Autor Tema: I zene prde...  (Pročitano 7678 puta)

TiDža84

  • Gost
Odg: I zene prde...
« Odgovor #30 poslato: Avgust 13, 2008, 07:15:56 posle podne »
debeli zmaj napisao/la:
Citat
TiDža84 napisao/la:
Citat
:blink: :dry: :huh: :blush: :P
jel!?!?  :hmmm: :woohoo: :juhuuu: :dabome: :dabome: :dabome:




 :dabome: :koluta: :nevinashce: :blush:

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: I zene prde...
« Odgovor #31 poslato: Avgust 13, 2008, 10:28:57 posle podne »
:huh:

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: I zene prde...
« Odgovor #32 poslato: Avgust 13, 2008, 11:14:51 posle podne »
:hmmm: :hmmm: :hmmm:  sad me natera da se zapitam za jos stvari... ;) ;)

nikola divac

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 28
    • Pogledaj profil
Odg: I zene prde...
« Odgovor #33 poslato: Avgust 14, 2008, 06:15:55 posle podne »
Jedna od laži koje se serviraju o ženama (pored tih da one ne vole sex) je da ne pričaju sa kim su se i kako su se…
Kad muškarci pričaju – to su lovačke priče, ono – tako ju je kako niko nije, a ona takva riba kakve nema, itd.itd. a žene kad pričaju – to je realnije, ono – sa svim sočnim detaljima vezano za anatomiju organa dotičnoga, dužinu trajanja seksa, facama koje pravi na svršetku, njegovim dirty talking varijantama, itd.itd. :chatting: :chatting:

 :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm:

vesna bosnic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 577
    • Pogledaj profil
Odg: I zene prde...
« Odgovor #34 poslato: Septembar 10, 2008, 04:43:04 pre podne »
nikoladiv napisao/la:
Citat
Jedna od laži koje se serviraju o ženama (pored tih da one ne vole sex) je da ne pričaju sa kim su se i kako su se…
Kad muškarci pričaju – to su lovačke priče, ono – tako ju je kako niko nije, a ona takva riba kakve nema, itd.itd. a žene kad pričaju – to je realnije, ono – sa svim sočnim detaljima vezano za anatomiju organa dotičnoga, dužinu trajanja seksa, facama koje pravi na svršetku, njegovim dirty talking varijantama, itd.itd. :chatting: :chatting:

 :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm:

Ko kaze da mi zene ne volimo sex?I da ne volimo da komentarisemo o.....;) :P

Andrea Beda

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 15
    • Pogledaj profil
Odg: I zene prde...
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 15, 2008, 05:49:35 posle podne »
Posto nece ni jedna devojka da prizna da prdi, evo ja priznajem. Nije me blam! )Prdim i pred muskarcima (drugovima, poznanicama, pa cak i pred onima koji tek sto su me upoznali). JBG! Takva sam! I ja i moje koleginice prderke :)
Nekad volemo da se takmicimo koja ce jace da prdne :laugh:

Sto se tice onog pracenja u wc: MRZIM TO! Udju u wc i ne izlaze dvesta godina! Popizdim i pocnem da im lupam na vrata! I onda su one kao nesto besne na mene. Ma nek se gone!
Postoje slucajevi kad se pratimo do wc-a jer npr. drugarica ne moze da otkopca dugme il\\\' nesto sl.

Eto!

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: I zene prde...
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 15, 2008, 07:52:14 posle podne »
^ what\\\'s your style? :laugh:
{swfremote}http://www.thebluething.com/games/files/fart-soundboard.swf{/swfremote}

TiDža84

  • Gost
Odg: I zene prde...
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 15, 2008, 08:32:01 posle podne »
AndreaSrbobran napisao/la:
Citat
Posto nece ni jedna devojka da prizna da prdi, evo ja priznajem. Nije me blam! )Prdim i pred muskarcima (drugovima, poznanicama, pa cak i pred onima koji tek sto su me upoznali). JBG! Takva sam! I ja i moje koleginice prderke :)
Nekad volemo da se takmicimo koja ce jace da prdne :laugh:





KULTURO EVE ME!!!!!!!!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Rade to devojke,samo ne javno pobogu :P

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: I zene prde...
« Odgovor #38 poslato: Oktobar 15, 2008, 11:07:14 posle podne »
Ne razumem baš najbolje šta je poenta ove teme! :dry:

Digestivni trakt ženskog i muškog pola je potpuno isti, što se morfologije i fiziologije tiče.

 Pobogu, pa i žene, kao i muškarci, jedu sir, mahunarke i još mnoge druge stvari koje nadimaju, te se s toga stvaraju i vetrovi i prdež kako ga ovde nazvaše.

 Kroz vekove se razlikuje društveno prihvatljivi način ponašanja u društvu.

 Nekada je bilo poželjno i prdnuti i podrignuti, kako bi se domaćinu zahvalilo za dobar obrok.

 Danas su stvari malo drugačije!
Ne vidim zbog čega su neke žene ili muškaraci heroji, ako puštaju vetrove uz gromoglasnu grmljavinu na javnom mestu i zbog čega su vredniji.

Naprotiv!
Sve je stvar, što reče i Tidža, kulture i mnogo više govori o onom koji navedene radnje upražnjava na javnom mestu!

Pitanje za osobe oba pola: Da li vodite ljubav na javnom mestu... ili je i to danas baš poželjno i ok!? Nisam baš sigurna u potvrdan odgovor!

Naravno, dešava se ponekad da se usled nekog patološkog stanja, navedene pojave ne mogu kontrolisati...,ali mi se čini da nije poenta u tome.

Moje dete je imalo stomačnih problema ,al\\\' nije imao temperaturu i nije se specijalno loše osećao, pa je otišao u školu. Desilo se da je na času gromoglasno prdnuo... da Vam ne pričam dalje... zamalo je dobio ukor, samo što mi nisu tražili uverenje lekara ...:blink:

Moja deca , kada su već malo odrasla, su vaspitana da te radnje obavljaju u kupatilu... i mislim da je to ok.
Niko od nas nije Bogu skrivio da udišemo tuđe izduvne gasove, sem ako je, daleko bilo, neka bolest u pitanju.

Eto! :)

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: I zene prde...
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 23, 2008, 07:24:45 posle podne »
uh, od ove priced sam upravo prdno u kancelariji :) :) :)

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odg: I zene prde...
« Odgovor #40 poslato: Oktobar 24, 2008, 09:48:21 posle podne »
To je sasvim normalna pojava, samo mi je sokirajuce obavljati namerno takve radnji u drustvu, mene su ucili, bas kao i Lusy svoju decu, da se to obavlja u kupatilu... :S

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: I zene prde...
« Odgovor #41 poslato: Oktobar 24, 2008, 09:54:16 posle podne »
THE_SIREN napisao/la:
Citat
To je sasvim normalna pojava, samo mi je sokirajuce obavljati namerno takve radnji u drustvu, mene su ucili, bas kao i Lusy svoju decu, da se to obavlja u kupatilu... :S
:tapsh: :thumb: bas tako,i Lusy nam je lepo objasnila rad crevnog trakta,i stvarno mislim da vise nije ostalo nista nejasno da bi se dizala neka prasina u vezi ove teme... A na javnom mestu?Takmicenje?Pred svima? Nikako nemogu da shvatim,\\\"svarim\\\",jednostavno mi se gadi da i zamisljam to,a kamoli da uzivo prisustvujem tome,to ne prilici ni muskarcima,a tek ne devojkama/zenama....

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: I zene prde...
« Odgovor #42 poslato: Oktobar 25, 2008, 05:35:08 pre podne »
Znaš šta..kad bolje razmislim mislim da nikad nisam u životu čuo žensko da prdi:dry: :dry: :dry: ....ali imam par drugara koji ubijaju prdežom jebote

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: I zene prde...
« Odgovor #43 poslato: Oktobar 25, 2008, 05:42:50 pre podne »
E bome sam cuo zensko!!! Odmah da otklonimo nedoumice, nije niti jedna moja bivsa (niti sadasnja) devojka! ;)

Neki je mozda i znaju... Ali taj pijani zenski prdez, mmmm... Povracao jesam, stajao u govno takodje ali tako kvalitetan smrad :side:  nisam osetio, zaista!!! I dan danas osetim posledice, svaki dan me ochi peku i skontao sam da mi kosa opada (!?) Sve od toga!

Bolje da je otisla u :jesgotov: jer je ovako sada zhigosana i ne idem na bazen zbog nje!!!!B) :)

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: I zene prde...
« Odgovor #44 poslato: Oktobar 25, 2008, 05:58:14 pre podne »
Daj nam neki trag...;)