Autor Tema: Sajam turizma i Lorist  (Pročitano 4897 puta)

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Sajam turizma i Lorist
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 14, 2008, 10:59:28 posle podne »
17 18 19 oktobar

I OTVORENO POJEDINACNO PRVENSTVO SVETA U PREFERANSU

U restoranu Robne kuce. Za sada mislim da je prijavljeno preko 200 preferansista.

PRVENSTVO SVETA!!!

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Sajam turizma i Lorist
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 15, 2008, 06:53:56 posle podne »
Becej, Centar SVETA!!! ;)

Jelena H

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
Odg: Sajam turizma i Lorist
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 16, 2008, 12:26:38 pre podne »
Becej i turizam: ta dva pojma se nazalost ne mogu povezati nikako!
Vec dugo se prica o razvoju turizma u gradu, a nikako da ga razvijemo! Ko je kriv?

Svetsko prvenstvo u preferansu? - Da nisu juce razapeli veliku ciradu u Zelenoj ulici verovatno niko ne bi ni znao da ce se tako nesto organizovati u Beceju!
A bas me interesuje koliko je vas znalo za evropsko prvenstvo u plesu, koje je bilo odrzano u Beceju u septembru sa preko 1000 ucesnika?

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Sajam turizma i Lorist
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 16, 2008, 12:43:24 pre podne »
Slucajni prolazniče,a ko vam je radio marketing, propagandu, agit-prop, za tu manifestaciju, to jest za Evropsko prvenstvo u plesu?

Boga ti, u Bečeju sve nešto \\\"evropsko\\\", pa \\\"svetsko\\\", a mi ko seoske dodole!:) Ne haju Bečejci za te \\\"evropske\\\" i \\\"svetske\\\" stvari u svojoj sredini.:laugh:

Treba probati sa nečim lokalnim: evo na primer - treba napraviti SVEPICODERSKI TURNIR U NEČEMU, BILO ČEMU  i da vidiš šta bi tu naroda bilo!

Jelena H

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
Odg: Sajam turizma i Lorist
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 16, 2008, 12:59:46 pre podne »
Nisam organizator te evropske manifestacije, nego samo slucajni prolaznik, koji je bio, igrom slucaja obavesten o dogadjaju, pa se zapitah, kako to becejci nisu znali.