Autor Tema: Da li su vam nekada ukrali mobilni telefon?  (Pročitano 4699 puta)

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: Da li su vam nekada ukrali mobilni telefon?
« Odgovor #15 poslato: Septembar 18, 2008, 06:38:27 posle podne »
Ja ne mogu da verujem sta citam. \\\"bivsi najbolji drug\\\" - \\\"mislim da znam ko je to uradio\\\"... Jbt to sve bliske osobe vas pokrale. Neverovatno kako su ljudi skrenuli...

Ja sam u centru pre 2. i po godine zaspao na klupi sa drugom, njemu su uspeli da maznu telefon a meni je kamera stojala oko vrata. Pokusali su i nju ali sam ga  :bejzbolka: :box: :ninja:   dok nije  :hitna: a ovaj drugi je pobegao sa telefonom. Picoderci, sta ces.

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odg: Da li su vam nekada ukrali mobilni telefon?
« Odgovor #16 poslato: Septembar 18, 2008, 08:02:12 posle podne »
Marina_The_Press napisao/la:
Citat
Ne moguce, nego sigurno... jos neki, tada nama bliski, ljudi su bili umesani u to...:S


Bas tako, jedan je maznuo, a drugi ga je cekao u centru da podele \\\"plen\\\". Bio je tu moj telefon i jos od jedne drugarice iz istog razreda.

rki ska

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1516
    • Pogledaj profil
Odg: Da li su vam nekada ukrali mobilni telefon?
« Odgovor #17 poslato: Septembar 18, 2008, 08:30:57 posle podne »
MENE je sramota dok citam sve ovo,mogu da mislim kako je njemu kad se seti gluposti koju je napravio. verovatno nema nimalo stida cim se usudio da ukrade,i to od najbolje drugarice,pa jos drugarice iz klupe. \\\'menjam najbolju drugaricu za mobilni telefon\\\' - zanimljiva trampa :hmmm: bistar momak,nema sta!

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Da li su vam nekada ukrali mobilni telefon?
« Odgovor #18 poslato: Septembar 18, 2008, 09:41:11 posle podne »
Dupe cu mu pomeriti :lolpopodu: :lolpopodu: :lolpopodu:...lopovcic,kokosar,saner hehehehehe

mumba

  • Gost
Odg: Da li su vam nekada ukrali mobilni telefon?
« Odgovor #19 poslato: Septembar 19, 2008, 10:00:38 posle podne »
Ja sam u centru pre 2. i po godine zaspao na klupi sa drugom

ne valja spavati na punu jetru!

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Da li su vam nekada ukrali mobilni telefon?
« Odgovor #20 poslato: Septembar 20, 2008, 12:35:36 pre podne »
Crossbringer napisao/la:
Citat
Ja sam u centru pre 2. i po godine zaspao na klupi sa drugom

ne valja spavati na punu jetru!

Ne valja ali je neizbezno;) :)

Andrea Beda

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 15
    • Pogledaj profil
Odg: Da li su vam nekada ukrali mobilni telefon?
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 16, 2008, 03:50:48 pre podne »
Meni je ukraden telefon u Domu kulture u Srbobranu tokom jedne modne revije.
Telefon nije bio nesto i odmah sam se pomirila sa tim da ga nema vise, bilo mi je krivo zbog brojeva.
Posle nedelju dana od kradje, jutro, 6h, stigne svima poruka (koji su me zvali) da sam dostupna. Decko nazvao i javi se neka zena. Kaze da je taj telefon kod njih u pekari u VRBASU. Neko ga je zaboravio tokom vikenda. Skocila sam iz kreveta, tata i ja seli u kola, pravac za Vrbas i eto ponovo mog telefona u mojoj ruci :) :juhuuu:
Na reviji su bili neki vrbashani i vrbashanke ali...ok. Meni je vazno da sam ga pronasla! :juhuuu:

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Da li su vam nekada ukrali mobilni telefon?
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 23, 2008, 06:11:51 posle podne »
AndreaSrbobran napisao/la:
Citat
Meni je ukraden telefon u Domu kulture u Srbobranu tokom jedne modne revije.
Telefon nije bio nesto i odmah sam se pomirila sa tim da ga nema vise, bilo mi je krivo zbog brojeva.
Posle nedelju dana od kradje, jutro, 6h, stigne svima poruka (koji su me zvali) da sam dostupna. Decko nazvao i javi se neka zena. Kaze da je taj telefon kod njih u pekari u VRBASU. Neko ga je zaboravio tokom vikenda. Skocila sam iz kreveta, tata i ja seli u kola, pravac za Vrbas i eto ponovo mog telefona u mojoj ruci :) :juhuuu:
Na reviji su bili neki vrbashani i vrbashanke ali...ok. Meni je vazno da sam ga pronasla! :juhuuu:

ti si neki srećković;)

mumba

  • Gost
Odg: Da li su vam nekada ukrali mobilni telefon?
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 23, 2008, 08:56:29 posle podne »
to je još i dobro ja sam par puta celu platu zaboravio u kafani!i nisu mi ih još vratili!

Ivana Mrkšiæ

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Odg: Da li su vam nekada ukrali mobilni telefon?
« Odgovor #24 poslato: Decembar 25, 2008, 04:26:13 posle podne »
Ja sam imala tu nesreću da imam malu torbicu a puno stvari u njoj, kada sam ušla u jednu malu prodavnicu u Novom Sadu. Sećam se da sam izvadila telefon i stavila ga na pult pored kase. U tom momentu u prodavnici smo bili prodavačica od 50-tak godina i ja. Uredno sam platila račun i izašla napolje. Kada sam došla do trafike, koja se nalazi samo par metara dalje, shvatila sam da mi je telefon nestao. Vratila sam se u prodavnicu gde me je prodavačica ubeđivala da ga nema i da ga nije nije ni bilo. I tako tužna požurila sam kući da pozovem svoj broj kada me je na Bulevaru Oslobođenja startovao lik kojem treba samo 200-300 dinara za devojku koja treba da otputuje, ovog puta, u Banjaluku. Naravno, kada sam došla kući, mobilni je bio nedostupan. A bio je tako dobar telefon...

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Da li su vam nekada ukrali mobilni telefon?
« Odgovor #25 poslato: Februar 11, 2009, 01:51:51 pre podne »
Nisu mi ga ukrali, nego su mi ga isključili, pre 10 minuta, tako da mogu samo da primam pozive, ne mogu da zovem :(

Zaboravila sam da platim račun jbg...  :blush:

Red i disciplina!
... kamo lepe sreće da sve u našoj zemlji tako funkcioniše.

Alexandra D.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 583
    • Pogledaj profil
Odg: Da li su vam nekada ukrali mobilni telefon?
« Odgovor #26 poslato: Februar 11, 2009, 06:07:55 pre podne »
Ne,zato sto nemam mobilni vredan kradje :laugh: