Autor Tema: Da li živite da bi radili ili radite da bi živeli?  (Pročitano 5110 puta)

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Da li živite da bi radili ili radite da bi ži
« Odgovor #15 poslato: Januar 23, 2008, 04:14:25 pre podne »
Jos uvek nisam stigla do pravog radnog mesta drugacijeg od skolske klupe :laugh: ... Ali sam na primeru svojih roditelja videla kako izgleda raditi i samo raditi za neko \\\"bolje\\\" sutra koje svi cekamo kao Godo-a, a onda su u roku od 3 meseca oboje imali srcke i zavrsili u Kamenici. E tek kada se takve stvari dese, ljudi se zapitaju cemu sve to i zasto toliko jure kao muve bez glave, i koliko stvari, mnogo vaznijih od posla i novca propustaju oko sebe...?

mumba

  • Gost
Odg: Da li živite da bi radili ili radite da bi živeli?
« Odgovor #16 poslato: Januar 23, 2008, 04:21:33 pre podne »
e moj cipi nekad nam bilo ovako i moglo se lepo živeti:

a sada došle vrle demokrate pa nas vratile da ovaako živimo kao u 1930 - i nekoj!


Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Da li živite da bi radili ili radite da bi živeli?
« Odgovor #17 poslato: Januar 23, 2008, 05:44:26 posle podne »
nisu dosle demokrate, vec doslo vreme da se vracaju kreditna zaduzenja onih sa gornje slike

mumba

  • Gost
Odg: Da li živite da bi radili ili radite da bi živeli?
« Odgovor #18 poslato: Januar 24, 2008, 12:37:41 pre podne »
ma da sve samo priče za malu decu!

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Da li živite da bi radili ili radite da bi ži
« Odgovor #19 poslato: Januar 24, 2008, 08:24:58 pre podne »
E niste u pravu ni jedan od vas! A i obojica ste u pravu...

Placa se ceh nasih oceva i majki koji su ziveli kako su ziveli, placa se ceh nasih oceva i majki koji su dozvolili rat na ovim prostorima u kom se potrosilo preko 80 000 000 000 Eura, placamo ceh sto su dozvolili 15godina vlasti u kojoj se mali broj ljudi koji sada vlada drzavom obogatio...to sve treba platiti...a ko ce? Pa naravno mi mladi, koji smo detinjstvo izgubili,pa mladost a sad cemo i zivot jer treba samo da radimo,radimo,radimo,radimo,radimo...tako da je moj odgovor na pitanje - Nazalost RADIM da bi PREziveo a ne ziveo... :( :( :(

Mada se trudim iz petnih zila da pocnem da zivim da bi radio...

tanja mitic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1151
    • Pogledaj profil
Odg: Da li živite da bi radili ili radite da bi ži
« Odgovor #20 poslato: Januar 24, 2008, 09:39:18 posle podne »
....radim da bismo preživele....i svaki da se molim da mi produže ugovor, za još koji mesec, za još koji mesec...:( ....i prestala sam da maštam....surova današnjica me čvrsto drži, da ne poletim i da ne odletim.

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Da li živite da bi radili ili radite da bi ži
« Odgovor #21 poslato: Januar 24, 2008, 11:29:41 posle podne »
Mali_Lala napisao/la:
Citat
E niste u pravu ni jedan od vas! A i obojica ste u pravu...

Placa se ceh nasih oceva i majki koji su ziveli kako su ziveli, placa se ceh nasih oceva i majki koji su dozvolili rat na ovim prostorima u kom se potrosilo preko 80 000 000 000 Eura, placamo ceh sto su dozvolili 15godina vlasti u kojoj se mali broj ljudi koji sada vlada drzavom obogatio...to sve treba platiti...a ko ce? Pa naravno mi mladi, koji smo detinjstvo izgubili,pa mladost a sad cemo i zivot jer treba samo da radimo,radimo,radimo,radimo,radimo...tako da je moj odgovor na pitanje - Nazalost RADIM da bi PREziveo a ne ziveo... :( :( :(

Mada se trudim iz petnih zila da pocnem da zivim da bi radio...


nemam sta da dodam i to na OBA dela posta

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Da li živite da bi radili ili radite da bi ži
« Odgovor #22 poslato: Januar 25, 2008, 04:48:25 pre podne »
Gluposti,pa zato u knjigovodstvu postoji otpis,npr.otpis sumnjivih potrazivanja,a mi u Srbiji smo veoma sumnjivi,cas dune koshava,severac,Mile kITIC I jUZNI VETAR itd.:) Criss Cros da nabrajam josh ili da ne dosadjujem?:)