Autor Tema: Zbog cega bas Becejonline?  (Pročitano 3415 puta)

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Zbog cega bas Becejonline?
« poslato: Jul 29, 2008, 01:58:28 pre podne »
Interesuje me zbog cega volite ovaj forum,sta je to sto ga cini posebnim i najboljim?

Milen Vesović

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 160
    • Pogledaj profil
Odg: Zog cega bas Becejonline?
« Odgovor #1 poslato: Jul 29, 2008, 03:16:06 pre podne »
Zato sto je lokalnog tipa!!!

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Zog cega bas Becejonline?
« Odgovor #2 poslato: Jul 29, 2008, 04:34:35 pre podne »
mika3 napisao/la:
Citat
Zato sto je lokalnog tipa!!!

Taj rad...

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Zog cega bas Becejonline?
« Odgovor #3 poslato: Jul 29, 2008, 06:14:58 pre podne »
Da jeste i zbog toga,ali ja sam na primer registrovana na par foruma,ne znam zasto,ali cini mi se da su jedino na ovom mestu ljudi slozni,iskreni,veseli...(cast\\\"izuzetcima\\\").

Nikada necu zaboraviti kada nas je Lusy napustila na kratko,tata Boris je pokrenuo temu \\\"podrska lusy\\\" i skoro svi forumasi su se pridruzili.To je bilo toliko dirljivo i lepo...

mumba

  • Gost
Odg: Zog cega bas Becejonline?
« Odgovor #4 poslato: Jul 29, 2008, 06:28:10 pre podne »
lokales tipa ali ne znam da li su svi iskreni .... svako od nas ima i tamnu stranu!

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Zbog cega bas Becejonline?
« Odgovor #5 poslato: Jul 29, 2008, 01:23:54 posle podne »
Ne znam zasto, ali sam postao zavisnik.

Z A

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 688
    • Pogledaj profil
Odg: Zbog cega bas Becejonline?
« Odgovor #6 poslato: Jul 29, 2008, 07:58:32 posle podne »
posle propasti backa banata potrazio sam utociste na ovom forumu gde su presli i svi ostali u potrazi za boljim sutra.

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: Zbog cega bas Becejonline?
« Odgovor #7 poslato: Jul 29, 2008, 09:21:16 posle podne »
Trebalo mi je nesto cemu cu posvetiti paznju kada mi je dosadno...sada je ovo preslo u naviku,tako da sam online kada imam i preca posla...:laugh:

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Zbog cega bas Becejonline?
« Odgovor #8 poslato: Jul 29, 2008, 09:30:23 posle podne »
zato sto je ovo forum mog grada,ovde mogu da sretnem i upoznam mnoge dobre ljude iz svog grada,isto tako znam da ce mi pomoci ako mi ikada zatreba neka pomoc,i dobijam informacije o desavanju u nasem malom gradicu

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Zbog cega bas Becejonline?
« Odgovor #9 poslato: Jul 30, 2008, 05:08:07 pre podne »
Malko analize:

Becejonline je jasan pokazatelj da Bečej proživljava svoje /novo/ detinjstvo!
Becejonline je veseo!:laugh: Kao komunizam!
Zato volim Becejonline. Obožavam da posmatram i učestvujem, svesno, u toj infantilističkoj zaglavljenosti Bečeja.

Zar nikome nije čudno što se toliko igara igra na ovom Forumu i što u igrama i igricama učestvuju ne samo mladi članovi Foruma, nego svi odreda...Meni je Forum potvrdio moju staru tezu: Bečej odbija da \\\"odraste\\\", i sve nevolje svih članova zajednice potiču od tog \\\"dominirajućeg duha\\\".
 Ajmo svi na kaladont!

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Zbog cega bas Becejonline?
« Odgovor #10 poslato: Jul 31, 2008, 04:29:27 pre podne »
detinje u nama + iskustvo + rad = dobitna kombinacija  :)


 Ako se sve prevede na jezik matematike od ukupnog broja stanovnika bečejske opštine 1,3095% građana na becejonline-u. ( a neki i nisu iz bečejske opštine). Ne znam da li je ovo reprezentativan uzorak , da bi se govorilo o nekim suštinskim stvarima, al\\\' tako jeste.

