Autor Tema: Caba Siladji-nas olimpijac  (Pročitano 6722 puta)

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #15 poslato: Avgust 10, 2008, 11:34:29 posle podne »
Ultra,
Pa ti si rekao da ce sada pojaviti oni koji nemaju pojma o njemu da skupe politicke poene - ne znam na koga si mislio ali videcemo, pojavice se pa cemo ih videti. Rekao si da je dobro sto nema izbora pa ga nece uvuci u te gluposti - /citiram/ Slikanje, prezentacije, odbori za docek, ma muda labudova /kraj citata/.

Ja mislim da treba da bude slikanje, prezentacije, odbori za docek i slicno. Ne znam sada sta hoces, posto neces to pomenuto ja ti lepo kazem docekaj ga onda ti - organizuj bez politicara, budi ti predstavnik grada! Na ovo se vredjas.

Politicari treba da organizuju ili ne treba? Sta god da se uradi ti ces ih okriviti da ne valja to sto rade. Takav odnos prema politicarima ce vremenom oterati sve ozbioljne ljude i ostace samo oni koji imaju obraz ko djon i nista im ne smeta.

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #16 poslato: Avgust 10, 2008, 11:53:09 posle podne »
dusan89 napisao/la:
Citat
maxfonpunkerska napisao/la:
Citat

Ali znam da je bio problem u 200-300 evra mesecno da se izdvoji za njega pa ga je trenirao trener iz Madjarske tako sto mu je slao program rada e-mailom pa je ovaj tako trenirao, valjda se to prevazislo... Bojim se da se ne desi najgore, da drzava nista ne pruzi i decko ode pod drugu zastavu kao sto su i mnogi drugi ucinili...



Isto se desilo sa Natasom Janjic(kajak) koja sada vesla za Madjarsku. Devojka je svetski olimpijski prvak.


To ti kazem... Razumem, kao razumem, da grad-drzava, nema para za citavu ekspediciju, npr. jedan odbojkaski klub ili slicno... Ali individualni sportovi koji ne iziskuju puno para to bi trebalo forsirati. Chaba je Madjar (niko da ne shvati pogresno) i mozda mu Madjarska ponudi bolje uslove (na cemu inace i rade), sto da ne ode?! To nasim susedima nije strano, lepo su skupili dzidze uzeli naseg golmana rukometnog Nenada Puljezevica ako se secate...
Arpad Sterbik je dugo godina branio za nas ali mu je prekipelo otisao covek da brani za Spance za milion evra i briga ga. I ne krivim ga nimalo. Imali smo srece pa nam nisu oteli tako i Noleta koji je trebao da igra za Britance, Jelena za USA...

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #17 poslato: Avgust 11, 2008, 12:00:47 pre podne »
Stvaranje svakog sportiste kosta, to znaju stranci i lakse im je da uzmu vec gotovog sportistu nego da ga stvaraju. Na prvi pogled veliki novci ali u stvari na taj nacin se ustedi.

A sta misle nasi koji pustaju da se takve stvari dogadjaju - e to bih voleo da cujem.

Z A

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 688
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #18 poslato: Avgust 11, 2008, 02:05:48 pre podne »
Oce li se peci taj vochic Zekonja?

Ultra Boys

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #19 poslato: Avgust 11, 2008, 02:50:25 pre podne »
Alo picoder,ko god da si.Ja ti kazem javno ime i prezime moje,Svetislav Damjanovic,Cveta.Ko me zna potvrdice ti da mene politika uopste ne zanima.Ti si se nasao prozvanim na moj post,gde kazem da je dobro sto nisu sada izbori jel bi se lokalni politicari koji nisu nikada culi za cabu,slikali,hasali,pravili promocije,muda labudova.I stojim cvrsto iza toga sto nisu izbori.Ti si odlepio na taj post,nazvao me kurajberom,pa imam par pitanja za tebe.Da li ti znas da je caba nas najmladji ucesnik olimpijade u pekingu?Da li znas da je juniorski svetski i evropski sampion?Pa te pitam da li je zasluzio bilo kakav docek nasega grada?Da li mora ta jebena politika da svuda mesa prste?Ti si napisao da si za slikanje,promocije,cuda,muda,a ja ti kazem ok,ali bez ulizica.Dobro si kazao da ce se foleri pokazati,jel to uvek i rade.Ja cabu znam 2 god,i decko je veoma kulturan,pametan,druzeljubiv.Ja sam imao tesku povredu noge i mnogo trenutaka sam proveo sa njim na bazenu i van njega.Momak je ok i zelim mu mnogo zdravlja i rezultati ce sigurno doci,samo neka nastavi tako.Sa Natasom je upravo bilo to slikanje,sarade,parade,avioni kamioni...I na kraju devojka ostane nasamarena.Zato sam i kazao da se mane politicari petljanja u sport jer najcesce doje do svima poznatog sjasi murta da uzjasi kurta.Nemojmo da pravimo greske ponovo.Ja picoder nisam ocekivao vatromet,baklje,ludilo, kao za docek nove godine,ali mu se moze napraviti neki docek u toj svecanoj sali.Da momak vidi da je grad uz njega i da smo ponosni na njega.Ima taj sportski savez pa neka nesto naprave,zasto mora stranke,politika.Drugari i poznanici ce mu sigurno cestitati.Znak paznje grada nije nista sto moze da se uradi.A ti zapenuo politika,politicari...Politika je kurva a ovo je sport.Ja zivim u BG 1,5god i barem 10 ljudi mi je kazalo,sta je becejac ne hvalis se da ti zema na olimpijad.Veruj da je jako lep osecaj kad to cujes od drugih koji su isto ponosni na to.A ti picoder ni u jednom postu nisi napisao da si ponosan i srecan zbog cabe,a siguran sam da jesi.Zato jebi politiku.

