Autor Tema: Musko-zenska prijateljstva  (Pročitano 15363 puta)

Victor D'Hondt

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 23
    • Pogledaj profil
Odg: Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #30 poslato: Jun 11, 2008, 04:37:17 posle podne »
Crossbringer napisao/la:
Citat
između muško ženskih prijateljstava uvek sa jedne strane postoji interesovanje za drugu stranu barem malo inače se ne bi tako često viđali i družili!


Tacno tako.  :tapsh:

I jos nesto, za sve one koji imaju naj druga/drugaricu, a razmisljaju da upgraduju prijateljstvo u vezu: razmislite jos jednom! Kada(ako) se veza zavrsi ne gubite samo decka/devojku, nego i druga/drugaricu. Nema tastera RESET i vracanja na prethodno drugarstvo.

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #31 poslato: Jun 11, 2008, 08:48:33 posle podne »
A sta ako se desi samo sex? Ili ako najbolje drugarstvo ponekad podrazumeva sex? To i dalje NIJE VEZA, kao sto bi neki ovde zeleli da misle. Ako dvoje ljudi koji su bliski prijatelji uzivaju u sexu, a i dalje osecaju da nisu stvoreni da budu u vezi, kako bi vi to definisali?

Vesa Miskeljin

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 94
    • Pogledaj profil
Odg: Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #32 poslato: Jun 11, 2008, 09:44:49 posle podne »
definisao?Kao propast prijateljstva...Ja nikad ne bi trazio,niti zeleo sex sa mojom prijateljicom...Nisam rekao da je naj naj naj sve na svetu...ja je volim kao osobu,i prijatelja i to je to.Ja ne verujem u one filozofije drug i drugarica = brat i sestra...Ali ono...Mozete se voleti,ali kao prijatelji...Ja ne razumem neke,odnosno vecinu,koji misle da musko zenska prijateljstva uopste ne funkcionisu bez \\\"neceg treceg\\\"...Jer nekad imate nesto da kazete,i to samo mozete reci toj zenskoj osobi,jer nije za \\\"muske usi\\\"...Jednostavno,ja imam takav stav,e sad...:dry:

Software Smith

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 222
    • Pogledaj profil
Odg: Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #33 poslato: Jun 11, 2008, 09:57:05 posle podne »
Najgore je zavarivati samog sebe, a negde u dubini znamo pravi odgovor... Iskustveno \\\"FakFrendovi\\\" nije najpametnija relacija, pre ili kasnije vaš \\\"frend\\\" će naći nekog pa ćete biti ljubomorni... :)

mumba

  • Gost
Odg: Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #34 poslato: Jun 11, 2008, 10:42:07 posle podne »
to je istina gos\\\'n smith!

Biljana Barjaktarov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 858
    • Pogledaj profil
Odg: Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #35 poslato: Jun 11, 2008, 10:50:38 posle podne »
Ima istine u tome,ali ja verujem u m-z prijateljstvo.Iz licnog iskustva mogu to i potvrditi.Imam druga koji mi je vise od brata,ni u jednom jedinom momentu za 10 god nisam osetila neku privrzenost a da nije prijateljska.Ima devojku na koju nisam ljubomorna kao ni on na moje udvarace:P Mada bilo je i slucajeva da sam verovala da mi je neko drug a on je zelo vise od toga,to pomalo razocara,ali sta sad!?

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #36 poslato: Jun 11, 2008, 11:29:15 posle podne »
Bilja napisao/la:
Citat
to pomalo razocara,ali sta sad!?


Ali u isto vreme i imponuje,zar ne?  ;)

mumba

  • Gost
Odg: Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #37 poslato: Jun 11, 2008, 11:32:28 posle podne »
najbolje je sa drugaricom...............................voditi duge razgovore!

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #38 poslato: Jun 11, 2008, 11:43:03 posle podne »
Robbyn napisao/la:
Citat

Ali u isto vreme i imponuje,zar ne?  ;)


nikako ne imponuje... skenja skroz...
prijateljstva ne mogu da se generalizuju... ali mogu, sa sigurnoscu, da tvrdim, da vise imam pravih prijatelja nego prijateljica...

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #39 poslato: Jun 12, 2008, 04:13:44 pre podne »
Ja sam krstio moju najbolju drugaricu.Tako da bi bila greota od boga da bude nesto sa njom ali drugarice :woohoo: :woohoo: :woohoo: ...e tu sam dobro prolazio posto mi je kuma omeksavala teren;) ;) ;)

Vesa Miskeljin

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 94
    • Pogledaj profil
Odg: Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #40 poslato: Jun 12, 2008, 04:50:47 pre podne »
Tako je...Tacno je da se istina krije u nama,ali treba znati kakva istina!Odnosno,da li osecate privlacnost,ili ne mozete da zamislite sebe u vezi sa tom doticnom osobom.Sa druge strane \\\"Fu*k Friendovi\\\" su moguci,ali sad sve zavisi od same osobe...Nemam NIKAKVU nameru da moje prijateljstvo,promenim u Fu*k Prijateljstvo jer to ne bi bilo u redu sa moje strane,a ne bi ni \\\"ona\\\" prihvatila...Tako da uvek imamo ono: \\\"What If...\\\";)

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #41 poslato: Jun 29, 2008, 02:11:34 pre podne »
Ja mislim da su moguca ovakva prijateljstva,cak sta vise i danas imam mnogo prijatelja sa kojima se druzim svakodnevno,bez ikakvih \\\"zlih\\\" namera!I sa jedne i sa druge strane....

Emilija Milosevic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 23
    • Pogledaj profil
Odg: Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #42 poslato: Avgust 27, 2008, 04:34:58 pre podne »
Nazalost, nemoguce je. Mozda je moja krivica, sto svakog decka sa kojim imam slicna interesovanja i sa kojim se bas dobro slazem gledam kao potencijalnog partnera. Sigurno nisam jedina. Drugovima prilazim sa odredjene distance. Ako provodimo previse vremena zajedno, poveravamo se jedno drugom, zasmejavamo se... Prirodno je ono sto sledi. Bolje ne izazivati nevolje.
Gledam svoje drugarice i njihove \\\"prijatelje\\\", i koliko je njih \\\"neocekivano\\\" zavrsilo zajedno. Ili slomilo srce. U svakom slucaju, svaka cast onome ko uspe da obuzda i sakrije privlacnost u tim prisnim prijateljstvima.

Jovanovic Dragan

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 43
    • Pogledaj profil
Odg: Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #43 poslato: Septembar 09, 2008, 09:07:46 pre podne »
Ne postoji pravo prijateljsvo, pogotovo ako je devojka(ili tip) dosta privlačna, pre il kasnije će se roditi bar telesna privlačnost. Bar je tako što se tiče mog iskustva, al ja bi baš hteo imati ženske prijatelje,mogao bi svašta korisno naučiti...B)

rki ska

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1516
    • Pogledaj profil
Odg: Musko-zenska prijateljstva
« Odgovor #44 poslato: Septembar 10, 2008, 04:11:34 posle podne »
nebi mogao sebi da dozvolim da se \\\'spandjam\\\' sa drugaricom koju znam od malih nogu. jedan bezazlen poljubac bi ozbiljno narusio nase proslo,sadasnje i buduce prijateljstvo.
(negde sam procitao) \\\"i jedna kap vode,koja padne na kulu od peska,moze naciniti da se ista srusi pod njenom bezazlenom tezinom\\\" i onda dalje nesto... \\\"...pusti da je vetar i sunce sami ruse...n,n,n\\\" ne mogu da se setim ko je to napisao,znam samo da je prica bila veoma,veoma poucna!