Autor Tema: Nasilje!  (Pročitano 21492 puta)

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #30 poslato: April 13, 2009, 03:36:23 posle podne »
http://www.dnevnik.rs/modules.php?name=News&file=article&sid=53169

Na goli otok sa njima, neka lome kamen do kraja života, majku  im j**** banditsku.

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #31 poslato: April 13, 2009, 03:45:53 posle podne »
Cross.
kriminala ima svugde ali ga je u smrdiji mnogo više nego u voši!


Imaš pravo Cross, ali vidiš da ima i takvih kojima  više smeta komentar nego to što su ubili mladog policajca, oduzeli jedan ljudski život, ožalostili puno porodica,a njenu smeta komentar. Sramota. Jeste tako je, dolaze nam ovi \\\" južno\\\"  od Dunava i ubijaju naše najbolje ljude. Nisu oni došli kod\\\" svoji\\\", nisu oni opljačkali \\\" svoje\\\" i nisu ubili \\\" svog\\\" nego \\\"našeg\\\" Vojvođana, jer su to sve uradili u Vojvodini. Sram da ih bilo. Pa Vojvodina je majka za svakog.Š ta bi jeli da nema Vojvodine.

Na goli otok sa bitangama, neka \\\" gule kamen\\\" to je za nji, izrode.:( :( :(

mumba

  • Gost
Odg: Nasilje!
« Odgovor #32 poslato: April 14, 2009, 12:32:47 pre podne »
istina!i moj ćale je u bolja vremena bio ,,narodni milicajac\\\'\\\' ali sam mi kaže da tada nije bilo ni blizu kriminala kao sad i da su milicioneri onda imali mnogo ali baš mnogo ovlašćenja veća al ida nisu bili tolika stoka i znali su racionalno tu,,privilegiju da koriste!siva odela rules!

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #33 poslato: April 14, 2009, 01:15:00 pre podne »
Plavi_Zoro napisao/la:
Citat
Cross.
kriminala ima svugde ali ga je u smrdiji mnogo više nego u voši!


Imaš pravo Cross, ali vidiš da ima i takvih kojima  više smeta komentar nego to što su ubili mladog policajca, oduzeli jedan ljudski život, ožalostili puno porodica,a njenu smeta komentar. Sramota. Jeste tako je, dolaze nam ovi \\\" južno\\\"  od Dunava i ubijaju naše najbolje ljude. Nisu oni došli kod\\\" svoji\\\", nisu oni opljačkali \\\" svoje\\\" i nisu ubili \\\" svog\\\" nego \\\"našeg\\\" Vojvođana, jer su to sve uradili u Vojvodini. Sram da ih bilo. Pa Vojvodina je majka za svakog.Š ta bi jeli da nema Vojvodine.


Smeta mi sto zloupotrebljavas situaciju i sto se pravis mutav, konstantno zamenjujes teze i prosipas neku jeftinu, infantilnu patetiku.

Uradise to u Vojvodini, u Srbiji.B)

To sto ti Vojvodinu vidis u nekom drugom svetlu je tvoj licni problem.
i nemam nista protiv toga, ali mani se tih ideja i bockanja kod ovakvih tema. ;)


E sad pocinje kuknjava kako si nepravedno napadnut, ugrozen, diskriminisan i sta sve ne jos... pretpostavljam.:)

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #34 poslato: April 14, 2009, 02:49:16 pre podne »
Š to ti samnom vodiš polemiku, čoveče, osudi ubice, koji su došli\\\" sa juga\\\", nemoj mene.Koliko ja prihvaćam tvoje razmišljanje, prihvati ti moj. Osudi ubice mladog policajca,osudi kriminal, što se širi opet \\\" sa juga\\\",prekorevaš mene, a ubice neosuđuješ, tebi više smeta moj komentar, nego to što su ubili tvog vršnjaka, koji vršio svoju službu- dužnost. Otvori oči i pogledaj šta se dešava oko tebe, nacionalizam nevodi ničemu.:( :(
A što ja volim moju ( našu) Vojvodinu, to je stvarno moj problem.:( :(

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #35 poslato: April 14, 2009, 03:47:20 pre podne »
Da si pazljivije citao moj post video bi da li sam osudio ovaj dogadjaj ili ne. Nemoj biti uvek povrsan.


Povucicu se iz polemisanja jer nije fer prema ostalim forumashima koji nisu duzni da citaju ovo.

Ceracemo se jos ...

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #36 poslato: April 14, 2009, 01:38:33 posle podne »
Nemoj da razmišljaš o tome, kako će mo se mi \\\" ćerati\\\", razmisli mladi prijatelju o ovome.:( :( :(

http://www.dnevnik.rs/modules.php?name=News&file=article&sid=53206

Želim ti lep dan.:( :( :( :(

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #37 poslato: April 17, 2009, 04:41:51 posle podne »
Plavi_Zoro napisao/la:
Citat
Cross.
kriminala ima svugde ali ga je u smrdiji mnogo više nego u voši!


