Autor Tema: Tehnika zavodjenja  (Pročitano 10958 puta)

Pera Petronije

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 23
    • Pogledaj profil
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #15 poslato: Jul 21, 2008, 02:28:40 pre podne »
...niko ovde nije nikog pljuvao,samo sam pisao istinu,koju svi vidimo,neko manje neko vishe...
...vishe i nema prilazenja(mozda jedino kod klinaca)sve su u nekim grupicama sa najmodernijim mobilnima u rukama i kuckaju poruke...
...nema vishe druzenja samo ozderavanja(ko vishe moze)a o drugim porocima da i ne govorim,najgore u svemu je skrivati istinu i gurati je pod tepih...
...a da provlaci se teza da one nisu lake devojke i zato su tako neosvojive(video sam svojim ocima kada je doshla grupa stranaca,pijanih engleskih tinejdzera,kako su se samo motale oko njih,nema shta,dobro je reko\\\' Djole \\\"bacvanke probiranke od zanata\\\"...
...nije tacno da su devojke svugde iste,to je ordinarna laz...
...pocev samo od oblacenja(vetjina stranaca kada ih vidi onako polugole misli da su profice),od kulture konverzacije,manira,obicaja itd itd...
...znam znam da ovo nema puno veze sa temom ali istini se mora pogledati u oci...
...Pitala si shta trazim,trazim da me neka voli i kad nemam nishta i kad mi je teshko i kad mi se place...
...samo to...

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #16 poslato: Jul 21, 2008, 02:48:12 pre podne »
Sam si skrenuo sa sopstvene teme...
Razmisljas previse negativno,a ne realno...
Kod klinaca ima prilazenja,ali oni i imaju devojke...


A sto se tice zavodjenja,nema tu nauke.Samo bez previse filozofiranja,a ako si ovu temu postavio zato sto je usput i tebi trebao koji savet onda ja imam jedan...Mozda imam mnogo manje godina ,ali cak i ja znam da nijednu devojku neces zavesti ako joj budes rekao ovo sto si napisao ovde...:) :)

Nikola Kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1249
    • Pogledaj profil
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #17 poslato: Jul 21, 2008, 04:19:57 pre podne »
Kako da ovo kažem a da bude bezbolno?
 Ti si poštovani gospodine Sinmbad-e malo promašio život.
Ako si stvarno 75-o godište koga ti pokušavaš da zavodiš? Devojke iz tvoje generacije su davno u velikoj većini već udate. A generacije koje sada izlaze baš i nisu u tvojoj priči. Ja nisam žurio da se ženim i stvaram decu pa sam sa 33 godine , koliko i ti sada imaš,već imao dvoje dece.
I gde si ti bio do sada? Koga ti misliš da zavodiš?
Nemoj da pljuješ po devojkama koje žive u nekom drugom svetu i koje možda i ne zaslužuju ove tvoje reči jer im možda i nisi interesantan.
Oprosti na ovim rečima , ali moja ćerka izlazi u grad i pripada generaciji koju ti opisuješ a ne pali se na mobilne i na kintu a ni mnoge njene drugarice. A te sponzoruše koje ti spominješ su postojale uvek i u moje vreme a i kada si ti imao dvadeset.

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #18 poslato: Jul 21, 2008, 07:09:10 pre podne »
Sinmbad napisao/la:
Citat
...

...Pitala si shta trazim,trazim da me neka voli i kad nemam nishta i kad mi je teshko i kad mi se place...
...samo to...


Sinmbad-e razumela sam šta hoćeš da kažeš.
 Da bi tražio od nekog da Te voli, moraš prvo Ti voleti i ceniti samoga sebe, pa onda možeš voleti tu drugu osobu...a tada će ona voleti Tebe.:)
... Jednostavno!
.... i što gledaš te poluobučene devojke (ja nisam rekla da ih u Bečeju nema, ali ni više ni manje nego u drugim mestima!), kada postoje i druge, ne manje lepe i zgodne. Okreni se oko sebe! Srećno!:)

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #19 poslato: Jul 21, 2008, 03:27:42 posle podne »
Za pocetak primeniti tehniku SMEKANJE !!! Znaci gledas curu uvek sekundu vise nego sto je normalno pa ce ili zakolutati ocima i skenjati se ili eto je kod tebe na krevetu...

