Društvo > Tinejdžeri

Musko-zenska prijateljstva

(1/10) > >>

Leana Tajkov:
Posto moja sledeca tema moze da stane i u muski i u zenski kutak (a da se ne bih ponavljala),odlucila sam da je smestim ovde...
Dakle,mene zanima koliko verujete u musko-zenska prijateljstva i da li mislite da su ostvariva a da se pri tome jedna strana ne zaljubi?
Dugo sam verovala u takva prijateljstva, ali me praksa potkopava...
Mada se jos uvek nadam da su moguci takvi musko-zenski odnosi :-)

Robbyn �:
Ne verujem u takva prijateljstva,jer nisu iskrena (ne u smislu da ne poštuju jedno drugog,nego u smislu da neka tenzija uvek tinja negde u nekom dubokom kutku svesti).

Dve zdrave jedinke prosečnog izgleda bez nekih nedostataka,provode mnogo vremena zajedno,ajde da vidim toga ko neæe pomisliti kako bi bilo kada bi se smuvali?!
Iskreno,ko nije pomislio na tako nešto?Naročito ako je ta osoba s kojom se družite (a zato se i družite,zar ne) sličnih shvatanja i poimanja kao i vi,sličnih sfera interesovanja,ispunjava vas duhovno i intelektualno,imate prisan odnos s njom...

Da vidim toga ko bi odoleo?E sad,neko to sakriva,potiskuje,a možda i oboje,u strahu da ne bi poremetili prijateljstvo,ali nešto uvek lebdi u vazduhu,očajnički tražeæi signal od onoga drugoga...
A negde (dosta često) i eskalira...Meni se desilo...Nije dugo trajalo,čujemo se i sada ponekad,ali nije više to ono,i ne može biti više nikada.

Može da funkcioniše ako je neka od te dve osobe totalno neprivlačna,ali i tu jedna osoba pati,odnosno potiskuje oseæanja nadajuæi se nečemu.

mumba:
Možda je i moguæe ali samo da su zajedno od malih nogu .ukoliko se sprijatelje u kasnijem uzrastu onda tu veæ svašta može da bude,no ko to zna možda može uspeti ako vole svako svoj pol ali to je veæ malo teže.

Marina Kovacev:
E Narcy moja...
I mene je praksa nekako ubila u pojam po tom pitanju :whistle:
Mada, to sto Saci kaze, prijatelji od malih nogu su to zauvek... Ako su zaista iskrena, musko-zenska prijateljsta su cesto jaca od zenskih...

Axl Axl:
Postoje definitivno...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju