Autor Tema: Caba Siladji-nas olimpijac  (Pročitano 6724 puta)

Srba Nedeljkov

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 166
    • Pogledaj profil
Caba Siladji-nas olimpijac
« poslato: Avgust 10, 2008, 10:40:22 pre podne »
Svaka cast mali,vratio si ponos sporta u becej,ponovo pisu sportske stranice o vidri iz Beceja...samo napred,uz tebe smo...Treba ga docekati iz Pekinga na pogaci uz pecenog vola,kao posle fajnal fora 2000 godine...

Srba Nedeljkov

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 166
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #1 poslato: Avgust 10, 2008, 11:47:50 pre podne »
I naravno omoguciti decku sve uslove za treniranje i skolovanje,kroz razne stipendije,jer to treba da ocuva i njegov takmicarski duh,i ostalih klinaca koji krecu njegovim stopama...:)

Ultra Boys

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #2 poslato: Avgust 10, 2008, 01:07:37 posle podne »
Zanima me sta su tzv politicari iz grada i budzovani ucinili za naseg olimpijca?Da li su mu pomogli dovoljno,ili smo i dalje mrtav grad po tom pitanju?Slazem se da mu treba omoguciti sve uslove da bude jos bolji nego sto je sada.A momak jos nije napunio 18 godina,a predstavlja nasu zemlju na najvecoj sportskoj manifestaciji,a jos je iz naseg Beceja.Svaka cast.Neka odrese malo kesu i naprave mu docek jel je momak zasluzio.Ziv bio Caba.

Nikola Kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1249
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #3 poslato: Avgust 10, 2008, 06:02:20 posle podne »
Još Čaba nije dovoljno uradio po mišljenju političara.  
Čekajte samo ako uradi nešto veliko na olimpijadi. Odmah će se slikati sa njim i tapšati ga po ramenu.
A najveći problem je što su prošli izbori, u vreme izbora bi se stalno pričalo o njemu i naše političke face bi se busale u prsa kao da su oni plivali a ne Čaba.
Daj bože da dobije sve što je zaslužio i više od toga jer je stvarno za ponos našeg Bečeja.
A što se tiče dočeka, treba da ga dočekamo uz slavlje i ako ne uzme ni jednu medalju jer je malo njih iz Bečeja stiglo na olimpijadu, pa je samim odlaskom zaslužio da se slavi i pamti njegov uspeh.

Samo napred i budi najbolji tamo.

Ultra Boys

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #4 poslato: Avgust 10, 2008, 06:34:15 posle podne »
Hvala Bogu da nema izbora,da bude uvucen u te gluposti od politike.Slikanja,prezentacije,odbori za docek,ma muda labudova.Ja bi voleo da grad Becej stane iza njega,kao naseg sugradjanina.Treba mu cestitati na ovako velikom uspehu jel je zasluzio.Meni je jasno da ce sada biti i onih koji nemaju pojma ni ko je on ni kojim sportom se bavi,ali ce biti tu radi skupljana politickih poena.Zato neka grad stane ispred doceka pa nas bole uvo koja je stranka i ostale gluposti.Cuo sam da je par Cabinih drugara bilo u BG na prvenstvu Evrope da prate i sve pohvale na to.To su Becejci,zato ajmo svi da se Cabi pokaze da smo ponosni na njega.Koliko ja znam,mozda gresim pokojni rukometas Bugarski,pokojni Badza,Sotika i Caba su jedini nasi sugradjani koji su bili na Olimpijadi.Svaka cast svima.Caba je najmladji i zelim mu puno uspeha i zdravlja.

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #5 poslato: Avgust 10, 2008, 07:59:12 posle podne »
Zelim mu sve najbolje i nadam se da povreda misica koju ima nece puno uticati na rezultat.

Olivera Dabic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 430
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #6 poslato: Avgust 10, 2008, 08:33:23 posle podne »
Ljudi, ja nisam u toku... :(
Kada se Caba takmici? Zelela bih da gledam a nemam pojma kada je...

I naravno, da sam u Beceju ne bih propustila slavlje...

Ultra Boys

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #7 poslato: Avgust 10, 2008, 08:41:22 posle podne »
Nije uspeo da se plasira u polufinale na 100m prsno.Bio je treci.

Olivera Dabic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 430
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #8 poslato: Avgust 10, 2008, 08:43:46 posle podne »
:plache:

TnX na odgovoru...