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #20 poslato: Jul 21, 2008, 03:30:52 posle podne »
Lusy napisao/la:
Citat
Sinmbad napisao/la:
Citat
...

...Pitala si shta trazim,trazim da me neka voli i kad nemam nishta i kad mi je teshko i kad mi se place...
...samo to...


Sinmbad-e razumela sam šta hoćeš da kažeš.
 Da bi tražio od nekog da Te voli, moraš prvo Ti voleti i ceniti samoga sebe, pa onda možeš voleti tu drugu osobu...a tada će ona voleti Tebe.:)
... Jednostavno!
.... i što gledaš te poluobučene devojke (ja nisam rekla da ih u Bečeju nema, ali ni više ni manje nego u drugim mestima!), kada postoje i druge, ne manje lepe i zgodne. Okreni se oko sebe! Srećno!:)


Slazem se. Evo ja priznajem da sam nasao devojku sa kojom sam 5 godina koja je bila samnom i kad mi je bilo najteze i kad nemam nista, a i kada imam sve i svasta. + mi dozvoljava svakakve slobode koje inace ne bih imao...i nije razgolicena.
Fazon je u tome sto sam ja duuuugo bio sam i trazio odgovorajucu devojku. Sa odgovarajucim IQ...i nasao sam je. I sad sam okruzen drugaricama i poznanicama koje su slicne tome. Sve zavisi od toga KO si (ko u smislu kako se ponasas i kakav ti je stav)

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #21 poslato: Jul 21, 2008, 08:05:26 posle podne »
debeli zmaj napisao/la:
Citat
Za pocetak primeniti tehniku SMEKANJE !!! Znaci gledas curu uvek sekundu vise nego sto je normalno pa ce ili zakolutati ocima i skenjati se ili eto je kod tebe na krevetu...


pravi odgovor na zadato pitanje :)

bra\\\'o zmaju :)

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #22 poslato: Jul 22, 2008, 01:54:23 pre podne »
Sinmbad napisao/la:
Citat

...nego posmatrajutji sa strane sam zapazio koliko su arogantne,dvolicne,nadobudne,teshke itd itd...
...naravno nisam mislio da su sve takve ali to postaje pravilo a ne izuzetak...
..nazalost..
...zenitju se iz banata..
...iz inata...


Kažu da je uvek trava kod komšije zelenija...:laugh:

 To što si ti naveo za devojke iz Bečeja,ja bih mogao reći (za neke) iz Banata...I ono što si rekao da je lakše uspostaviti konverzaciju,ponovo bih rekao da je meni lakše u Bečeju da uspostavim kontakt nego u NB-u gde se i onako svi znamo...

I onda opet dolazimo na onu prvu rečenicu :laugh:

Ali da ključevi određenih proizvođača vozila (po mogućnosti zapadnoevropskih) i markirana garderoba pomažu-pomažu...Barem da te zapaze,ali onda je već važno koliko imaš u glavi...

A što se tiče onih \\\"plastičnih Grand lutkica\\\" reš pečenih pod solarijumima,to je kao sa sportskim autom-voleo bi da proteraš krug,ali daleko od toga da ti je potreban u svakodnevnom životu-skupa registracija,velika potrošnja,nepraktičan...;)

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #23 poslato: Jul 22, 2008, 02:00:41 pre podne »
Potpuno se slazem sa debelim zmajem,najjednostavnije i uvek pali,a sanse su 50-50% a mislim da je to dobra kvota :)

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #24 poslato: Jul 22, 2008, 05:25:05 posle podne »
Muškarac jeste lovac, ali žena bira kojem će dozvoliti da je ulovi...

zato, mix tehnika koje su lala i debeli izneli su pravo rešenje: budi TI, tj. ono što JESI i POKUŠ AVAJ...

Ima jedna pričica kako je tip koji je ruuuužan do bola pokušavao kod svake.. iznali ga po tome... pa ga pitaju kod koliko je probao. kaže on 99. ovi počeli da se smeju, a tip nastavi: ali 100-ta je htela :)

vendi vendi

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 89
    • Pogledaj profil
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #25 poslato: Jul 22, 2008, 06:05:29 posle podne »
Zasto su uvek zene krive. Da li vi muskarci trazite previse od devojaka. Koliko vas ce obratiti paznju na \\\"obicnu\\\" devojku. Svi bi vi da muvate \\\"savrsene\\\"... pa kad vas ispale onda je ceo zenski rod kriv. Izvinjavam se izuzetcima (ako mogu da primetim u zadnje vreme ih ima sve vise), ali svako treba da bude svestan sebe i svojih kvaliteta i mogucnosti i spram toga bi trebao sebi da trazi srodnu dusu.
Mnogi se pitaju kako dobrta riba seta sa nekim \\\"debilom\\\" (nemislim na nikoga odredjenog) i obrnuto dobar frajer seta sa \\\"akrepom\\\", a niko se nije zapitao kakve su te osobe po karakteru.
Po meni samo iskompleksirane osobe teze ka savrsenom paru barem sto se fizickog izgleda tice.
Budimo realni da niko od nas bez obzira na pol nije savrsen.
Ubedjena sam da sto se tice zenskih kriterijuma puno uticaja imaju SPANSKE SERIJE gde je sve tako savrseno i lepo, gde niko neradi a svi lepo zive imaju para, voze dobra kola...
A sto se tice muskog roda, smanjite bre kriterijume, nemojte se smejati nekoj devojci koja ima malo vecu guzicu, stomacic, male grudi .... pridjite pokucajte i vidite sta ima u njima iza fasade...
Ovo vam govorim iz licnog iskustva, jer su se i meni smejali ali kada je stigao \\\"gosn.pravi\\\" pokucao ... jos uvek je tu i kako kaze nemisli da ide nigde a od toga je proslo vec skoro 4 godine.

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #26 poslato: Jul 22, 2008, 10:51:51 posle podne »
Ode ova tema u pogresnom pravcu... :(
Ja bih rekla da je \\\"stvaralac\\\" ove teme veoma razocarana i negativna osoba. Pripadam generaciji o kojoj je ovde rec i necu reci da se nalazim uvredjenom, posto smatram da ovo nije istina, ali zaista nije lepo da se tako prica o mladim devojkama.
Sponzoruse svuda postoje, ali bih pre rekla da su to devojke pred udajom, koje zele sebi obezbediti ono sto nemaju, dok mladje devojke bas i nemaju koristi od tih extra kola i mobilnih.

Problem ove price je sto bi momci da smuvaju devojku na brzinu, cak bi najlakse bilo da im devojka sama pridje kako ne bi nista morali raditi (naglasila bih da ovo ne vazi za sve momke ;) ). E pa dragi moji, moracete se vise potruditi i odvojiti malo vise vremena da bi sarmirali devojku koja vam se svidja (osim ako vas cilj nije veza za jedno vece).:P

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #27 poslato: Jul 23, 2008, 05:04:03 pre podne »
vendi napisao/la:
Citat
Zasto su uvek zene krive. Da li vi muskarci trazite previse od devojaka. Koliko vas ce obratiti paznju na \\\"obicnu\\\" devojku. Svi bi vi da muvate \\\"savrsene\\\"... pa kad vas ispale onda je ceo zenski rod kriv. Izvinjavam se izuzetcima (ako mogu da primetim u zadnje vreme ih ima sve vise), ali svako treba da bude svestan sebe i svojih kvaliteta i mogucnosti i spram toga bi trebao sebi da trazi srodnu dusu.
Mnogi se pitaju kako dobrta riba seta sa nekim \\\"debilom\\\" (nemislim na nikoga odredjenog) i obrnuto dobar frajer seta sa \\\"akrepom\\\", a niko se nije zapitao kakve su te osobe po karakteru.
Po meni samo iskompleksirane osobe teze ka savrsenom paru barem sto se fizickog izgleda tice.
Budimo realni da niko od nas bez obzira na pol nije savrsen.
Ubedjena sam da sto se tice zenskih kriterijuma puno uticaja imaju SPANSKE SERIJE gde je sve tako savrseno i lepo, gde niko neradi a svi lepo zive imaju para, voze dobra kola...
A sto se tice muskog roda, smanjite bre kriterijume, nemojte se smejati nekoj devojci koja ima malo vecu guzicu, stomacic, male grudi .... pridjite pokucajte i vidite sta ima u njima iza fasade...
Ovo vam govorim iz licnog iskustva, jer su se i meni smejali ali kada je stigao \\\"gosn.pravi\\\" pokucao ... jos uvek je tu i kako kaze nemisli da ide nigde a od toga je proslo vec skoro 4 godine.


 :tapsh: :tapsh: :tapsh:

Pera Petronije

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 23
    • Pogledaj profil
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #28 poslato: Jul 25, 2008, 02:38:06 pre podne »
konjska_muva napisao/la:
Citat
Kako da ovo kažem a da bude bezbolno?
 Ti si poštovani gospodine Sinmbad-e malo promašio život.
Ako si stvarno 75-o godište koga ti pokušavaš da zavodiš? Devojke iz tvoje generacije su davno u velikoj većini već udate. A generacije koje sada izlaze baš i nisu u tvojoj priči. Ja nisam žurio da se ženim i stvaram decu pa sam sa 33 godine , koliko i ti sada imaš,već imao dvoje dece.
I gde si ti bio do sada? Koga ti misliš da zavodiš?
Nemoj da pljuješ po devojkama koje žive u nekom drugom svetu i koje možda i ne zaslužuju ove tvoje reči jer im možda i nisi interesantan.
Oprosti na ovim rečima , ali moja ćerka izlazi u grad i pripada generaciji koju ti opisuješ a ne pali se na mobilne i na kintu a ni mnoge njene drugarice. A te sponzoruše koje ti spominješ su postojale uvek i u moje vreme a i kada si ti imao dvadeset.

...a ko ste vi postovani gospodine,da procenjujete dali je moj zivot promasen ili nije(to sto imate vi dvoje ili troje ili petore dece to je vasa stvar),a pitate me gde sam bio,pa jedan veci deo sam proveo po rovovima ali to sada nije bitno...
...a zasto ne bih mogao da zavodim u 32 godini,sta sad treba,da nas strpate u zatvor,sve nas sto nismo uspeli da se ozenimo ili udamo(i napravimo decu),koja budalastina,to je moje licno pravo...
...vecina devojaka moje generacije se udala, a po neka i rastala i imaju dvoje,troje dece,pa shta onda,jaka stvar,sta ja imam stim..
...a sto se tice generacije vase tjerke,ja nikog nisam pljuvao,to je bila samo konstatacija cinjenicnog stanja(izadjite u grad u kasne sate pa ce vam biti jasno)....
...naravno da im nisam interesantan(mada nekima mozda i jesam),jer sam iz nekog drugog sveta,samo sam hteo da dignem prasinu i da kazem da postoji problem u ovom nasem nacionalnom bitju,previse alkohola,droge i drugih devijantnih oblika ponasanja....

Pera Petronije

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 23
    • Pogledaj profil
Odg: Tehnika zavodjenja
« Odgovor #29 poslato: Jul 25, 2008, 02:47:13 pre podne »
THE_SIREN napisao/la:
Citat
Ode ova tema u pogresnom pravcu... :(
Ja bih rekla da je \\\"stvaralac\\\" ove teme veoma razocarana i negativna osoba. Pripadam generaciji o kojoj je ovde rec i necu reci da se nalazim uvredjenom, posto smatram da ovo nije istina, ali zaista nije lepo da se tako prica o mladim devojkama.
Sponzoruse svuda postoje, ali bih pre rekla da su to devojke pred udajom, koje zele sebi obezbediti ono sto nemaju, dok mladje devojke bas i nemaju koristi od tih extra kola i mobilnih.

Problem ove price je sto bi momci da smuvaju devojku na brzinu, cak bi najlakse bilo da im devojka sama pridje kako ne bi nista morali raditi (naglasila bih da ovo ne vazi za sve momke ;) ). E pa dragi moji, moracete se vise potruditi i odvojiti malo vise vremena da bi sarmirali devojku koja vam se svidja (osim ako vas cilj nije veza za jedno vece).:P

...zapamti jedno,nisam ja vazan u ovoj prici,a to kakva sam osoba,dali sam dobar ili sam los to nije bitno,dali sam razocaran ili ne jaka stvar...
...ponavljam nije rec o meni,vetj o poremetjenim vrednostima drushtva,koje ja na pomalo nezgodan nacin iznosim ovde...
...aaaaa da primetio sam da mlade dame nemaju motj samokritike,jer sebe smatraju najlepshim,najpametnijim i misle da tje promeniti svet....
...ha ha ha,koja iluzija...