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #20 poslato: Avgust 11, 2008, 06:16:49 pre podne »
tako je Ultra...

vendi vendi

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 89
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #21 poslato: Avgust 11, 2008, 02:06:13 posle podne »
Alo piCODER, nisi bas uvek interesantan sa komentarima. Brate neki su na mestu ali ovi su stvarno OFFFFFFFFFFFF, isto tako ako se neslazes sa necijim komentarima preskoci temu idi u politiku i tamo se prepucavaj sa rez-om. I tamo smaras ali takva je politika.... Prvo ispljujes nekog pa onda kat ti taj odgovori ti promenis pesmu i kao na njegovoj si strani ali....

Ako zelite da docekate Cabu moj vam je predlog da to odradite na njegovom terenu tj. na bazenu, zovete neku od televizija (npr.B92 jer se oni na ovakve stvari odazivaju) i videcete da ce mu biti draze nego da stoji na balkonu opstine. A za nagradu otvorite ZR u posti podelite flajere da obavestite ljude o akciji i videcete koliko opstina (mislim i na okolna mesta) ima dobrih ludi koji znaju da cene trud i uspeh.

Inace klinac je sroz OK i svaka mu cast.

shadow guzonje

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #22 poslato: Avgust 11, 2008, 06:08:17 posle podne »
Vendi u potpunosti se slažem sa ti mada bih voleo da se malo upoznas sa Čabinom situacijom i ne bi tako olako prepustila stvar prokletoj politici , pošto je sve u njihovim rukama . Pa i sam doček ka što su ga i dočekali posle svetskog de je odbranio titulu vicešamiona . neznam da l znaš da su mu rekili da sad nemaju vremena za njega! da li je to uredu? jeli je moje mišljenje uredu za naše čelnike u opštini da ih uopšte ne interesuje omladina , i da su GOVNA LAŽOVI i tralal ........ :blush:

shadow guzonje

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #23 poslato: Avgust 11, 2008, 06:23:17 posle podne »
alo ljudi !!!!!!!!  podržite Čabu kao što to činiti naravno kao i svi mi sem naših GOVANA hoćemo reći opštinara što je to i jako očigledno pošto nisu u stanju da dostojanstveno da ga dočekaju ili ti isprate a kamoli da mu omoguče bilo što kao što bi to bila stipendija školovanje treniranje!
pošto : stipendiuju nema
        školu mu roditelji finansiraju
        a treninzi poznato je u bečeju da čim neko dođe sa strane Bečejska deca moraju napustiti bazen termini im se poništavaju
 da li će se ikada iko zapitiati šta če biti sa nama omladinom ili je nama samo bitni matore drtine koje se kite sa nama i uništavaju nam sve ambicije:( :( :( :( :( :( :( :( :(

vendi vendi

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 89
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #24 poslato: Avgust 11, 2008, 06:33:13 posle podne »
upamti me, nesto sam cula za to i da su mu rekli da ce mozda imati vremena za dve nedelje. Neznam da li je to istina. Slazem se ja sa tim da su politicari takvi kao sto si ih okarakterisao ali mislim da nije u redu da neko nekoga ...a oni su politicari (ako organizuju nesto - ti i tebi slicni jebivetri ce reci ...(piCODER-ov citat), naziva takvim recima. Decko je koliko sam ja shvatila (ispravi te me ako je pogresno) hteo da pozove becejce i ljude dobre volje da organizuju-emo docek Čabi. Verujem da bi ljudi u plivackom klubu bili radi da pripomognu u organizaciji doceka. Netreba tu neka muzika, govori... dovoljno je da dovedete decka na bazen pod bilo kojim izgovorom i da ga docekaju svi koji zele da mu izraze podrsku na nogama i sa aplauzom. To svakog kosta malo vremena i nista vise. Njemu bi to verovatno bio sok ali i prijatno iznenedjenje.
Na flajerima treba da pise *** dana u toliko i toliko sati dodjeite na bazen da docekamo Čabu (ili kako već zelite da napisete), i to je to.

