Autor Tema: Veliki Brat :P  (Pročitano 13147 puta)

Peleena :) Pa shta te briga :D

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 298
    • Pogledaj profil
Odg: Veliki Brat :P
« Odgovor #60 poslato: Decembar 25, 2007, 05:32:18 pre podne »
Jel ti je krivo sto dremaju?! :njanja:

Policija_72

  • Gost
Odg: Veliki Brat :P
« Odgovor #61 poslato: Decembar 25, 2007, 05:54:32 pre podne »


 Aj da im pošaljemo ovog Lalu, da ih razveseli.

mumba

  • Gost
Odg: Veliki Brat :P
« Odgovor #62 poslato: Decembar 25, 2007, 06:57:24 pre podne »
debeli zmaj napisao/la:
Citat
Nas je los,samo nesto dremaju ili se smaraju.Nikakve akcije(ne mislim na muvanje,vatanje ili sex)



poljski bata je najbolji!tamo ima akcionih filmova uživo.imam snimke!

Nebojsa Andjelic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 398
    • Pogledaj profil
Odg: Veliki Brat :P
« Odgovor #63 poslato: Decembar 25, 2007, 07:48:10 pre podne »
Big brother i Veliki brat su ok. Zao mi Mikija. :thumb:

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Veliki Brat :P
« Odgovor #64 poslato: Decembar 25, 2007, 04:43:40 posle podne »
Peregrina napisao/la:
Citat
Vama ne valja nista zivo!samo znate da pljujete,ajde postujte!

Ne moze VB da postane bolji od BB...BB postoji cetiri godine,cini mi se..uhh kako brzo leti vreme...A,VB-u je ovo druga godina,ocekujete da  bude kul,super,najjj!

VB nije los kao sto mislite! :beat_plaste


Opet gušiš demokratiju. Mišljenja i ukusi mogu da budu različiti , znaš?

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Veliki Brat :P
« Odgovor #65 poslato: Decembar 25, 2007, 06:10:14 posle podne »
Peregrina napisao/la:
Citat
Jel ti je krivo sto dremaju?! :njanja:
Ne kazem mozda je slucajnost posto slabo gledam VB pa uvek naidjem dok leze u onoj dnevnoj sobi i svi u u nekom zen polozaju izvrnuti.Ala bih se ja tamo odmorioooo...
a najveci kreten je onaj Mirko sto je dosao da skine sinu nagradu od 100 000 evra !?!?!zamisli to.Posalju te da iznerviras svog sina da napusti kucu a on najveci favorit i ti odes i ispunis zadatak hahahahaa.konjina....eeeeejjjj 100 000 evraaaa alooo!!!!!

mumba

  • Gost
Odg: Veliki Brat :P
« Odgovor #66 poslato: Decembar 25, 2007, 08:48:06 posle podne »
zmaju to nas 20-tak ljudi iz upravnog odbora tvoje kafane da pošalju pa svi bi po naosob poneli po 100.000 evriæa odatle i napravili masakar po kuæi!uh ala bi to zezanje bilo1

TiDža84

  • Gost
Odg: Veliki Brat :P
« Odgovor #67 poslato: Decembar 25, 2007, 09:29:49 posle podne »
Eto vam dobre ideje,pa prijavite se....;)

Da li imate mozda nekog favorita trenutno,meni je bio Miki ali sad mi je Vesna.

mumba

  • Gost
Re:Odg: Veliki Brat :P
« Odgovor #68 poslato: Decembar 30, 2007, 12:37:17 pre podne »
poginuo zeka iz vb.ako neko zna detalje neka napiše!

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Re:Veliki Brat :P
« Odgovor #69 poslato: Decembar 30, 2007, 12:45:35 pre podne »
Poginulo troje učesnika VB-a
29. decembar 2007. | 09:44 -> 13:28 | Izvor: B92  
Beograd, Ušæe -- U saobraæajnoj nesreæi koja se noæas dogodila na putu Obrenovac-Šabac poginuli Stevan Zečeviæ, Zorica Laziæ i Elmir Kuduzoviæ.

 
Nastradali: Elmir Kuduzoviæ, Zorica Laziæ i Stevan Zečeviæ
Nesreæa se dogodila na šabačkom putu u naselju Ušæe, kada je automobil kojim je upravljao Elmir Kuduzoviæ zbog neprilagoðene brzine izleteo iz jedne krivine, prevrnuo se na krov i sleteo u rečicu Vukodraž, nekoliko kilometara od termoelektrane \\\"Nikole Tesla\\\".

Vladimir Sariæ, četvrta osoba koja se nalazila u automobilu i sedela na suvozačevom mestu, uspeo je da se izvuče iz automobila i zatraži pomoæ od čuvara voænjaka Nikole Negran, jedinog očevica te tragedije.
 

\\\"Izašao sam na kapiju, kad čujem neko viče u pomoæ, pošao sam tamo da vidim. Prišao mi je momak, rekao je da pomognem, ima troje u vodi. Dovedem čoveka u portirnicu, dam mu æebe, onda smo zvali miliciju\\\", rekao je Negran za B92.

