Autor Tema: 60 godina beba u stomaku???  (Pročitano 2901 puta)

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
60 godina beba u stomaku???
« poslato: Januar 27, 2009, 11:47:25 pre podne »


Kineski lekari bili su šokirani kada su utvrdili da je devedesetdvogodišnja Huang Jijun iz Huangjiaotana u južnoj Kini 60 godina u stomaku nosila mrtvu bebu.

Slučaj je otkriven nakon što je starica došla u bolnicu i požalila se na bolove u stomaku.
Huang Jijun je ostala u drugom stanju 1948. godine, ali je dete preminulo za vreme trudnoće. Pošto je morala da plati kiretažu, a nije imala novca, Jijun je napustila bolnicu i otišla kući. Od tada do sada nije imala nikakvih zdravstvenih problema.
\\\"Ni posle tri snimanja ne mogu da poverujem da starica već 60 godina ima bebu u stomaku. Lekar sam 40 godina, ali ovo nikada nisam video, niti sam čuo da je negde zabeleženo\\\", rekao je doktor Liu Anbin.
Starica je podvrgnuta dodatnim ispitivanjima kako bi se videlo da li će konačno biti operisana, ali i da bi se pokušalo zaključiti zbog čega nije dobila sepsu zbog nošenja mrtvog deteta.

BliC

Niko nije to primetio?!!!!

Sta vi kazete o ovome?

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: 60 godina beba u stomaku???
« Odgovor #1 poslato: Januar 27, 2009, 03:24:16 posle podne »
Georgina na kub!

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: 60 godina beba u stomaku???
« Odgovor #2 poslato: Januar 27, 2009, 04:52:28 posle podne »
Ma svaka malo uglednija redakcija ima jednog Barona kome je puštena mašta na volju.U nedostatku jačih vesti.....

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: 60 godina beba u stomaku???
« Odgovor #3 poslato: Januar 27, 2009, 05:32:30 posle podne »
Malo je verovatno da ova priča može biti istinita.

Naslov je suviše pretenciozan! Bebom se ne može nazvati mrtav plod!
 Š to bi reko Zmaj u nedostatku...

Ma hajte, molim vas. Baka ima dobar ožiljak od neke operacije na levoj strani stomaka, a najbolje da ona nije primetila da je \\\"trudna\\\" 60 godina... i da od svoje 32 do 92 nikada nije išla kod lekara i da lekari nisu primetili taj neobičan stomak... mada meni taj stomak više liči na osobu koja ima ehinokoknu cistu ili šta god drugo.

I baš, kako lekari znaju da je mtrav plod star 60 godina!?... ovde je, kanda, nešto drugo u pitanju!

robert kiss

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 355
    • Pogledaj profil
Odg: 60 godina beba u stomaku???
« Odgovor #4 poslato: Januar 28, 2009, 03:39:39 pre podne »
Auu, baš je neka extremna tema...
 :beated:

mumba

  • Gost
Odg: 60 godina beba u stomaku???
« Odgovor #5 poslato: Januar 28, 2009, 04:47:14 pre podne »
ma ta baba je jela po 2 tepsije masna sa sirem a ja joj predlažem jedan duboko invazivni kolon!