Autor Tema: street football liga becej 2007  (Pročitano 2891 puta)

Vojislav Prkosovacki

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 493
    • Pogledaj profil

Aleksandar Dimitrijević

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 19
    • Pogledaj profil
Odg: street football liga becej 2007
« Odgovor #1 poslato: April 08, 2008, 04:51:43 pre podne »
lepo i korisno za sve u gradu. konačno nešto drugačije. koliko sam upoznat biće i ove godine i to u avgustu.:)

G S

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 36
    • Pogledaj profil
Odg: street football liga becej 2007
« Odgovor #2 poslato: April 22, 2008, 07:45:08 pre podne »
Street football prošle godine je bio mnogo lepa manifestacija. Neki su rekli da je mnogo koštao, ali po meni svaki dinar je vredeo.
Ove godine će biti čini mi se 30/31.08. ponovo održan u Bečeju.

vendi vendi

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 89
    • Pogledaj profil
Odg: street football liga becej 2007
« Odgovor #3 poslato: April 22, 2008, 04:37:05 posle podne »
Pitajte decu da li je puno kostao? Koliko pozitivnih manifestacija ima za njih u toku godine? Bilo bi bolje da je raspored utakmica malo drugaciji i da turnir traje 3-4 dana.

Ulazimo u decu i sport, sklonimo od televizora i kompjutera, naucimo ih da se igraju kao sto smo se mi nekada igrali. Dorucak, trk napolje na igru, rucak, pa opet napolje, vecera e onda nastaje problem nemogu da nas navataju da udjemo unutra...

Aleksandar Dimitrijević

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 19
    • Pogledaj profil
Odg: street football liga becej 2007
« Odgovor #4 poslato: Jun 27, 2008, 06:44:52 posle podne »
B) 29,30 i 31 avgust 2008. godine je rezervisani termin za street footbal ligu u Bečeju ove godine.
 Raspored utakmica po grupama kao i kasnije ukrštanje do polufinala i finala su napravljeni po sistemu koji se igra na EURO-2008.
Broj utakmica kao i satnica moraju biti usklađene sa zakonskom regulativom jer nema okupljanja dece (ispod 12 godina), posle 20 časova na javnim mestima.
To svakako nije u prilog turniru, ali prosto je zakonska obaveza koje se organizator mora pridržavati.
Š to se tiče novaca mišljenja sam da je svaki dinar uložen u decu višestruko isplativ.
Zar ne?

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: street football liga becej 2007
« Odgovor #5 poslato: Jun 27, 2008, 07:14:00 posle podne »
MEDIATOR napisao/la:
Citat
B)
Š to se tiče novaca mišljenja sam da je svaki dinar uložen u decu višestruko isplativ.
Zar ne?

Ma neeeeee...bolje da ulozimo u jos jedne izbore (nije ni bitno za sta) ili u neku politicku stranku ili nekog kandidata :hmmm: :hmmm: :hmmm:

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: street football liga becej 2007
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 20, 2008, 04:32:16 pre podne »
U sportskim krugovima kolaju priče da sledeće godine neće biti street football lige u Bečeju!

Navodno, ljudi koji vode \\\"školu fudbala\\\" u Bečeju su se nešto naburili na organizatore...A deca? Pa ko šljivi decu! Neki od tih trenera se bave i politikom. Amaterski...

Š ta kažu forumaši: treba li nam ta super zabava za decu ili ne?

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: street football liga becej 2007
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 20, 2008, 04:35:40 pre podne »
Treba itekako!

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: street football liga becej 2007
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 20, 2008, 04:39:42 pre podne »
Ali, ovih dana, bukvalno, se utvrđuju termini po gradovima...Ako Bečej bude to prepustio \\\"slučaju\\\" može nam se desiti da naša deca ostanu bez jedne od najlepših sportskih svetkovina...

Treba pritisnuti stvar dok još može nešto da se preduzme!

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: street football liga becej 2007
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 20, 2008, 04:51:30 pre podne »
Jel ima nekih preciznijih informacija o tome?

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: street football liga becej 2007
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 20, 2008, 06:07:01 pre podne »
Axl, kojih informacija? Koje prirode informacija?

Evo nekih, npr.
Navodno, naša ekipa je osvojila četvrto mesto u finalnim utakmicama u Beogradu. / Po nekim informacijama naša ekipa klinaca je oštećena od strane sudija.../ I sad, naša \\\"škola fudbala\\\", to jest Straja se premišlja da li da Bečej sledeće godine se uopšte kandiduje za ovo takmičenje...Ovih dana se biraju termini: maj ili septembar. Ako sada ne beknemo, ostajemo bez \\\"lige\\\".

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: street football liga becej 2007
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 20, 2008, 06:16:06 pre podne »
To je onaj montazni teren sa vestackom travom i tribinama u centru??? Pa mene zanima koliko to kosta opstinu?

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: street football liga becej 2007
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 20, 2008, 06:28:57 pre podne »
Iznenadićeš se: ništa! A i da košta nešto, reci mi da li ima nešto profesionalnije, bolje, marketinški  i organizaciono bolje od ovoga? Ako ima, onda nam ovo ne treba!
Ali probaj iz ugla dece da prokomentarišeš. Zamisli sebe kao klinca koji igra za \\\"Real\\\" ili za Milano / pa nosiš dres \\\"Ronaldinja\\\"!!!/... Ovo će klinci pamtiti dok su živi! Moj klinac, koji ne igra fudbal, samo je bio gledalac, je ta dva tri dana bio van sebe od sreće!

Nisam siguran da ljudi koji nemaju decu treba da se bave decom i sportom u kojima su deca glavni akteri...