Prekida se šou, nagrada svim finalistima

S obzirom na tragične okolnosti, produkcijska kuæa Emotion i B92 su odlučili da završe ovogodišnji serijal VB.

\\\"Emotion i B92 izražavaju najdublje saučešæe porodicama nastradalih. Novac prikupljen tokom ovonedeljnog glasanja namenjen je kampanji za poboljšanje bezbednosti u saobraæaju\\\", stoji u zajedničkom saopštenju Emotiona i B92.

Večerašnja emisija u 21 h biæe posveæena uspomeni na Zoricu, Stevana i Elmira.

Produkcija Emotion i B92 zajednički su doneli odluku koja se nameæe kao najpravednija u ovom trenutku - da svi ukuæani koji su došli do samog kraja serijala i koji ovog trenutka borave u Kuæi, podele novčanu nagradu namenjenu pobedniku.
 
 
 
Sudeæi po tragovima kočenja, a kako je za B92 potvrdila obrenovačka saobraæajna policija, Kuduzoviæ je u krivini na kojoj je bilo dosta leda, umesto da uspori, dodao gas i tako u potpunosti izgubio kontrolu na automobilom sitroen C4.

Ispred sitroena, u drugom vozilu putovale su takoðe bivše ukuæanke \\\"Velikog brata\\\" - Tanja Obradoviæ i Jelena Žeželj. Tek kada su prešle most, primetile su da nešto nije u redu i vratile se nazad.

Prema nepotvrðenim informacijama, automobil u kome su poginuli ukuæani VB-a je iz Beograda vozio Vladimir Sariæ, a u Obrenovcu je za upravljač seo Kuduzoviæ.

Kako B92 nezvanično saznaje, ukuæani Velikog brata kretali su se šabačkim putem brzinom veæom od 120 km/h. Za sada još uvek niko iz saobraæajne policije nije mogao da potvrdi da li je vozač bio u alkoholisanom stanju.

O Stevanu, Zorici i Elmiru

Stevan Zečeviæ, Zorica Laziæ i Elmir Kuduzoviæ su učestvovali u ovogodišnjem izdanju TV reality show programa \\\"Veliki brat\\\", koji se emituje na televiziji B92.

Stevan je roðen 25. septembra 1983. u Novom Sadu gde je završio srednju Tehničku školu. Bio je student Više škole za trenere i menadžere, a radio je kao konobar na brodovima za krstarenja. Kada se predstavljao u Velikom bratu, kao svoj moto naveo je: \\\"Najbolje stvari u životu su besplatne. Život treba živeti\\\".

Zorica je roðena 21. aprila 1983. godine u Prizrenu. Živela je u Zemunu. Završila je srednju Medicinsku skolu, a radila je kao agent prodaje u marketinškoj agenciji. Pre ulaska u emisiju \\\"Veliki brat\\\" izjavila je: \\\"Zvezda je roðena! Veliki Brate dolazim\\\".

Elmir je roðen 3. septembra 1981. godine u Tuzli, gde je završio gimnaziju. Bio je student menadžmenta, a pored toga je radio u jednoj privatnoj televiziji. Kao motiv za učešæe u Velikom bratu naveo je: \\\"Jako cenim taj šou - Veliki Brat je institut i želim biti deo toga. Slava - mislim da æu sebi otvoriti mnoga vrata\\\".

Ivan Saranovic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Re:Veliki Brat :P
« Odgovor #70 poslato: Decembar 30, 2007, 01:14:48 pre podne »
Zao mi ih je iako nisam pratio show zbog nevaspitanja i vulgarnosti koja pokazuje pravo lice naseg naroda. Mada mislim da ako je padao sneg, put je zaledjen, koji k**ac je vozio tako brzo?

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Re:Veliki Brat :P
« Odgovor #71 poslato: Decembar 30, 2007, 02:24:28 pre podne »
svaki dan se ovo desava (pogibije mladih), samo se sad vise prica, jer su u pitanju poznati likovi. zao mi ih je, mladi zivoti su u pitanju.
danas idem za ns, olupina od juga stoji pored puta, koje juce nije bilo...strasno!!
ne razumem te ljude.... ako je -3c napolju....40-50 se vozi...
ako i ima takvih koji vole gas, gde je milicija da ih pre svega opomene...
tragegija jos jedna u nizu...koje se svakodnevno desavaju na nasim putevima...a pitanje je...dokle?>

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Re:Veliki Brat :P
« Odgovor #72 poslato: Decembar 30, 2007, 03:17:33 pre podne »
Nevera...:(

bojana jakšić

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 24
    • Pogledaj profil
Re:Veliki Brat :P
« Odgovor #73 poslato: Decembar 30, 2007, 08:08:37 pre podne »
Jos uvek ne verujem sta se dogodilo!!!
Nebo je bogatije za jos 3 zvezde!!!
Vecna im slava...:( :(

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Re:Veliki Brat :P
« Odgovor #74 poslato: Decembar 30, 2007, 01:48:37 posle podne »
:(