Autor Tema: Plašite li se starosti?  (Pročitano 10278 puta)

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Pla�ite li se starosti?
« Odgovor #45 poslato: Februar 20, 2008, 05:15:14 posle podne »
Mali_Lala napisao/la:
Citat
Druze Igrutine, a sto ti onda nemas decu??? :P :P


ko kaze da nemam???? samo jos nisu stigli zahtevi za alimentaciju :) :) :D :D :P :P

salim se, pa nisam se jos ozenio, tj nisam nashao majku moje buduce dece... rekoh, deca se prave iz LJUBAVI, a za ljubav je potrebno DVOJE
;)

Loredana Perak

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 93
    • Pogledaj profil
Odg: Pla?ite li se starosti?
« Odgovor #46 poslato: April 21, 2008, 11:53:10 posle podne »
Ne plasim se. U kakvom svetu zivimo,vise bi trebalo da se plsim da li cu doziveti starost... Inace svako doba ima svoje mane i vrline. U starosti,lepo je gledati svoje potomke koje smo izveli na pravi put i napravili od njih coveka. Treba da se trudimo da u mladosti ostvarimo sto vise,u cemo cemo kada ostarimo uzivati i ponositi se,biti primer onim mladjima sto ostaju posle nas. Od kad je covek,uvek je tezio da za sobom ostavi nesto,nesto uz pomoc cega ce on uvek ziveti. Za nekog su to pesme,dela,muzika... Put do starosti je kratak,zato koracajmo sporije,stvarajmo sto vise da bi nas se duze secali...

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Pla?ite li se starosti?
« Odgovor #47 poslato: Maj 13, 2008, 05:58:35 pre podne »
Da,mnogo se plasim starosti!I sama pomisao na to...Ali,mozda se i ne plasim toliko starosti ,koliko se plasim da starost provedem sama.Al nadam se da nece tako biti.Zelela bih da do kraja svog zivota budem okruzena unucicima i decom,da nikada ne budem sama!

velimir cvejanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 416
    • Pogledaj profil
Odg: Pla?ite li se starosti?
« Odgovor #48 poslato: Maj 13, 2008, 04:21:48 posle podne »
Ja ne zelim da budem okruzen unucima, praunucima i decom, neka oni lepo zive svoj zivot i povremeno dodju, zelim da budem okruzen svojom \\\"babom\\\" i svojim drugarima penzosima.

mumba

  • Gost
Odg: Pla?ite li se starosti?
« Odgovor #49 poslato: Maj 14, 2008, 02:51:32 pre podne »
ja samo ne želim ovakvu starost!

{youtube}b8ulTo4s3So&feature=related{/youtube}

Biljana Barjaktarov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 858
    • Pogledaj profil
Odg: Pla?ite li se starosti?
« Odgovor #50 poslato: Jun 12, 2008, 11:31:01 posle podne »
Ne mogu reci da se ne plasim,mada vise je to strah od nepoznatog.Jedino sto mi prvo padne na pamet kada se spomene starost,jeste to kako cu izgledati,da li cu biti seda:laugh: da li ce mi se lice izborati skroz:blink: da li ce mi nokti biti ruzni kao i zglobovi na prstima:laugh: da li cu biti senilna i dosadna matora baba...pff izgleda da pitanjima nema kraja i da je to sve stvar prirode,gena i odrzavanja tokom celog zivota..Sve u svemu nadam se da cu biti srecna uz decu i unucice..:)

Zorica Georgijević

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 43
    • Pogledaj profil
Odg: Pla?ite li se starosti?
« Odgovor #51 poslato: Jun 20, 2008, 05:59:35 pre podne »
Iskreno,mnogo vise se plasim bolesti koje ce me snaci jednog dana i kako ce se one odraziti na moje zdravlje... Ali kako stizu godine,tako postaje veci procenat problema,koje jako tesko mozemo zaobici... :( Sve u svemu,ne bojim se bora,sede kose i ispucanih noktiju,ali se bojim slabih kapilara,nepokretljivosti,oboljenja bubrega,mokracnih puteva,tumora itd. :(

Vojislav Prkosovacki

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 493
    • Pogledaj profil
Odg: Pla�ite li se starosti?
« Odgovor #52 poslato: Jun 20, 2008, 03:08:10 posle podne »
Sa ovakvim tempom cigareta, kafe i neredovne klope, nalazim se na autoputu straha od starosti.
Na meni je da resim...

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Pla�ite li se starosti?
« Odgovor #53 poslato: Jun 20, 2008, 04:32:36 posle podne »
@ voyac
 Preporučujem Ti, a i sebi, da na tom \\\"autoputu straha od...\\\" nikada ne postanemo autostoperi i podignemo prst... to je najlakše.
 Slažem se da je na nama da rešimo: da li ćemo jednostavno podići prst i prepustiti se bujici ili ćemo to rešiti na neki drugi način!  :)  ...