Autor Tema: INTIMA JE KIČ!  (Pročitano 5481 puta)

Alexandra D.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 583
    • Pogledaj profil
Odg: INTIMA JE KIČ!
« Odgovor #15 poslato: Avgust 31, 2008, 07:45:27 posle podne »
Mudrost dana:

-Ne vole oni koji ne pokazuju svoju ljubav

kakva slucajnost :)

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: INTIMA JE KIČ!
« Odgovor #16 poslato: Avgust 31, 2008, 07:52:52 posle podne »
boky81 napisao/la:
Citat
rez napisao/la:
Citat
Iznošenje intime u javnost je kič! I ne samo to: ljudi koji se stalno trude da iznesu svoju intimu u javnost su kič-ljudi!

I ne samo to: reč je o ljudima koji u stvari nemaju intimu. Ni sa kim.

Postoji pravilo. Kloni se ljudi koji nisu u stanju da sačuvaju svoju intimu, jer oni nisu u stanju da sačuvaju ni tuđu intimu koja im se poveri.
Ljudi jesu voajeri, ali to ne znači da im treba ići u susret i iznositi svoju intimu javno. Ili mislite drugačije?

Ti svo vreme deliš sa nama svoju intimu kada se \\\"prepucavaš\\\" sa svojim drugarom Picoderom,jel tako,to što vi imate neke vase neraščišćene račune,nas uopšte ne interesuje,ko je od vas dvojice koga,kako i gde,a ja koliko znam i svadja i rasprava su stvar intime... prema tome zaključak je da si i ti KIČ,i čoveče ako ti je forum smor zbog toga sto su te ljudi prerasli i ne reaguju na tvoje izjave i razne provokacije,idi,otidji sa foruma,i niko ti neće zameriti,ostavi nas ovde \\\"kič ljude\\\" kako nas nazivaš,da se bar mi zabavljamo.....


Mislim da je preterano terati nekoga sa foruma samo zato što je iskazao svoje mišljenje,a Rez je otvaranjem ove teme samo izneo svoje mišljenje.
I sam sam primetio obilje tema koje mene lično intelektualno ne ispunjavaju,ali to rešavam tako što takve teme uopšte i ne otvaram,čak i ne zalazim uopšte u pojedine delove foruma.
Meni zaista ne pričinjava zadovoljstvo što ću igrati igru brojanja,nabrajati neke reči ili slično,što se uostalom i vidi na kojim mestima postujem.

Evo,kada smo se već dotakli toga,ne mogu da ne primetim da je malo kvalitetnih diskusija u poslednje vreme,ili da ako ih i ima brzo prestaju pošto je broj diskutanata srazmerno broju članova foruma i broju postova jako mali.
Admini verovatno imaju statistiku,pa kada bi se odbio broj postova iz tema zabave,igara bez granica i sl. pitam se šta bi preostalo u temama koje dotiču probleme u Vašem mestu svakoga dana i na koje bi trebalo više da utičete.

Ponovo kažem,nemam ništa protiv i ovakve koncepcije,neka svako piše tamo gde mu odgovara,ali eto Rez je pokušao da se stavi u ulogu nekog prosvetitelja,a moj Rez,znaš kako prosvetitelji uglavnom prolaze?
Prvo ih spale pa onda posmrtno odlikuju :laugh: Nemoj ovo shvatiti bukvalno ;)

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: INTIMA JE KIČ!
« Odgovor #17 poslato: Avgust 31, 2008, 09:12:21 posle podne »
Robbyne proučavao sam sudbine prosvetitelja, pa mi tema nije strana. Recimo Jovana Steriju Popovića, prvog Ministra kulture,:)  su oterali iz Beograda rečima: \\\"Marš iz Srbiju, bre!!!

Ali ja nemam ambicija da budem prosvetitelj...

No, ti si potpuno u pravu po pitanju intelektualnog nivoa diskusija na ovom forumu. I ovde je, kao uostalom u mnogim sferama života u Bečeju, inteligencija i široko obrazovanje predmet sprdnje i izrugivanja...

Elem, intima je kič. Ili neko misli drugačije?

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: INTIMA JE KIČ!
« Odgovor #18 poslato: Avgust 31, 2008, 09:45:53 posle podne »
rez napisao/la:
Citat
Ništa mi nije zasmetalo. Samo malo se \\\"odmakneš\\\" od kompa, da vidiš ono što se zove meta- stvarnost i meta-tekstualnost jednog medija kao što je Forum.
Inače, na ovom Forumu postoji nekoliko forumaša koji tu stvar sa \\\"intimom\\\" dobro drže \\\"pod kontrolom\\\": svojim sarkazmom, cinizmom, humorom. To su pre svega Debeli, pa Cross, ponekad Kyle...


 :nevinashce: :nevinashce: :nevinashce:Brate ja sam polupan kao New Orleans posle Katarine tako da emocije jednako nula...ostale u proslom milenijumu.Posle Orvela i Frojda covecanstvo nema vise intimu.Sve sami vukovi i ajkule i crvi...

velimir cvejanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 416
    • Pogledaj profil
Odg: INTIMA JE KIČ!
« Odgovor #19 poslato: Avgust 31, 2008, 11:48:44 posle podne »
Intima nije kič, iznošenje intime u javnost na neumetnički način jeste kič, a i gore od toga. Multidisciplinarna analiza fenomena zvanog kič je ohoho sprovedena, ima dosta literature na tu temu, ali šta učiniti u praksi, a u želji da mlade naraštaje zaštitite od kiča, preciznije, da ne budu skloni kiču? Evo, ja ću podeliti svoju intimu sa vama. Da bih stvar uprostio i učinio je razumljivom svojoj deci, objasnio sam im da su kičeri oni koji se lože na harimataharija, crvenu jabuku, dina merlina i slično. To ih nikako ne sprečava da se druže sa istima, ali ako budu uhvaćeni da slušaju tu vrstu muzike, biće izloženi nasilju u porodici.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: INTIMA JE KIČ!
« Odgovor #20 poslato: Septembar 01, 2008, 05:57:19 posle podne »
Ili seriju: Žene fudbalera!:laugh:

Ivan Srdanovic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 29
    • Pogledaj profil
Odg: INTIMA JE KIČ!
« Odgovor #21 poslato: Septembar 02, 2008, 05:43:39 pre podne »
Kod nas je sve 95% kiceraj a smejemo se Kinezima !?