Autor Tema: Caba Siladji-nas olimpijac  (Pročitano 6727 puta)

Srba Nedeljkov

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 166
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #30 poslato: Avgust 13, 2008, 07:44:26 pre podne »
:( :( :(  :tapsh: :tapsh: :tapsh:

Igor Selemba

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 626
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #31 poslato: Avgust 13, 2008, 08:10:18 pre podne »
Ultra Boys napisao/la:
Citat
Drago mi je da ste na mojoj strani a ne onog picodera.

Mislim da ovde uopste nema dve strane  i da su svi za to da se nasem becejcu priusti docek, a upozorenje da bi se docek mogao zloupotrebiti u politicke svrhe nije shvacen kako treba, a na nama je i na organizatoru da do toga ne dodje.

Ultra Boys

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #32 poslato: Avgust 13, 2008, 08:28:51 pre podne »
Vecina ljudi koji su se javili na ovu temu se slazu da nam se jebe za politiku i da smo za sport.Ja sam to napisao jel se picoder nasao  da mi pametuje neke stvari o politicarima kao da sam dete.Jos ne bira reci za to.Takvi nek vode brigu o drugim stvarima.A i dalje stojim da ima dve strane,jel jedni ce da se ponose sa njim,gde sam ja i mnogi drugi,a neki ce to pokusati da iskoriste,da pokusaju da zamazu oci kao sto to uvek i cine.Becej je uvek bio grad sporta pa neka tako i ostane.

Ultra Boys

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #33 poslato: Avgust 13, 2008, 08:37:34 pre podne »
Svi smo mi ponosni na Cabu i to je najbitnije,pa ce mu se nesto i napraviti bez politike.Dajte predloge pa da se nesto konkretno i uradi.Pozdrav,zivi bili.

shadow guzonje

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #34 poslato: Avgust 13, 2008, 05:22:26 posle podne »
judi pogrešno ste nas shvatili !!!!!!!!!!! mismo za da se ČABA  dočeka to nam jeste i cilj ! nego nam je dosta da slušamo političare koliko nas zamajavaju a toje upravo i ovaj njihov gest več u navedenoj poruci rečeno . a neželimo politiku u sportu nikako naravno da ne mešaju prste nažalost to čine !!!!
hogzemo da dočekamo kako to priliči ČABU i sve ostale sportiste
a da se zna nečemo da štedimo reči na političare ako se oseča neko od njih prozvanim nek se zapita što su prozivani !!!!! izvinjamo se svima koji nasnisu razumeli

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #35 poslato: Avgust 13, 2008, 06:45:54 posle podne »
Plivački klub je organizovao doček Čabiki... I niko više.

Ne postoje \\\"političari\\\", \\\"opštinari\\\" itd. U lokalnoj vlasti postoje imenom i prezimenom zaduženi ljudi za pojedine oblasti. Za sport je zadužen...? Neka Picoder kaže.

A ideja da se razdvoji sport od politike je samo pusti san. Gotovo ceo sport u Srbiji je politički formatiran. Žao mi je što je tako, ali je tako.

Ja se nikada nisam opirao politici, kao takvoj, već samo lošoj politici. A sport je posebno osetljiva oblast upravo zato što se radi sa decom i mladim ljudima. A kakvi sve fijuci ordiniraju po sportu, a dolaze iz politike, to je da te Bog skloni i sačuva! Ja im ne bih dao da mi kera čuvaju, a ne da rade sa mojom decom!

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #36 poslato: Avgust 13, 2008, 07:04:18 posle podne »
Evo da i ja kazem jos koju mada sam najuren sa ove teme :( .

Meni je samo zasmetalo sto je iskoriscena prilika da se malo pljune po politicarima a svi se kunu da ih to ne zanima. Pa ako te ne zanima nemoj prvi pominjati, pricaj o necemu sta te zanima.

Docek - zasluzio jeste - a sta ce biti videcemo. Politicari su vec prozvani da ce se skupiti da zloupotrebe ovaj uspeh u svoju korist.Sta da kazem - valjda nece.

U opstini Becej jedan covek jeste zaduzen za sport, i naravno da ima ime i prezime, ja nikoga ne prozivam imenom na forumu pa ako neko ne zna ko je mogu da mu javim na private. Inace, covek je na funkciji oko 10-ak dana. Mislim da je za razliku od svog prethodnika prava osoba za to, ima sportsko obrazovanje, iskustvo kao trener i kao profesor fizickog, mlad je - videcemo.

I njegov prethodnik ima ime i prezime, to je adresa za pitanja - za dosadasnje stanje.

Upamtime - molim te reci mi na koga mislis kad kazes da vas politicari zamajavaju? ko se mesao? Nisu se mesali a ja bas mislim da treba da se mesaju ali na pravi nacin (da obezbede novce za strucan rad i uslove).

Bez uvrede ali meni je bilo drago sto je Tadic ustao i mahao olimpijcima u Pekingu, video ga je ceo svet. Ako je to ono - slikanje, prezentacije i muda labudova (sto kaze Ultra) - onda je to ok, po meni.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #37 poslato: Avgust 13, 2008, 10:47:38 posle podne »
Aleksandar Dimitrijević, dosadašnji menadžer za sport je 5 u glavu u odnosu na ovog koji će sada da se \\\"bavi\\\" sportom. Dima je inače, bivši vaterpolista, čovek koji pripada onoj generaciji koja je Bečej uvela u I b Ligu /Jovanović, Umićević, Obadović, Markićević...dakle, naši bečejski momci/.
 
Dakle, on dolazi iz jednog trofejnog sporta koji predstavlja brend Bečeja. Kao takav zna mnogo ljudi, ali i zna kakvi sve \\\"vetrovi\\\" duvaju ne samo u bečejskom sportu,nego i mnogo šire.

Dima je čovek koji se jako zamerio ljudima koji bi da imaju \\\"klub\\\" bez takmičarskog pogona.

Š to se Silađija tiče, Dima je namerno  pustio da vidi kako će novi \\\"menadžer\\\" da reaguje. A nije reagovao, i što bi. Čovek voli fudbal.

Čuo sam da se na jučerašnjoj sednici naglas zapitao: a zašto je rukometni klub iz B.P.Sela uopšte prešao u viši rang takmičenja!!!???

Kao bivšem sportisti meni je cilj bavljenja sportom bio postizanje rezultata. Kao i svim normalnim dečacima i devojčicama.

Ili postoji i neki drugi razlog?

Inače, osim Silađija Bečej ima još nekoliko \\\"olimpijaca\\\" u Kini...

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #38 poslato: Jul 30, 2009, 10:59:14 posle podne »
...sve čestitke Čabi Silađiju...

   http://www.youtube.com/watch?v=seQK-25RHSQ

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Caba Siladji-nas olimpijac
« Odgovor #39 poslato: Jul 30, 2009, 11:00:20 posle podne »