:

jos ako dodam da se prica da je seve pevala za dz....

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #85 poslato: Avgust 27, 2008, 05:20:59 pre podne »
Plaćeno je: Nexe group!

Z A

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 688
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #86 poslato: Avgust 27, 2008, 06:03:57 pre podne »
Dovedite Zeljka Joksimovica u Becej da poludimo svi skupa!

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #87 poslato: Avgust 27, 2008, 06:57:06 pre podne »
Sto bi pevala za DZ? Nema nikakvog smisla...

Nexe grupa, ha? Pa ima logike (ne zato sto je Seve hrvatica)...

vesna bosnic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 577
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #88 poslato: Avgust 27, 2008, 08:12:57 pre podne »
Severina????Ma curka!!!

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #89 poslato: Avgust 27, 2008, 06:12:30 posle podne »
Haha, procitajte OVO...
http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-27-08-2008/veseli-becejac-vrebalov-iz-ldp
Sta mislite o svemu tome?
Dobro, Kurir je tu dolio malo ulje na vatru, ali cuju se razne price o Vrebalovu.