Autor Tema: Saobracajne necrece  (Pročitano 11010 puta)

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Saobracajne necrece
« Odgovor #15 poslato: Decembar 01, 2008, 07:49:22 posle podne »
Svakako snimak koji je uznemirvajuc...igrom slucaja radim u zdravstvu tako da malte ne svakodnevno sam izlozen ovakvim stvarima da li direktno ili indirektno...iskreno se nadam da ce novi zakon makar malo uvesti reda u saobracaju...nesto najtragicnije je kada vozis pacijenta sa vozilom hitne pomoci a drugi vozaci,ajde sto ti se ne sklanjaju sa puta kada radi sirena i rotacija,ti ulecu u makazice,teraju te sa puta ( lik iz Beceja koji vozi reno lagunu karavan teget boje) ,trkaju se sa tobom a ti  \\\"SAMO\\\"  zelis nekom da spasis zivot...mozda bas tom koji je divljao...potom se zapitas da li to sve vredi jer i ja imam porodicu koja me ceka kuci a neka BUDALA\\\" rizikuje moj, njegov i ko zna jos ciji zivot...

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Saobracajne necrece
« Odgovor #16 poslato: Decembar 01, 2008, 08:36:23 posle podne »
Golum973 napisao/la:
Citat
,ajde sto ti se ne sklanjaju sa puta kada radi sirena i rotacija,ti ulecu u makazice,teraju te sa puta ( lik iz Beceja koji vozi reno lagunu karavan teget boje)
Jao mislim da znam ko je u pitanju hehehehe.Stručnjak:blink: :blink: :blink:

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Saobracajne necrece
« Odgovor #17 poslato: Decembar 01, 2008, 09:02:43 posle podne »
...ne ocekujem da se meni oni sklanjaju vec samo da postuju saobracaj i ljude koji \\\"RIZIKUJU\\\" svoje zivote radeci svoj posao mozda bas zbog tih SUMAHERA...jer obicno kad je muka gde je \\\"Djuka\\\" a kada j****e \\\"DJUKU\\\" ne zovete (cim nisi \\\"ti\\\" u kolima ili ne daj boze neko tvoj bitan onda nije bitno)... :hitna:

vendi vendi

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 89
    • Pogledaj profil
Odg: Saobracajne necrece
« Odgovor #18 poslato: Decembar 01, 2008, 09:08:14 posle podne »
A taksisti? Mislim na ove lokalne B.Gradiste-Becej-B.P.Selo

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Saobracajne necrece
« Odgovor #19 poslato: Decembar 01, 2008, 09:26:22 posle podne »
vendi napisao/la:
Citat
A taksisti? Mislim na ove lokalne B.Gradiste-Becej-B.P.Selo



Oni su tek posebna prica (uz duzno postovanje pojedincima), u najmanju ruku treba im ugraditi plavo crvenu rotaciju i dati imunitet poslanicki jer ponasaju se kao da su bogom dani.Vecita borba za musterije koja cesto zna da preraste u fizicke obracune.

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Saobracajne necrece
« Odgovor #20 poslato: Decembar 11, 2008, 08:56:44 pre podne »

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Saobracajne necrece
« Odgovor #21 poslato: Decembar 11, 2008, 09:03:39 pre podne »
Evo jos jedan u nizu razloga saobracajnih nesreca......dve stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tice nisam sasvim siguran...evo i razloga...:huh: ...inace auto je bio izbacen iz brzine i polako je klizio unazad... :bejzbolka:

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: Saobracajne necrece
« Odgovor #22 poslato: Decembar 11, 2008, 06:04:25 posle podne »
Jel ovo vozi Faktor x?
Koomashine, reaguj i odrzi mu bukvicu!:) :cheer:

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: Saobracajne necrece
« Odgovor #23 poslato: Decembar 11, 2008, 11:32:38 posle podne »
hahaha :)
jeste vala....ako je ovo snimljeno u neko normlano vreme, onda je to verovatno mama Faktor vozila :)

ako je oko 6-7h ujutru...X je kriv :)

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Saobracajne necrece
« Odgovor #24 poslato: Decembar 12, 2008, 01:26:14 pre podne »
koomashin napisao/la:
Citat
hahaha :)
jeste vala....ako je ovo snimljeno u neko normlano vreme, onda je to verovatno mama Faktor vozila :)

ako je oko 6-7h ujutru...X je kriv :)



...ovo je snimljeno izmedju 13-14 sati...gospodja je mrtva ladna izasla i otisla u mesaru BIF...

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Saobracajne necrece
« Odgovor #25 poslato: Decembar 22, 2008, 04:47:24 posle podne »
Ovo ti je dobro Golume973. Ajde da pokrenemo jednu akciju, gde bi snimili prekršaje koje zapažamo na ulicama, i da to objavimo. Možda će se onda uzdržati \\\" bahati\\\" (ne)vozači od takvih prekršaja. :thumb: :pandur:

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Saobracajne necrece
« Odgovor #26 poslato: Decembar 22, 2008, 05:55:24 posle podne »
U taj edukativni snimak treba ubaciti i voznju vozaca buseva (narocito becejprevoza) - ne znam ko njih zaposljava, ali svaki put kada sednem u bus mislim da mi je poslednje u zivotu... :ohmy:

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Saobracajne necrece
« Odgovor #27 poslato: Decembar 22, 2008, 08:31:50 posle podne »
To su naši čuveni šoferi sa sindromom \\\"moj je veći\\\".Trpi ceo život šikaniranje i ponižavanja u privatnom životu i onda kad sedne za volan u busu a ono hiljade kubika i milioni konja a baja glavni i metar iznad svih...ahaa

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Saobracajne necrece
« Odgovor #28 poslato: Decembar 22, 2008, 10:05:25 posle podne »
debeli zmaj napisao/la:
Citat
Golum973 napisao/la:
Citat
,ajde sto ti se ne sklanjaju sa puta kada radi sirena i rotacija,ti ulecu u makazice,teraju te sa puta ( lik iz Beceja koji vozi reno lagunu karavan teget boje)
Jao mislim da znam ko je u pitanju hehehehe.Stručnjak:blink: :blink: :blink:



 Debeli zmaje,

a da ti meni ulepsas godinu i kazes mi ko je to u Laguni...da se upoznamo...:woohoo:

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Saobracajne necrece
« Odgovor #29 poslato: Decembar 22, 2008, 10:14:27 posle podne »
Plavi_Zoro napisao/la:
 Ajde da pokrenemo jednu akciju, gde bi snimili prekršaje koje zapažamo na ulicama, i da to objavimo. Možda će se onda uzdržati \\\" bahati\\\" (ne)vozači od takvih prekršaja. :thumb: :pandur:[/quote]


Pozdrav Plavi_Zoro,

  Sto se mene tice ja sam ZA,ali mislim da bi admini ovog sajta imali problema ...posto bi ceo sajt bio okupiran ljudskom bahatoscu i glupostima...kao sto sam rekao: \\\"...dve stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tice nisam sasvim siguran\\\"...