shadow guzonje

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #25 poslato: Avgust 11, 2008, 06:42:05 posle podne »
u potpunost si pogrešno shvatila ! naravno da treba a po pouzdanim informacijam iz prvih ruku pk klub je i hteo da organizuje doček ali kao i što znaš odgovor je bi možda za dve nedelje ! dalije to zamisljivo dali je to igde još tako , pa to je žalosno od strane opštine nije istina da nemogu alo pa zašto su oni plaćeni zašto se troši pare na platu tko zvanom ministru sporta ? a on nema vremena pa zbog čega šta muje to bitnije od sporta i sportista ? jo kako je teško o ovome ovako pričati umara meeeeeeeeeeeeeeee................

Ultra Boys

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #26 poslato: Avgust 12, 2008, 04:25:07 pre podne »
Pozdrav svima koji su spremni da se Cabi nesto priredi.Drago mi je da ste na mojoj strani a ne onog picodera.Ziv bio vendi i upamti me.Predlozi su vam veoma dobri.Ipak se vidi da smo mi Becejci ponosni na njega,a ne kao neki za koje smo jebivetri.

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #27 poslato: Avgust 12, 2008, 04:32:10 posle podne »
Vendi, sta sam rekao protiv ovog coveka??? Molim te? Diskutujemo o doceku a ne o njegovim rezultatima.

Skrenuo sam paznju da nije lepo sto se koristi svaka prilika da se malo `pljune` po politicarima - u ovom slucaju u napred. Bio je neki komentar kao `hvala bogu da sada nece politicari da zloupotrebe ovaj uspeh` i `dobro je sto sada nece biti prijema i slikanja`. A sa druge strane komentar `nesposobni su da ga docekaju` To nije u redu, takvi komentari su po meni zlonamerni - docek je zloupotreba i ne valja - bez doceka su nesposobni pa ne valja. Na osnovu ovakvih stavova - jedino sto ostaje je da navijaci i ostali organizuju sami docek a tu se tek Ultra posebno uvredio.

Kada se vrati u Becej, ja cu tek onda moci da kazem da li su sposobni ili nisu da ga docekaju, sada to ne znam. Poslednji veliki uspeh becejskih sportista i klubova je bio uspeh u vaterpolu i mislim da je docek bio ok.

Upamtime, to sto kazes za treninge, stipendije i ostalo - e to je strasno ali licno ne mogu da verujem da nasi nemaju dovoljno termina dok ih drugi (sa strane) imaju. Neka proveri Ultra sa Cabom kada se vrati pa neka javi da li je to istina.

Jebivetri se uglavnom sete sporta u Beceju kada neko postigne vrhunski uspeh a inace - prazne tribine - boli ih uvo.

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #28 poslato: Avgust 13, 2008, 03:06:34 pre podne »
Dok se rasprava zavrsi,Caba ce se vratiti,a od doceka nista...:S

Cak i u sportskoj temi,gde bi ovom momku trebalo cestitati,mesa se politika...Uglavnom preskacem politicke teme,ali izgeda da cu uskoro morati i ostale jer je off topic izgubio funkciju..

Cestitam Cabi i nadam se da ce od doceka biti vise od praznih reci...

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #29 poslato: Avgust 13, 2008, 04:28:12 pre podne »
Caba nema srece jbg odrasta u pogresno vreme.To je cinjenica.Nije ni Becej kriv ni Srbija ni Cveta Jebivetar( :lolpopodu: :lolpopodu: :lolpopodu:) nego istorija zadnje dve decenije jbg.On ce jos plivati na olimpijadi sa pripremama `do zute kuce i nazad` a valjda ce se to polako ispraviti i na drzavnom i na Becejskom nivou.Zao mi je komplet generacije sportista koji su bili aktuelni ovih zadnjih godina jer da je normalna drzava bila bez ratova i previranja ko zna koliko bi Becej i Srbija imali Olimpijaca i bez lazne skromnosti i ZLATNIH MEDALJA.Jel tako?Bad-bad karma... :dzavo: :dzavo: :dzavo: