Autor Tema: Najbolja tema  (Pročitano 1818 puta)

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Najbolja tema
« poslato: Jul 18, 2008, 05:59:08 posle podne »
Tema na ovom forumu u kojoj najradje ucestvujete je...?

Zasto?

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: Najbolja tema
« Odgovor #1 poslato: Jul 18, 2008, 11:42:52 posle podne »
Budimo iskreni, da nema onog podforuma gde su teme uglavnom zabavnog karaktera, forum maltene da bi bio opustoshen.:)

bez namere da ikog omalovazim, ali u zadnjem periodu se sve svodi na \\\"najgluplju rech u ovom trenutku, pesme u slici, asocijacije, sta volim, a ste mrzim, ...\\\":)

Jos jednom, nemoj da mi se neko naljuti, i ja nekad svratim tamo jer je to jedino konstantno ziv podforum.:)

Samo mi je mnoooooooooooooogo zao sto i ostali segmenti foruma nemaju isti tretman, bas kao i pomenuta igraonica.:)

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Najbolja tema
« Odgovor #2 poslato: Jul 19, 2008, 12:20:47 pre podne »
jeste tako. teme acocijacije i slike, i reci ovakve i onakve su aktivne jer nema diskusije, nema cilja, pa svako lupa sta hoce u nedogled. teme gde se postavi neko pitanje, ko hoce da da misljenje ostavi ga u par postova kroz malu diskusiju i gotovo.
fale teme, ideje... jbg.
eto ovo je nova tema i super je, makar nesto novo :)
doci cu da vidim ko je sta imao da doda, ali od mene u ovoj temi mozda jos 1 ili ni jedan post. odo\\\' u igre bez granica da shopim neshto :S

Nikola Kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1249
    • Pogledaj profil
Odg: Najbolja tema
« Odgovor #3 poslato: Jul 19, 2008, 12:59:21 pre podne »
Obojica ste u pravu.
 Ali ljudi koji posećuju ovo naše svetilište ili su srednjih godina pa uhvate nešto vremena da se zabave, ili su mladja generacija pa se ne zadržavaju na temama koje zahtevaju poduže pisanije.
I meni fale teme na kojima se č\\\'oek može raspisati ali da nisu politika.
Ja sam na prethodnom forumu koji sam posećivao postavljao teme, opiši najlepše letovanje ili godišnji odmor, ali niko nije bio zainteresovan.
Teme tipa, opiši jedan dan u svom gradu ili reci nešto o svojoj ulici da ne spominjem. Niko se nije ni udostojio da se okači a ne da piše.
Ali zato kratke teme tipa slike i sličice nečije devojke u pijanom stanju, e to je bilo najposećenije.
Sve u svemu svi su željni lake i brze zabave.

 evo probaću ovde neku takvu.

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Najbolja tema
« Odgovor #4 poslato: Jul 19, 2008, 01:35:52 pre podne »
S obzirom na to da sam ovde od pocetka, kontam da se uvek vrti ista prica u \\\"intervalima\\\", samo se uloge ponekad malo promene... Ekipa istih ljudi (svaki put +- 20) pisu neumorno na sve teme, zatim je jedno vreme tajac, samo se igrice nastavljaju, onda neko od tih 20 otvori nove teme, pa se opet malo pise, pa neki odu sa foruma, te zamene novi forumasi (cudno, uglavnom budu slicni profili osoba) i opet u krug...
Bzvz mi je da otvaram teme i sama odgovaram na njih... citam sve (jedino politiku nekad preskacem), ali ne mogu da kazem da i odgovorim na sve teme. Cudno je, a i zalosno, sto puno Becejaca prati forum (to smo vec negde konstatovali) ali ih, ili mrzi, ili se plase, da nam se priduze... u svakom slucaju, drago mi je sto sam deo ove ekipe, jer funkcionisemo kao da se znamo odavno i to mi je bas simpaticno. :)

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Najbolja tema
« Odgovor #5 poslato: Jul 19, 2008, 04:41:37 pre podne »
naravno da je forum manje aktivan nego sto bi trebao,smatram da je nezasluzeno zapostavljen,samo pogledajte koliko clanova ima na sajtu a koliko \\\"guest\\\"-ova,neki ljudi su toliko postali pasivni da se vise ni ne uloguju,a tu su,a zbog cega? Imaju kompleks vise vrednosti,pa nece da se druze sa nama jer nismo njihov \\\"nivo\\\" pa smo im dosadni,ili imaju komplekse nize vrednosti pa se plase da se pojave jer ce ih neko prepoznati na ulici,ili u gradu,pa ce im mozda reci nesto lose ili prebaciti zbog nekog komentara ili bloga na forumu.....ljudi zbog toga postoje nickovi i avatari.... uh...iscrpna bese moja filozofija i izlaganje... :)

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Najbolja tema
« Odgovor #6 poslato: Jul 20, 2008, 02:19:21 pre podne »
Jos davno napisah: nema svako nesto pametno da kaze pa ga sramota da se blamira u neznaju a i ima dosta onih sto ne znaju da se uloguju :bejzbolka: :bejzbolka: :bejzbolka:

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Najbolja tema
« Odgovor #7 poslato: Jul 20, 2008, 02:38:20 pre podne »
Ja se slazem sa svima vama ali niko da odgovori na temu!

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Najbolja tema
« Odgovor #8 poslato: Jul 20, 2008, 06:06:37 posle podne »
I ja se slažem sa svima Vama, a i sa tobom Ninice, da nije odgovoreno na temu, al\\\' to ti je ono \\\"baci devojkama jabuku pa neka je uzme najlepša.\\\"

 Ima puno dobrih tema, no čini mi se da forumaše malko mrzi da uključe svoje vijugice i kreativnost, pa se nekako sve svede na jednu rečenicu ili na zabavu i razonodu.
 Eto primera radi ja sam vrlo svesno pokrenula onu temu \\\" Da ti padne u krilo 15 000 evrića\\\" ...čak sam je i smestila u zabavu i razonodu, iako je stvar veoma ozbiljna i mogao bi da se rodi projekat...i šta se desilo? Nema dovoljno volje i kreativnosti. Marinina ideja je sjajna, al\\\' bi tu morale da se smeste bar još 5 nula. Zar je moguće da ljudi danas ne znaju da potroše pare, al\\\' ne na sebe nego na društvo, ili neće!?

 Pa sve one teme o književnosti, muzika... mogle bi biti puno kreativnije, volonterizam, pa po meni interesantana tema je i A ti... iliti gde smo danas,  tema u kojoj se može filozofirati do besvesti, neke socijalne teme kao Sigurna dečija soba, a ovamo nas neki prozivaju što se brinemo o životinjama, lepa tema mi je i ona Pre vas i nikovi i danas pohvaljujem, pa Bećarski rečnik i Bečejski kuvar i Dobro jutro Bečej , koje su gotovo napuštene jer treba uložiti malo truda. I ima još puno dobrih tema, ali malo kvalitetnih i kreativnih odgovora. Dobro slažem se da ovo nije i ne treba da bude književni časopis, ali bar malo više truda ne bi škodilo.
  Čak i kada biram slike u zabavi, trudim se da budu malo drugačije, u protivnom se osećam kao da sam svoje vreme bacila u prazno u jedno ogromno ništa.
 Negde puno ranije sam napisala da će kvalitet foruma zavisiti jedino od nas forumaša. Axl i Dorde su nam dali temelje! Sada treba da gradimo sami kuću....
 Svakakve stvari bi se mogle roditi ovde... samo da je malo više ulaganja samog sebe u slova koja se kuckaju i uz poštovanje svih forumaša.
 Eto toliko od mene, a mogla bi i 3 strane da napišem, al\\\' to onda neće niko pročitati. ( na žalost)

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Najbolja tema
« Odgovor #9 poslato: Avgust 13, 2008, 01:19:14 pre podne »
meni su sve teme odlicne,ali ima par tema(koje su vezane za politiku uglavnom) na kojima ne postujem koje me jednostavno ne interesuju,ali mi je trenutno najbolja tema \\\"banuj clana iznad\\\" tu na saljiv nacin moze da se sazna neko misljenje o vama,ne pamtim kada sam se toliko ismejao u vezi necega kao kada sam citao komentare u vezi \\\"banovanja\\\"

Kyle Broflovski

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1497
    • Pogledaj profil
Odg: Najbolja tema
« Odgovor #10 poslato: Septembar 09, 2008, 03:10:28 pre podne »