Imaš pravo Cross, ali vidiš da ima i takvih kojima  više smeta komentar nego to što su ubili mladog policajca, oduzeli jedan ljudski život, ožalostili puno porodica,a njenu smeta komentar. Sramota. Jeste tako je, dolaze nam ovi \\\" južno\\\"  od Dunava i ubijaju naše najbolje ljude. Nisu oni došli kod\\\" svoji\\\", nisu oni opljačkali \\\" svoje\\\" i nisu ubili \\\" svog\\\" nego \\\"našeg\\\" Vojvođana, jer su to sve uradili u Vojvodini. Sram da ih bilo. Pa Vojvodina je majka za svakog.Š ta bi jeli da nema Vojvodine.

Na goli otok sa bitangama, neka \\\" gule kamen\\\" to je za nji, izrode.:( :( :(

Ja volim svoju zemlju,ja toliko volim svoju zemlju da je zovem pravim imenom (zamislite,i to je moguce) SRBIJA,a ne kako je vec vi nazivate,i mislim da bi na samom pocetku trebalo da je vas sramota zbog toga,jer ste ipak i vi zitelji ove zemlje,isto kao i mi koji je volimo,koliko sam obavesten,po nekim mojim zadnjim istrazivanjima,Vojvodina jos uvek pripada Srbiji(ispravite me ako gresim gosin\\\' Plavi),ako vam se ne svidja ovde,u nasoj drzavi,slobodno se iselite u neku koja vam vise odgovara,niko vam ne brani,ali ako ostajete ovde bilo bi lepo da se malo lepse ponasate,i sa malo vise postovanja govorite o zemlji u kojoj zivite,u kojoj ste sluzili narodu,bar toliko postovanja da je zovete pravim,a ne pogrdnim imenom...
Meni je jako zao sto je taj decko izgubio zivot,bio je hrabar Bog da mu dusu prosti,mnogi bi da su na njegovom mestu bili,pobegli glavom bez obzira,cak i sa pojacanjem, treba da budemo ponosni na njega,dok jos ima takvih policajaca,vojnika,znam da ima nade da ce se kriminal polako smanjiti,i iskoreniti,znam da mogu mirno da spavam...
Gosin\\\' Plavi,meni je jako zao sto ste vi penzionisani(jer koliko vidim da je i vama zao),ja ipak mislim da su razlog vasem penzionisanju bile vase godine,jer sa godinama coveku slabi koncentracija,i ostroumnost,vi ste izgleda zaboravili da je kriminalac,kriminalac na svakom mestu,i da je policajac,policajac na svakom mestu,(a ako ste slusali vesti u poslednjih godinu i nesto vise dana mogli ste cuti da je cesto policajac bio i kriminalac mnogo su vas nesto vasi hapsili u poslednje vreme),a to sto su oni dosli \\\"juzno\\\" od Dunava,ne menja stvari,oni su dosli da bi uradili svoj posao,zasto su bas Zrenjanin odabrali,neznam i ne zanima me,isto kao sto je policajac radio svoj posao,i bio je svestan da je taj posao pun rizika...i da postoji mogucnost i da se ovako nesto dogodi kao sto i jeste na zalost....:(
A da li menja to neke stvari,kada recimo nasi kriminalci odu malo juznije u Srbiju? Ja mislim da ne,kriminalac je kriminalac,gde god se nalazio,i policajac je policajac,gde god se nalazio(i da rezimiramo,ne retko je policajac kriminalac)....
A ako imate neke autonomaske pretenzije,mislim da je to offtopic na ovoj temi...

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #38 poslato: April 19, 2009, 07:53:07 posle podne »
boky81

Sve je to lepo što si napisao, samo si ga poslao na pogrešnu adresu. Pogledaj, ko je \\\"ono\\\" napisao, i šta sam ja tu radio.Dali si i Cross- u uputio ovo, jer onda si potrefio tačnu adresu. Ok?:) I da, i Ja volim svoju zemlju, na svoj način.:)

Želim ti lep dan i Srećan Uskrs.

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #39 poslato: April 20, 2009, 03:28:40 pre podne »
Svi vi koji ste skocili u bunar,cekajte,ima jos jedan koji hoce da skoci za vama... mislim daj....
Cross ce meni replicirati,ja to znam,i nema potrebe da mu se posebno obracam zbog toga....
Nego sam se ja obratio tebi,dokazao si da nevolis Srbiju (nazivajuci je pogrdnim imenom,nije bitno da li si to ime ti izmislio ili ne),dokazao si da si procitao samo citat iz mog posta,ali ne i ceo post,postavio sam ti tu jos neka pitanja na koje nikako da dobijem odgovor....
Sta kazes na sve veci porast kriminala medju \\\"plavim Zoroima\\\" tj.policajcima,nisi mi odgovorio da li Vojvodina pripada Srbiji ili ne,da li si ti offtopic kada iznosis neke \\\"autonomaske\\\" izjave na ovoj temi,isto tako mi nisi odgovorio od kada se kriminalci i policajci dele na \\\"nase\\\" i \\\"njihove\\\"...
Ja kada nemam sta da kazem ,ja cutim, ne pametujem,ni na jednoj temi...
Hvala ti na cestitkama za uskrs,vaistinu voskrese :)

mumba

  • Gost
Odg: Nasilje!
« Odgovor #40 poslato: April 20, 2009, 03:50:48 pre podne »
naravno da ovi postovi neće nikada poremetiti naše odnese boky,ja sam samo svoje mišljenje izneo kao i ti tvoje i ja to uvaažavam.pa zar nje ovo demokratski forum tu smo i da se družimo a i da nam se razilaze mišljenja jer kada bi svi mislili isto bilo bi nam dosadno zarr ne!ali i dalje tvrdim pa i za nasilje da je vojvodina mnogo mnogo drugačija(kulturnija)sredina od srbije!

