Autor Tema: Verujete li u horoskop?  (Pročitano 7598 puta)

Zorica Georgijević

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 43
    • Pogledaj profil
Verujete li u horoskop?
« poslato: Septembar 14, 2007, 12:15:37 pre podne »
Danas, kada pouzdano znamo da zvezde koje u vedrim noæima posmatramo nisu rupe u nebeskom svodu i ne predstavljaju dvodimenzionalne prikaze sazvežða na istom tom pokrivaču, veæ nam se samo tako \\"čine\\", logično je pretpostaviti da niko normalan ne veruje u horoskop. Ako pitate nepoznatu osobu šta je u horoskopu, pogledaæe vas čudno (pogotovo ako je suprotnog pola - odmah misli da ste zainteresovani za nju, čim se raspitujete!) i nasmejaæe se, u najboljem slučaju. Sa druge strane, logično je da uglavnom znate šta su u horoskopu vaši prijatelji, vaša devojka/dečko, roðaci i ostali sa kojima ste u redovnom kontaktu, ako ni zbog čega drugog, zato što veæini znate datum roðenja, a neki vam i sami \\"nature\\" svoj znak tokom neobaveznog razgovora. Dakle, zašto je sve tako ako znamo da je horoskop glupost?

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odgovor:Verujete li u horoskop?
« Odgovor #1 poslato: Septembar 14, 2007, 02:14:02 pre podne »
U horoskop ne verujem, naravno.
Veliki pozdrav za sve oni koji veruju (ne mogu da verujem da verujete:laugh: ).
Evo lika koji tumaci zivote drugih ljudi kroz horoskop i tarot karte...:laugh:



Menjano: Axl,   29.09.07 20:19

mumba

  • Gost
Odgovor:Verujete li u horoskop?
« Odgovor #2 poslato: Septembar 14, 2007, 08:50:39 posle podne »
ko to zna ,verovatno je sujeverje u pitanju ili želimo da nam bez našeg zalaganja bude bolje u životu.u horoskop ne verujem ali me je život naučio da recimo verujem u ono što sanjam(mislim tumačenje tih snova).mnogo  puta su mi se ta tumačenja obistinila,pogotovo loše stvari na žalost.mada æe i ovo što sam napisao mnogima zvučati smešto meni je pomoglo u raznim situacijama.

vesna bosnic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 577
    • Pogledaj profil
Odg: Odgovor:Verujete li u horoskop?
« Odgovor #3 poslato: Avgust 31, 2008, 08:02:27 pre podne »
pA KOLIKO JA ZNAM ASTROLOGIJA JE NAUKA,A NE NEKO GATANJE I VRACANJE...NE VERUJEM U DNEVNE HOROSKOPE,MADA PROCITAM I NEKADA MI POGODE DAN.NATALNU KARTU SAM PRAVILA I TO PRE 12 GOD. I SVE DO SADA JE BILO TAKO KAO STO MI JE RECENO,TJ. NAPISANO,A ZA DALJE VIDECEMO...DA NE POVERUJES,ALI TAKO JE...:blink:

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Odgovor:Verujete li u horoskop?
« Odgovor #4 poslato: Avgust 31, 2008, 05:41:26 posle podne »
Ja ne verujem u horoskop!Znam da ce me mnogi kritikovati zbog toga ali naucila sam da verujem samo sebi,svom znanju(ma koliko bilo),svom trudu.
Za mene vazi ona parola:
Uzdaj se u se i u svoje kljuse!;)

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Odgovor:Verujete li u horoskop?
« Odgovor #5 poslato: Septembar 01, 2008, 05:44:11 pre podne »
Ne znam da li verujem... citam horoskop iz navike, ali ga odmah i zaboravljam... mada imam osobine tipicne ribe. Natalnu kartu sam pravila davno i do sada je bila tacna, ali se bas necu usreciti ako cu se zaista udavati 3 puta... :blink: :laugh:

Olivera Dabic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 430
    • Pogledaj profil
Odg: Verujete li u horoskop?
« Odgovor #6 poslato: Septembar 07, 2008, 12:21:09 pre podne »
Mi, mi verujemo u horoskop! Pogotovo u ribe i... Da u horoskip. Verijemo u lepote, zenski pol, cak i recimo nnnnnnnnnnnn... Crvene boje nacelnika Nisa... Verujemo u horoskop! Eto!

 :iznadhaha: :lolpopodu: :lolpopodu: :lolpopodu: :lolpopodu:

Ne, ne verujem u horoskop mada nekada procitam da se malo nasmejem...

Jeste li ikada procitali u novinama horoskop za sve znakove tog dana?