Autor Tema: Uvrede  (Pročitano 3773 puta)

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Uvrede
« poslato: Avgust 24, 2008, 04:44:25 pre podne »
Svi smo mi bili nekada uvredjeni.Interesuje me kako podnosite uvrede?Da li vas zaista zaboli,ili hladno iskulirate?

rki ska

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1516
    • Pogledaj profil
Odg: Uvrede
« Odgovor #1 poslato: Avgust 24, 2008, 05:17:52 pre podne »
mrzim kad neko nekog vredja,pogotovo ako se vredja moj bliski prijatelj ili neko od rodbine,e onda
ne ostajem ravnodusan i uglavnom burno reagujem. jako retko mi se u zivotu desilo da me je neko uvredio. bilo je par pokusaja vredjanja na moj racun,i svi su na vreme upozoreni da to ne rade.
mogu da kazem,a i da se pohvalim da do dana danasnjeg nikoga nisam ozbiljnije uvredio...mozda jesam nehotice,ali namerno nikad nikog. ne smatram uvredom to sto me neko nije zvao na rodjendan, svadbu,krstenje i sl. nisi me zvao na rodjendan...nema frke,zvacu ja tebe - nisi mi dosao na rojendan... nema problema,nek si ti meni ziv i zdrav!

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Uvrede
« Odgovor #2 poslato: Avgust 24, 2008, 05:22:36 pre podne »
Slazem se sa tobom.Medjutim kod mene je problem sto sam previse osetljiva i ponekad se uvredim bez razloga.Jednom mi se desilo da sam uvredila osobe zbog svoje iskrenosti.Naravno,zelela sam im sve najbolje,ali oni to nisu razumeli.I danas mi je tesko zbog toga.Volela bih kada bi mogli da razumu...ali...nije do mene...

Inace ne vredjam se za svaku sitnicu!

TiDža84

  • Gost
Odg: Uvrede
« Odgovor #3 poslato: Avgust 24, 2008, 12:50:58 posle podne »
Pre nekoliko dana mi se dogodila jedna cudna stvar,koja me je u podpunosti izbacila iz ravnoteze,dva dana sam bila \\\"ni na nebu ni na zemlji\\\" i mislila sam da mi se ceo svet srusio,uzasno me je zabolela neiskrenost jedne osobe...sasvim slucajno sam bila u prilici da o svemu tome razgovaram sa prijeteljem koji mi je tada rekao par reci,naucila sam lekciju za ceo zivot....KO TEBE KAMENOM TI NJEGA HLEBOM!!!Tako ce i biti...

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Uvrede
« Odgovor #4 poslato: Avgust 26, 2008, 02:40:33 pre podne »
Uf... najvise me uvredi kada ljudi ne cene nesto u sta sam ulozila svoj trud. Kada se podsmevaju stvarima za koje nisu sposobni sami da urade... Retko planem u takvim situacijama i ne volim da na uvrede odgovaram uvredama (prosla sam seminar nenasilne komunikacije, pa se ne dam tako lako :laugh: )... na jedno uvo mi udje - na drugo izadje, prespavam noc da me prodje bes i onda doticne osobe pustim da same shvate koliko su pogresile... ;)

vesna bosnic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 577
    • Pogledaj profil
Odg: Uvrede
« Odgovor #5 poslato: Avgust 26, 2008, 03:08:21 pre podne »
sve zavisi ko me uvredi...ako me uvredi neko meni bitan onda stvarno odlepim.. :box:

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Uvrede
« Odgovor #6 poslato: Avgust 26, 2008, 03:15:39 pre podne »
uran napisao/la:
Citat
sve zavisi ko me uvredi...ako me uvredi neko meni bitan onda stvarno odlepim.. :box:

potpuno se slazem,nije bitno sta je receno vec ko je rekao,ako je neka osoba koju ne cenim i sa kojom nisam blizak i ne odreagujem pustim budalu neka se raduje i zivi u uverenju da je i on nekoga zeznuo jednom u zivotu,ako je neka meni bliska osoba cije misljenje cenim (i koju sam pustio blizu srca),izrekla neku uvredu,e to onda nemogu da oprostim,to me zna jako zaboleti.....

mumba

  • Gost
Odg: Uvrede
« Odgovor #7 poslato: Septembar 02, 2008, 05:18:03 posle podne »
nekad popizdim a nekada se nasmejem zavisi od koga mi je uvreda upućena!