Sport > Sve o sportu

Caba Siladji-nas olimpijac

(1/8) > >>

Srba Nedeljkov:
Svaka cast mali,vratio si ponos sporta u becej,ponovo pisu sportske stranice o vidri iz Beceja...samo napred,uz tebe smo...Treba ga docekati iz Pekinga na pogaci uz pecenog vola,kao posle fajnal fora 2000 godine...

Srba Nedeljkov:
I naravno omoguciti decku sve uslove za treniranje i skolovanje,kroz razne stipendije,jer to treba da ocuva i njegov takmicarski duh,i ostalih klinaca koji krecu njegovim stopama...:)

Ultra Boys:
Zanima me sta su tzv politicari iz grada i budzovani ucinili za naseg olimpijca?Da li su mu pomogli dovoljno,ili smo i dalje mrtav grad po tom pitanju?Slazem se da mu treba omoguciti sve uslove da bude jos bolji nego sto je sada.A momak jos nije napunio 18 godina,a predstavlja nasu zemlju na najvecoj sportskoj manifestaciji,a jos je iz naseg Beceja.Svaka cast.Neka odrese malo kesu i naprave mu docek jel je momak zasluzio.Ziv bio Caba.

Nikola Kurcubic:
Još Čaba nije dovoljno uradio po mišljenju političara.  
Čekajte samo ako uradi nešto veliko na olimpijadi. Odmah će se slikati sa njim i tapšati ga po ramenu.
A najveći problem je što su prošli izbori, u vreme izbora bi se stalno pričalo o njemu i naše političke face bi se busale u prsa kao da su oni plivali a ne Čaba.
Daj bože da dobije sve što je zaslužio i više od toga jer je stvarno za ponos našeg Bečeja.
A što se tiče dočeka, treba da ga dočekamo uz slavlje i ako ne uzme ni jednu medalju jer je malo njih iz Bečeja stiglo na olimpijadu, pa je samim odlaskom zaslužio da se slavi i pamti njegov uspeh.

Samo napred i budi najbolji tamo.

Ultra Boys:
Hvala Bogu da nema izbora,da bude uvucen u te gluposti od politike.Slikanja,prezentacije,odbori za docek,ma muda labudova.Ja bi voleo da grad Becej stane iza njega,kao naseg sugradjanina.Treba mu cestitati na ovako velikom uspehu jel je zasluzio.Meni je jasno da ce sada biti i onih koji nemaju pojma ni ko je on ni kojim sportom se bavi,ali ce biti tu radi skupljana politickih poena.Zato neka grad stane ispred doceka pa nas bole uvo koja je stranka i ostale gluposti.Cuo sam da je par Cabinih drugara bilo u BG na prvenstvu Evrope da prate i sve pohvale na to.To su Becejci,zato ajmo svi da se Cabi pokaze da smo ponosni na njega.Koliko ja znam,mozda gresim pokojni rukometas Bugarski,pokojni Badza,Sotika i Caba su jedini nasi sugradjani koji su bili na Olimpijadi.Svaka cast svima.Caba je najmladji i zelim mu puno uspeha i zdravlja.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju