Autor Tema: Musko-zenska prijateljstva  (Pročitano 15436 puta)

Milos Plazacic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re:Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 06, 2007, 10:12:02 pre podne »
nije na tebi da sudis.
nisu mi jasni ljudi sa takvim stavovima.

da li ja moram da budem peder ili moja drugarica mora da bude ruzna da bih se ja druzio sa njom...

ma da, kako da ne... :huh:

nevena sukur

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re:Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 09, 2007, 11:58:31 posle podne »
ne verujem..verovala sam nekad...

Nina Ristic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 437
    • Pogledaj profil
Re:Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 10, 2007, 01:15:03 pre podne »
sve zavisi kakva je osoba sa kojom se druzis... ovi sto kazu da ne postoje musko-zenska prijateljstva gledaju suprotan pol samo kao osobe koje se muvaju? ma da...
svako ima i drugove i drugarice, a sad, ako i postoje simpatije, onda niste ni bbili prijatelji vec je bilo samo pitanje vremena kada ce jedna od te dve osobe puci i priznati... ;)

Sani L

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 100
    • Pogledaj profil
Re:Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 10, 2007, 03:01:29 pre podne »
A mozhda niko od te dve osobe i ne pukne...i ne prizna...nek je recimo u pitanju zhenska osoba koja gaji simpatije prema svom \\"prijatelju\\" i tako se oni lepo prijateljski druzhe a s vremena na vreme ta osba prizna svojoj prijateljici! da je taj \\"prijatelj\\" mnogo sladak,dobar,srdachan,razumljiv,duhovit...OPA...pa ONA gaji neka osecanja jache prirode od prijateljstva...
NEMA PRIJATELJA NA RELACIJI MUSHKO-ZHENSKO(tachka)

Ognjen Miric

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 133
    • Pogledaj profil
Re:Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 10, 2007, 04:26:29 pre podne »
sani hoces mi biti drugarica???? :) :) :) :)

Jovana Vujnić

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Odg: Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #20 poslato: Februar 09, 2008, 06:46:33 pre podne »
Ja verujem u musko - zenska prijateljstva... Moguca su. Zasto ne?... I ja imam najboljeg druga, sa kojim znam da mogu da razgovaram o svemu i uvek da mu se obratim, za savet, pomoc,... Tako da, takva priajteljstva definitivno postoje...

mihajlo mihajlovic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 44
    • Pogledaj profil
Odg: Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #21 poslato: Mart 10, 2008, 08:53:04 pre podne »
moje licno iskustvo govori da su moguca takva prijateljstva...i mislim iz dosadasnjeg da kazem proucavanja,vise razgledanja i slusanja o tome...takvi prijatelji su otvoreniji jedno prema drugom, nego sa prijateljem istog pola...nemam pojma zasto ali u vecini slucajeva je tako...ali naravno kao i u ostalim stvarima vezanim za zivot sve zavisi od slucaja...tako da su svi dosadasnji odgovori na ovu temu na neki nacin ispravni...

Dunja Sormaz

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Odg: Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #22 poslato: Jun 10, 2008, 10:34:27 posle podne »
Smatram da postoje i da su moguca,ali u veoma malom procentu... Kao sto ti kazes, jedna strana ce pokleknuti i desice se to sto se desiti... Licno- ne bih mogla da imam najboljeg druga!  :beauty:

Vesa Miskeljin

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 94
    • Pogledaj profil
Odg: Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #23 poslato: Jun 10, 2008, 11:17:44 posle podne »
Definitivno postoje!Naravno ima i nekih koje ne uspeju...ali ova definitvno postoje...npr ja imam extra drugaricu!Extra osoba i extra prijatelj,ma nema mane!Prepoznace se kad bude ovo citala,tako da necu da pisem ime,ali je najzasluznija sto sam prethodnih meseci srecan...hehe...Ispunjava me to njeno prijateljstvo i jako mi se svidja(mislim prijateljstvo :D)...e sad...znaci definitivno postoje...;)

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #24 poslato: Jun 10, 2008, 11:50:20 posle podne »
Hmmm...I kao nikada nisi odmerio tu divnu i ekstra drugaricu?Onako,kako već mi muškarci znamo da pogledamo? I nisi pomislio kako joj nije loša zadnjica ili nešto drugo?
Ma daj...Koga zavaravate?

Software Smith

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 222
    • Pogledaj profil
Odg: Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #25 poslato: Jun 10, 2008, 11:56:59 posle podne »
Lažeš Veso krvavi ti zubi... ;)

mumba

  • Gost
Odg: Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #26 poslato: Jun 11, 2008, 12:22:11 pre podne »
između muško ženskih prijateljstava uvek sa jedne strane postoji interesovanje za drugu stranu barem malo inače se ne bi tako često viđali i družili!

Vesa Miskeljin

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 94
    • Pogledaj profil
Odg: Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #27 poslato: Jun 11, 2008, 02:11:39 pre podne »
Robbyn napisao/la:
Citat
Hmmm...I kao nikada nisi odmerio tu divnu i ekstra drugaricu?Onako,kako već mi muškarci znamo da pogledamo? I nisi pomislio kako joj nije loša zadnjica ili nešto drugo?
Ma daj...Koga zavaravate?


Ko je rekao da nisam??Ja nisam rekao da nisam...ma svi smo mi ljudi,samo ono...to je bilo ranije...sad ono...skroz OK...I ne lazem,majke mi...VolEm ja nju ;)

mumba

  • Gost
Odg: Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #28 poslato: Jun 11, 2008, 02:22:36 pre podne »
znaš ono veso kada se kaže da čovek ima puno drugarica,ima jednu najbolju drugaricu i još jednu najnaj drugaricu!

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #29 poslato: Jun 11, 2008, 02:41:24 pre podne »
Pa kako je moguce da nisam napisala nista u ovoj temi!
...Imam jednog najboljeg druga sa kim se druzim od vrtica.Svi ostali pokusaji musko-zenskih prijateljstva su se zavrsili bez srecnog kraja...Uvek je neko prelazio granicu pijateljstva...