 ....I neka se igraju igrice i dalje, al\\\' bilo bi lepo da se daju neki konkretni predlozi, da se otvaraju nove kreativno/konstruktivne teme ( koje se mogu ostvariti) i da se sve to na neki način sprovodi u delo.

  Da!  becejonline je veseo, pozitivan i ima ogroman potencijal ( u celini gledajuci!) i ja ga zato volim i učestvujem u njemu od vrha do dna :) , a volela bih ga još više da se konstuktivnije divani! :)
 
 Ajde da svako smisli novu temu! :)

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Zbog cega bas Becejonline?
« Odgovor #11 poslato: Jul 31, 2008, 05:26:27 pre podne »
Lusy, pa jeste ovo na neki način reprezentativan uzorak! Ovde se ipak okuplja onaj \\\"pismeniji\\\" deo Bečeja /mislim, znamo da uključimo komp, da ukucamo tekst i tako to.../. Dakle reprezentativnost onog \\\"gornjeg\\\" sloja Bečejaca...

A kvalitet foruma ne određuje broj zanimljivih tema nego broj zanimljivih, autentičnih učesnika Foruma.

Forum nema tu moć, niti treba da ima tu misiju da pokreće ljude na akciju! Naprotiv. Forum je smrt za svaku akciju! Ne ovaj Forum, nego generalno govorim. Forum, ovakav kakav je, sam po sebi je već akcija. I ja ga zato poštujem, kao i momke koji ga uređuju i sređuju...

Pa naravno, neka se igraju igrice...i moje učešće u ovom Forumu shvatam kao igru, kao deo društvenog rituala naše sajber provincije. I stvarne, realne provincije.

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Zbog cega bas Becejonline?
« Odgovor #12 poslato: Jul 31, 2008, 05:55:33 pre podne »
rez napisao/la:
Citat

....
A kvalitet foruma ne određuje broj zanimljivih tema nego broj zanimljivih, autentičnih učesnika Foruma.



@ Rez sa ovom konstatacijom se slažem 100%. Međutim te teme i postavljaju učesnici Foruma.Da li su oni autentični ili nisu, da li to neko prepozna ili ne, to je već drugo pitanje!? Iz kvantiteta se rađa i kvalitet!

 Ne slažem se sa Tobom da se kroz kvalitetni Forum ne mogu pomeriti stvari. Iz prave diskusije rode se ideje, a tada  se već nađe neko ko to može sprovesti u delo...ako ima dobre volje... dakle rodi se akcija, pa neka je ona i mala kao što je bila ona kada smo krečili grafite svi zajedno!( nekim delom je akcija bila organizovana na ovom forumu!)
A mnogo malih koraka daje veliki! :)

Igor Selemba

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 626
    • Pogledaj profil
Odg: Zbog cega bas Becejonline?
« Odgovor #13 poslato: Jul 31, 2008, 06:05:00 pre podne »
uglavnom se slazem sa prethodnim odgovorima a na prvo mesto bih stavio to sto je forum lokalnog tipa,znaci mogucnost upoznati ljude i sa nekima se i licno sresti i zapoceti novo prijateljstvo,druga stvar puno korisnih informacija vezano za ovu sredinu sto se tice kulture i zabave itd.zaista imam sve reci hvale idejnim tvorcima ovog foruma samo nastavite tako

Nikola Kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1249
    • Pogledaj profil
Odg: Zbog cega bas Becejonline?
« Odgovor #14 poslato: Avgust 04, 2008, 02:54:07 pre podne »
Zato što je jedinstven i zanimljiv.
Ja bio na nekoliko foruma i mahom su politički orijentisani već nakon kratkog vremena, a ovde, samo ako se desi nešto veliko pa traje par dana i onda opet zezanje.
I što je najvažnije, teme su poznate i lokalne. Spominju se ljudi i dogadjaji koji su  mi poznati pa mogu da komentarišem.
Ukratko, najbolji na svetu...:)