Autor Tema: Tehnika zavodjenja  (Pročitano 10989 puta)

Pera Petronije

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 23
    • Pogledaj profil
Tehnika zavodjenja
« poslato: Jul 19, 2008, 06:12:26 pre podne »
...koju tehniku zavodjenja devojaka(po kafitjima naravno)primeniti u Beceju ako niste iz pomenutog naseljenog mesta(i ne znate nikog)...
..kada,generalno gledajutji one su podeljene u homogene grupice i nisu (na prvi pogled)zaintresovane ni za kakav kontakt,osim za ljude koje poznaju...

TiDža84

  • Gost
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #1 poslato: Jul 19, 2008, 09:19:06 pre podne »
VENI VIDI VICI.....ako ti se neka devojka dopada,pridji upoznaj se...ko ne reskira taj ne dobija! :laugh:

Ne postoje tu \\\"tehnike\\\"....samo malo hrabrosti i iskustva

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #2 poslato: Jul 19, 2008, 11:49:18 pre podne »
TiDža84 napisao/la:
Citat
VENI VIDI VICI.....ako ti se neka devojka dopada,pridji upoznaj se...ko ne reskira taj ne dobija! :laugh:

Ne postoje tu \\\"tehnike\\\"....samo malo hrabrosti i iskustva


Srpski receno \\\"muda do kolena i bar 1.2 promila alkohola u krvi\\\" :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Al u nekim slucajevima samo hrabrost.

mumba

  • Gost
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #3 poslato: Jul 19, 2008, 09:41:23 posle podne »
lala je u pravu ! koliko sam ja upoznat sa problematikom bečejke su jedne od najtežih devojaka za osvojiti! naravno neka se devojke ne ljute što sam ovo pomenuo ali je tako!

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #4 poslato: Jul 19, 2008, 09:56:05 posle podne »
I ja sam našao onda gde da izlazim...:laugh:

Pera Petronije

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 23
    • Pogledaj profil
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #5 poslato: Jul 20, 2008, 12:44:57 pre podne »
TiDža84 napisao/la:
Citat
VENI VIDI VICI.....ako ti se neka devojka dopada,pridji upoznaj se...ko ne reskira taj ne dobija! :laugh:

Ne postoje tu \\\"tehnike\\\"....samo malo hrabrosti i iskustva

...ne bih se slozio sa ovom lakonskom konstatacijom(vishe liči na demagogiju)...
...veoma su teshke osobe,i prvo vide kljuceve od kola i mobilni pa tek onda razmisle da neshto progovore(sa onim neodoljivim akcentom)...
...tako da taj pristup u Beceju ne prolazi,samo dobijesh idiotsko cerekanje i nishta vishe...

TiDža84

  • Gost
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #6 poslato: Jul 20, 2008, 12:49:21 pre podne »
Sinmbad napisao/la:
Citat
TiDža84 napisao/la:
Citat
VENI VIDI VICI.....ako ti se neka devojka dopada,pridji upoznaj se...ko ne reskira taj ne dobija! :laugh:

Ne postoje tu \\\"tehnike\\\"....samo malo hrabrosti i iskustva

...ne bih se slozio sa ovom lakonskom konstatacijom(vishe liči na demagogiju)...
...veoma su teshke osobe,i prvo vide kljuceve od kola i mobilni pa tek onda razmisle da neshto progovore(sa onim neodoljivim akcentom)...
...tako da taj pristup u Beceju ne prolazi,samo dobijesh idiotsko cerekanje i nishta vishe...



Polazim od sebe,bas me nesto ne zanimaju ti kljucevi od kola,mobilini,kajle niti bilo sta drugo....imam ih i sama.E sad pitanje je sa kakvim si ti \\\"primercima\\\" imao posla????

Ako pokleknes jednom,dvaput,triput ne odustaj u moru ima dovoljno riba,verovatno ces ti pronaci sebi neku :laugh:

Ko ne reskira taj ne dobija...

Pera Petronije

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 23
    • Pogledaj profil
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #7 poslato: Jul 20, 2008, 01:00:16 pre podne »
[/quote]
Polazim od sebe,bas me nesto ne zanimaju ti kljucevi od kola,mobilini,kajle niti bilo sta drugo....imam ih i sama.E sad pitanje je sa kakvim si ti \\\"primercima\\\" imao posla????

Ako pokleknes jednom,dvaput,triput ne odustaj u moru ima dovoljno riba,verovatno ces ti pronaci sebi neku :laugh:

Ko ne reskira taj ne dobija...[/quote]
..ne ne nisam mislio na sebe(nemam nameru vishe da izigravam klovna)...
...nego posmatrajutji sa strane sam zapazio koliko su arogantne,dvolicne,nadobudne,teshke itd itd...
...naravno nisam mislio da su sve takve ali to postaje pravilo a ne izuzetak...
..nazalost..
...zenitju se iz banata..
...iz inata...

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #8 poslato: Jul 20, 2008, 06:26:07 posle podne »
Al cinjenica jeste da su devojke iz Banata \\\"lakse\\\"...
Po mom licnom iskustvu, mnogo je lakse prici i smuvati devojku iz Banata neg ove nase Becejske frajle...

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #9 poslato: Jul 20, 2008, 07:26:44 posle podne »
Od tehnike zavodjenja presli smo na pljuvanje devojaka u Beceju:dry: .Ima i izuzetaka,a nijma ide cast:) Naravno da ce se desiti da vam za oko zapadne ona koja gleda kljuceve kola,ali nije ona jedina u Beceju.Svakako,nekada vam samo i trebaju veze na vece,te su onda i one dobre,a ako trazis nesto na duge staze,onda se malo vise pomuci..

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #10 poslato: Jul 20, 2008, 08:44:41 posle podne »
Sinmbad napisao/la:
Citat

..ne ne nisam mislio na sebe(nemam nameru vishe da izigravam klovna)...
...nego posmatrajutji sa strane sam zapazio koliko su arogantne,dvolicne,nadobudne,teshke itd itd...
...naravno nisam mislio da su sve takve ali to postaje pravilo a ne izuzetak...
..nazalost..
...zenitju se iz banata..
...iz inata...


... Sa srećom Ti bilo!:)
Al\\\' grdno se varaš , ako misliš da je u Banatu, N. Sadu, Beogradu, Zagrebu, Parizu, New York-u......drugačije!

 Prosto nešto ili jeste ili nije... pa trajalo to 5 dana, 10 dana, godinu ili 100 godina! Zavisi šta Ti to tražiš!?

... i stvarno ste bezveze ispljuvali naše mlade sugrađanke! Ovo nema baš mnogo dodirnih tačaka sa tehnikom zavođenja... pre bih rekla da se radi o provodu za jednu noć, a to je već neka druga tema!

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #11 poslato: Jul 20, 2008, 09:47:31 posle podne »
Moja namera nije bila da ispljujem Becejke, samo sam se nadovezao na cinjenicno stanje koje je takvo kakvo jeste.

A sto se teme tice ja sam vec i na nekoj drugoj temi napisao nesto o tome. Thenike kao tehnike ne postoje. Budi ono sto jesi, i nacices devojku za sebe...

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #12 poslato: Jul 20, 2008, 10:56:32 posle podne »
Dobri kolači ne mogu bez dobrog recepta... :)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #13 poslato: Jul 20, 2008, 10:57:50 posle podne »
@Mali Lalo radi se o tome da zapravo to što vi nazivate činjeničnim stanjem to i nije. Razmisli. Vi ste tamo nove face, samim tim ste interesantniji. Činjenica jeste da je , kako sam i napisala, svuda isto. Živi bili pa videli!

 A tehnike zavođenja... pa postoje, ako mene pitate, samo ih znaju pravi šmekeri ;).
 Al\\\' i tu vazi ono ili jeste ili nije.

 Valja se malo pomučiti i biti svoj i višestruko će se isplatiti :)

 Želim vam veru u sebe i sreću!

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #14 poslato: Jul 20, 2008, 11:02:24 posle podne »
Slažem se sa Lusy npr. kad mi navrate drugari iz NSa u startu su zanimljiviji jer nisu lokalni,pa su interesantniji, jer se u Bečeju zna ko je šta sanjao, a kamoli ostalo šta...