Autor Tema: KULTURNO LETO u Bečeju?!  (Pročitano 25936 puta)

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: KULTURNO LETO u Bečeju?!
« Odgovor #45 poslato: Septembar 01, 2008, 04:42:33 pre podne »
piCODER napisao/la:
Citat
Ne znam, Rezm ni jednu takvu firmu, nisam se ni raspitivao.

Evo ti jedan primer: u B.P.Selu postoje dani krastavaca. Ja sam siguran da oni npr. angazuju tebe - imali bi povecanu posetu toj manifestaciji za 100% vec prve godine. Medjutim i dalje bi to bila seoska festa, sa gostima iz nekih bratskih mesta i slicno. Ako bi se angazovala agencija, profesionalna, da izbrendira dane krastavaca za 100.000 EUR sigurno bi se za B.P.Selo culo u celoj Evropi, poseta bi bila 20x veca, manifestacija sadrzajnija, naucnici bi se skupili i diskutovali o krastavcima, preradjivaci i ostali bi takodje bili tu.

Ne bih da skrecem sa teme  ali seti se sta je Srbiji donelo to sto su bez profesionalaca vodili medijsku bitku protiv drugih republika koje su SVE angazovale agencije da se bave njihovim interesima i da ih brendiraju u svetskim medijima! Pravljenje ozbiljnog brenda kosta. Bezvezni brend moze svako da napravi.


Ja bih se usudio da se takmičim. Sa tim tvojim profesionalcima.:)

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: KULTURNO LETO u Bečeju?!
« Odgovor #46 poslato: Septembar 01, 2008, 04:43:39 pre podne »
Rez, ja bih uvek tebi prvo dao sansu. Pokusavas vec 20 godina. reci koliko ti jos treba...

Igor Selemba

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 626
    • Pogledaj profil
Odg: KULTURNO LETO u Bečeju?!
« Odgovor #47 poslato: Septembar 01, 2008, 04:43:51 pre podne »
Moram da priznam da mi se ideja o upotrebi main stagea ni malo ne dopada:(.Radije bih tu postavio tamburase.Da li se slazete?

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: KULTURNO LETO u Bečeju?!
« Odgovor #48 poslato: Septembar 01, 2008, 04:47:09 pre podne »
piCODER napisao/la:
Citat
Rez, ja bih uvek tebi prvo dao sansu. Pokusavas vec 20 godina. reci koliko ti jos treba...


Š ta dvadeset, Picoder? Sto godina pokušavam...:) Samo moraš navesti o čemu pričaš.

Inače Sači& Sači sam već jednom pobedio na konkursu...:) Pa ti vidi. Istina, samo je cela Srbija d****la na taj projekt jer su bile sankcije...

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: KULTURNO LETO u Bečeju?!
« Odgovor #49 poslato: Septembar 01, 2008, 04:58:12 pre podne »
A, da zaključak je bio: Rezov projekat je 10 puta bolji i deset puta jeftiniji...:)

Alexandra D.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 583
    • Pogledaj profil
Odg: KULTURNO LETO u Bečeju?!
« Odgovor #50 poslato: Septembar 01, 2008, 04:59:55 pre podne »
rez napisao/la:
Citat
A, da zaključak je bio: Rezov projekat je 10 puta bolji i deset puta jeftiniji...:)



Rekao Rez B)

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: KULTURNO LETO u Bečeju?!
« Odgovor #51 poslato: Septembar 01, 2008, 05:00:49 pre podne »
Citirao Rez...:)

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: KULTURNO LETO u Bečeju?!
« Odgovor #52 poslato: Septembar 01, 2008, 05:02:28 pre podne »
Evo nam svima zadatak.
Dođu stručnjaci i kažu nam: hej lokalci, šta je po vama NAJBOLJE IZ BEČEJA?
Š ta bi im rekli?

Alexandra D.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 583
    • Pogledaj profil
Odg: KULTURNO LETO u Bečeju?!
« Odgovor #53 poslato: Septembar 01, 2008, 05:06:22 pre podne »
Ne moze to tako,
koverte se otvaraju na kraju konkursa...;)

Igor Selemba

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 626
    • Pogledaj profil
Odg: KULTURNO LETO u Bečeju?!
« Odgovor #54 poslato: Septembar 01, 2008, 05:10:55 pre podne »
Zuta voda -bez nje ne mogu.Mislim da smo imali i dobro pivo i druge prehrambene proizvode npr od Flore itd.Ne zaboravimo sportiste i KUD \\\"Djido\\\", muzicare itd da ne nabrajam pitanje je da li to jos uvek imamo?

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: KULTURNO LETO u Bečeju?!
« Odgovor #55 poslato: Septembar 01, 2008, 05:11:29 pre podne »
Može, zašto ne bi moglo? Zar misliš LNJMZ da se drugačije \\\"brendira\\\"?
Da neki tipovi otvore sajtove bečejske i tamo negde u Bgd smisle \\\"brend\\\" i sve ostalo za Bečej?

Mirjana Kuzmanović

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 20
    • Pogledaj profil
Odg: KULTURNO LETO u Bečeju?!
« Odgovor #56 poslato: Septembar 01, 2008, 05:13:12 pre podne »
Znači, ništa od tima... Ovo salonsko, nadobudno, lazy lupetanje je, da prostite, dosadno! Pa nećemo valjda svi svoje biografije na uvid da ustvdimo ko je najpametniji, najvredniji, najlepši... Postoji i ljudska reč. Zamis\\\'te!I kako ume da bude nepromišljana i nedotupavna, tako nekome može značiti nešto. Meni, recimo,neki predlozi (doduše u naznakama) nešto znače.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: KULTURNO LETO u Bečeju?!
« Odgovor #57 poslato: Septembar 01, 2008, 05:13:27 pre podne »
sheki napisao/la:
Citat
Zuta voda -bez nje ne mogu.Mislim da smo imali i dobro pivo i druge prehrambene proizvode npr od Flore itd.Ne zaboravimo sportiste i KUD \\\"Djido\\\", muzicare itd da ne nabrajam pitanje je da li to jos uvek imamo?


Ima nešto u tome Sheki: zašto ne bi moglo nešto od toga što si nabrojao da ponese epitet - NAJBOLJE IZ BEČEJA?

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: KULTURNO LETO u Bečeju?!
« Odgovor #58 poslato: Septembar 01, 2008, 05:15:09 pre podne »
tools napisao/la:
Citat
Znači, ništa od tima... Ovo salonsko, nadobudno, lazy lupetanje je, da prostite, dosadno! Pa nećemo valjda svi svoje biografije na uvid da ustvdimo ko je najpametniji, najvredniji, najlepši... Postoji i ljudska reč. Zamis\\\'te!I kako ume da bude nepromišljana i nedotupavna, tako nekome može značiti nešto. Meni, recimo,neki predlozi (doduše u naznakama) nešto znače.


Pa ovako se stvara tim. Sajber tim. Korisno je to.
Veruj mi: dve godine sam radio kao \\\"Specijalista za mobilizaciju zajednice\\\". Tako su to Ameri krstili.:)

Igor Selemba

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 626
    • Pogledaj profil
Odg: KULTURNO LETO u Bečeju?!
« Odgovor #59 poslato: Septembar 01, 2008, 05:18:33 pre podne »
Moglo bi ne kazem da nebi,nesto iz mog domena vec imam u glavi i razgovarao sam o tome sa jednom osobom i videcemo sta ce biti tj kako cemo u opstini biti docekani.Imamo mi mnogo potencijala iz Beceja i trebalo bi to sve mozda tematski razvuci na par dana kao sto to drugi cine