Autor Tema: Da saznate....  (Pročitano 2992 puta)

Biljana Barjaktarov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 858
    • Pogledaj profil
Da saznate....
« poslato: Avgust 21, 2008, 10:09:19 posle podne »
.....imate jedan dan do nestanka covecanstva...da li postoji nesto sto bih uradili prvi i poslednji put u zivotu....kako bi taj Vas dan izgledao?:laugh:

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Da saznate....
« Odgovor #1 poslato: Avgust 21, 2008, 10:23:49 posle podne »
bio bih veoma humasn i dobar,seo bih na motor,otisao po DORDA,pa bi nas dvojica motoricem dosli kod tebe u Cacak da popijemo kafu i provedemo taj zadnji dan sa tobom... :laugh:

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Da saznate....
« Odgovor #2 poslato: Avgust 22, 2008, 12:30:49 pre podne »
Okupila bih sve ljude koje volim i sav novac koji imamo bismo potrosili na provod, na muziku, pice, tonu vatrometa, onih pravih, velikih... igrala bih ceo dan i to u maturskoj haljini na stolu (da ne bude da sam je nosila samo jednom :laugh:), a onda bih setala \\\"mojim\\\" ulicama i nocu plivala u Tisi jer je tada najvise volim... i slobodno bih rekla onima koje volim koliko ih volim, za slucaj da toga nisu bili dovoljno svesni, a onima koji su me ikada razocarali, povredili, rastuzili, iznervirali - ma i njima bih sve rekla, cak i ono sto sam precutala - i sve bih oprostila.
I odnela bih mom Ajaxu i kucama u azilu naaajvece i najukusnije snicle koje postoje (ipak bi i njima bio poslednji dan)...
i... pa ne znam - to bi bilo to... ne bih imala vise vremena...:(

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Da saznate....
« Odgovor #3 poslato: Avgust 22, 2008, 02:07:50 pre podne »
Legao bih da spavam...

mumba

  • Gost
Odg: Da saznate....
« Odgovor #4 poslato: Avgust 22, 2008, 02:11:46 pre podne »
pozajmio bih neki dobar auto i sam bih se odvozao do finske i tamo bih sačekao kraj sa vukovima u šumi! i naravno odvalio bih se od piva!

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Da saznate....
« Odgovor #5 poslato: Avgust 22, 2008, 03:21:33 pre podne »
Okupila bih ljude koji su mi dragi i svoju porodicu...i tako bi zajedno docekali taj momenat!

rki ska

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1516
    • Pogledaj profil
Odg: Da saznate....
« Odgovor #6 poslato: Avgust 22, 2008, 04:59:25 pre podne »
otisao bi u Novi Sad na docek