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #9 poslato: Avgust 10, 2008, 10:20:41 posle podne »
Ultra Boys napisao/la:
Citat
Hvala Bogu da nema izbora,da bude uvucen u te gluposti od politike.Slikanja,prezentacije,odbori za docek,ma muda labudova.Ja bi voleo da grad Becej stane iza njega,kao naseg sugradjanina.Treba mu cestitati na ovako velikom uspehu jel je zasluzio.Meni je jasno da ce sada biti i onih koji nemaju pojma ni ko je on ni kojim sportom se bavi,ali ce biti tu radi skupljana politickih poena.Zato neka grad stane ispred doceka pa nas bole uvo koja je stranka i ostale gluposti.Cuo sam da je par Cabinih drugara bilo u BG na prvenstvu Evrope da prate i sve pohvale na to.To su Becejci,zato ajmo svi da se Cabi pokaze da smo ponosni na njega.Koliko ja znam,mozda gresim pokojni rukometas Bugarski,pokojni Badza,Sotika i Caba su jedini nasi sugradjani koji su bili na Olimpijadi.Svaka cast svima.Caba je najmladji i zelim mu puno uspeha i zdravlja.



..i Mirko Blažević, Bečejac, naš najtrofejniji trener vaterpolista. Sada trenira reprezentaciju Crne Gore. Dok su naši nešto muljali nakon raspada Srbije i CG, čovek se pokupio i otišao...

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #10 poslato: Avgust 10, 2008, 10:56:09 posle podne »
Ulrta Boys,

Ovo `hvala bogu da nema izbora` - je zaista bez veze. Nije ovo prvi uspesni sportista u Beceju. Ranije nisu bili zloupotrebljeni, nisam cuo da je neko pokusao da zloupotrebi ovaj uspeh i ovog mladica???? Kao branis ga a niko ga ne napada!!!! Stvarno sramota. Kao kada bih ja rekao `hvala bogu da Ultra Boys ranije nije cuo za Cabu Siladjija, taj Ultra bi sigurno nesto pokvario!`

Pusti coveka na miru. Organizuj docek ako hoces, bez politicara, niko ti ne brani. Ali nemoj onda reci da ga docekuje `grad Becej` - kao sto si rekao - posto Becej ima svoje predstavnike - a oni su politicari (ako organizuju nesto - ti i tebi slicni jebivetri ce reci - VIDI IH KAKO ZLOUPOTREBLJAVAJU SPORTISTU, ako ne organizuju nista reci ces VIDI IH KAKO NE RADE NISTA.

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #11 poslato: Avgust 10, 2008, 11:05:33 posle podne »
Zalosno je sve to... Mi se pitamo da li ce grad stati uz njega... Grad nije stao uz njega, da jeste, ostao bi ovde da trenira i ponosno bi se govorilo \\\"plivac PK Beceja...\\\" ovako... Ne znam za koga sada nastupa?!

Ali znam da je bio problem u 200-300 evra mesecno da se izdvoji za njega pa ga je trenirao trener iz Madjarske tako sto mu je slao program rada e-mailom pa je ovaj tako trenirao, valjda se to prevazislo... Bojim se da se ne desi najgore, da drzava nista ne pruzi i decko ode pod drugu zastavu kao sto su i mnogi drugi ucinili...

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #12 poslato: Avgust 10, 2008, 11:08:52 posle podne »
E to je sramota, ako je tako!

Nadam se da je grad pruzio bar nesto - besplatne termine za treninge. Ako nije ni to - oterace coveka sigurno!

Ultra Boys

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #13 poslato: Avgust 10, 2008, 11:22:27 posle podne »
Prvo ja nisam jebivetar kako si me nazvao,drugo ovo je tema o sportu a ti si ocigledno neki baja iz politike.Ako smatras da grad ne treba da stane iza njega,ja se sa tobom ne slazem,a ne zanima me ko si uopste.Ja sam napomenuo da stane grad iza njega i da  je dobro sto nisu izbori jel bi bilo svacega.A ti se se osetio prozvanim,jos kazes kako nije prvi uspesan sportista!!!Umesto da ti bude drago sto momak nema ni 18 god a predstavlja Srbiju na Olimpijadi jos je iz naseg Beceja,ti meni kazes docekaj ga ko ti brani.Budi siguran da hocu,jebe mi se bre za tebe i politicare,pokazao si se ovim postom.Mi o sportu i Cabi pisemo ti mi pametujes.Mani se toga.Takvi kao ti ne zasluzuju ni da se razgovara sa vama.Vaznija ti je politika jos me nazivas jebivetrom,alo momak,zasto???Jel nememo isto misljenje???Gde je tu demokratija???

Dusan Colic

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #14 poslato: Avgust 10, 2008, 11:33:03 posle podne »
maxfonpunkerska napisao/la:
Citat

Ali znam da je bio problem u 200-300 evra mesecno da se izdvoji za njega pa ga je trenirao trener iz Madjarske tako sto mu je slao program rada e-mailom pa je ovaj tako trenirao, valjda se to prevazislo... Bojim se da se ne desi najgore, da drzava nista ne pruzi i decko ode pod drugu zastavu kao sto su i mnogi drugi ucinili...



Isto se desilo sa Natasom Janjic(kajak) koja sada vesla za Madjarsku. Devojka je svetski olimpijski prvak.