Autor Tema: uuuLicni fest u Novom Beceju  (Pročitano 10589 puta)

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: uuuLicni fest u Novom Beceju
« Odgovor #45 poslato: Jul 25, 2008, 07:33:52 pre podne »
Može li se znati kolika je gaža po bendu koji nastupa? Koliko košta ta \\\"pomoć\\\"? Da vidimo šta je to Bečej odbio, a Novi Bečej prihvatio? Plus ostali troškovi koji idu na ž.r. taj i taj: obezbeđenje, razglas, marketing, autorstvo...Jednom rečju: koliko košta cela furka da je Bečej to odbio, a Novi Bečej prihvatio? Ako ne košta mnogo, hajde da to plati Bečej. Dogodine. Možete li nam dati te informacije? Biće od koristi, svakako. I to višestruke.

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: uuuLicni fest u Novom Beceju
« Odgovor #46 poslato: Jul 25, 2008, 08:20:22 pre podne »
nema potrebe da neko ovde iznosi finansijske podatke...ni EXIT ih ne izbacuje u javnost!
sam sam pokusao u par navrata da nesto organizujem, veceg tipa...ali se uvek zavrsi na ideji...i prici lokalnih organa....kasnije cemo o tome...
ili nemoj bas sad....ili prosao konkurs, ranije si se trebao javiti...itd...ili jos gora opcija, imati vezu da sve to nekako pogura...heellooo...

treba pustiti mlade da rade nesto korisno za svoj grad...

aleksandar tomic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 320
    • Pogledaj profil
Odg: uuuLicni fest u Novom Beceju
« Odgovor #47 poslato: Jul 25, 2008, 01:06:28 posle podne »
upravo tako

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: uuuLicni fest u Novom Beceju
« Odgovor #48 poslato: Jul 25, 2008, 04:39:05 posle podne »
Potpuno vas razumem: teško je organizovati bilo šta. Još kad nemate nekoga ko ima osećaj za razne stvari, a u vlasti je, onda je mrka kapa.

Međutim, ovih dana se kreira budžet za narednu godinu, što se ne organizujete, javite se recimo Voji, sednete i stavite na papir ideje, inicijative, napravite neki okvirni budžet...To se zove planiranje. Gotovo je nemoguće dobiti novac za nešto što organizuješ u julu i tražiš pare u junu tekuće godine! Sad se traže pare, sad se projektuje, osmišljava...

Mislim da bi mogao i Picoder da vam pomogne. Njegovi su sada zaduženi za sport i omladinu!

Sinisa Tomic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 468
    • Pogledaj profil
Odg: uuuLicni fest u Novom Beceju
« Odgovor #49 poslato: Jul 25, 2008, 05:53:05 posle podne »
DRAGI OPSTINARI KOLIKO PARA TOLIKO MUZIKE? AKO BILO KO IZ OPSTINE HOCE DA PRICAMO OZBILJNO O MUZICKOM FESTIVALU ZA NAREDNU GODINU JA SAM VOLJAN!

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: uuuLicni fest u Novom Beceju
« Odgovor #50 poslato: Jul 25, 2008, 10:14:02 posle podne »
@rez:
pa naravno da nisam trazio pare u junu za jul....no, nema veze....

imam sad vaznija posla nego da se vijam sa opstinarima, ali rado cu pomoci tamo gde mogu :)

Simo racunaj na mene :)

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: uuuLicni fest u Novom Beceju
« Odgovor #51 poslato: Jul 25, 2008, 10:38:49 posle podne »
SimaFuj napisao/la:
Citat
DRAGI OPSTINARI KOLIKO PARA TOLIKO MUZIKE? AKO BILO KO IZ OPSTINE HOCE DA PRICAMO OZBILJNO O MUZICKOM FESTIVALU ZA NAREDNU GODINU JA SAM VOLJAN!


Simo, ali odakle ti ideja da bi neko iz \\\"opštine\\\" bio zainteresovan za punk festival????:)  Ja nisam iz \\\"opštine\\\", ali znajući ljude pretpostavljam da je to potpuno nemoguća misija, to da tebe neko pozove i kaže: slušaj bato, mi smo ludi za pank-muzikom, ajd nešto da prašimo dogodine!? Kaži ti nama kolka je gaža pa da pržimo!:)  Nisam siguran da bi to moglo tako proći.
Rekao sam ti: na forumu ti je adresa Picoder. Oni su sada zaduženi za novi odnos prema mladima, kako je on to najavio. Možda je mislio na to. I ovo što sada pišem nema veze sa politikom, nego naprosto pričam o preuzimanju odgovornosti za određene resore. Oni hoće da se bave mladima i sportom, evo im prilike da pokažu koliko imaju sluha za ovu tvoju ideju...Prosto ih navlačim sa ovim postovima.

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: uuuLicni fest u Novom Beceju
« Odgovor #52 poslato: Jul 25, 2008, 10:52:44 posle podne »
Ajde REz ostavi decu na miru! Dosta si pomogao, fala ti.

Simo, ne daj se, sledece godine u Beceju, uz malo srece u Picoderu!

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: uuuLicni fest u Novom Beceju
« Odgovor #53 poslato: Jul 25, 2008, 10:54:49 posle podne »
Znači, dogovoreno! Picoder preuzima na sebe ulični Fest. Čestitam! Kratko i jasno. Akcija umesto priče!:laugh:

Sinisa Tomic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 468
    • Pogledaj profil
Odg: uuuLicni fest u Novom Beceju
« Odgovor #54 poslato: Jul 28, 2008, 02:07:06 pre podne »
za drugo vece su spremni i gosti iznenadjenja, koje ste imali prilike ranije da cujete u debelom, ali necemo otkrivati o kom bendu se radi, sem ako se oni sami ne otkriju

aleksandar tomic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 320
    • Pogledaj profil
Odg: uuuLicni fest u Novom Beceju
« Odgovor #55 poslato: Jul 31, 2008, 09:58:05 posle podne »
JOS SAMO JEDAN DAN