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #41 poslato: April 20, 2009, 03:56:38 pre podne »
Respect my friend :kolce:
U pravu si,forum i sluzi za razmenu misljenja,i ja znam da je tvoja recenica izvucena is konteksta celog tvog teksta,i da ona sama bez ostatka ima potpuno drugacije znacenje (pogledaj u koliko zadnjih postova se samo ta recenica provlaci),samo sam hteo da se licno obratim  gosn Plavom,jer ima odgovor na sve teme,a nije temeljan u citanju istih,a izigrava u isto vreme neke mirotvorce i \\\"drvene advokate\\\" na forumu....

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #42 poslato: April 20, 2009, 04:40:54 pre podne »
Crossbringer (Korisnik)
 
doktor
 
Poruka: 4482

        Odg: Nasilje! pre 1 nedelju      
kriminala ima svugde ali ga je u smrdiji mnogo više nego u voši!


Ne želim da vodim stobom nikakvu polemiku boky, ja neizigravam \\\" mirotvorca, a ni drvenog advokata\\\", možda imam svoj stav.Ovo gore što je boldovano, je  celi tekst Crossa.Ja sam ga samo citirao, nisam izvadio iz konteksta.Ono što je on napisao, ja mu ne zameram.Ovo je demokratski forum, svi mi možemo da imamo svoj  stav, i ti si to naveo.
Vidim da si se izvinuo Crossu, to je jako lepo od tebe, ali mene i dalje \\\" kudiš\\\", iako i sam vidiš, da sam samo citirao ono što je on izneo. Predpostavljam, da ti nisi uopšte čitao ono što je On napisao, pa sada imaš priliku.
Nadam se da si lepo proslavio Uskrs.:) :) Očekujem tvoje izvinjenje, jer si me neosnovano, bezrazložno, na ovaj način napao.

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #43 poslato: April 20, 2009, 04:50:34 pre podne »
opet si dokazao da ne citas postove,u kom delu mog posta si ti video da se ja izvninjavam Cross-u,samo me to zanima,a necu se ni tebi izvinjavati,to bi bila cista nebuloza(da mi je  bio cilj da \\\"gutam\\\" svoje reci i da se izvinjavam ,ne bih pisao to sto sam pisao zar ne?),ja od svojih reci ne bezim,i znam sta sam napisao,i znam zbog cega sam to tako napisao,a svako ko malo pazljivije procita shvatice...

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #44 poslato: April 20, 2009, 04:55:12 pre podne »
boky81 napisao/la:
Citat
Svi vi koji ste skocili u bunar,cekajte,ima jos jedan koji hoce da skoci za vama... mislim daj....
Cross ce meni replicirati,ja to znam,i nema potrebe da mu se posebno obracam zbog toga....
Nego sam se ja obratio tebi,dokazao si da nevolis Srbiju (nazivajuci je pogrdnim imenom,nije bitno da li si to ime ti izmislio ili ne),dokazao si da si procitao samo citat iz mog posta,ali ne i ceo post,postavio sam ti tu jos neka pitanja na koje nikako da dobijem odgovor....
Sta kazes na sve veci porast kriminala medju \\\"plavim Zoroima\\\" tj.policajcima,nisi mi odgovorio da li Vojvodina pripada Srbiji ili ne,da li si ti offtopic kada iznosis neke \\\"autonomaske\\\" izjave na ovoj temi,isto tako mi nisi odgovorio od kada se kriminalci i policajci dele na \\\"nase\\\" i \\\"njihove\\\"...
Ja kada nemam sta da kazem ,ja cutim, ne pametujem,ni na jednoj temi...
Hvala ti na cestitkama za uskrs,vaistinu voskrese :)


Ničim nisam ništa dokazao, to je samo tvoje mišljenje. Post sam pročitao i vrišti od mržnje prema meni. Neznam ščim sam to od tebe zaslužio. Nemogu ti odgovoriti zašto danas ima toliko kriminala u policiji, jer sam jako davno napustio službu.
Naravno da je Vojvodina u Srbiji,ali ja se osećam Vojvađaninom,(kao npr. Š umadinac, šumadijcem) i sećam se vremena kada  Vojvodina nije bila ovakvom stanju kao sada.
Svaki moj post je u vezi sa naslovom Nasilje, mislim da ništa nije bio off topik, pogotovo ne \\\"autonomaški\\\". Nadam se da ćeš biti zadovoljan sa ovim odgovorima, i da će tvoja mržnja prema meni nestati.:) :)