Autor Tema: Nasilje!  (Pročitano 21502 puta)

Sinisa Tomic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 468
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #75 poslato: Oktobar 09, 2009, 04:45:08 pre podne »
to je tortura koju sprovode panduri, da bi zastitili prvenstveno slucajne prolaznike i mirne posetioce sportskih manifestacija, e pa ako je to razlog torture, onda je podrzavam! ni tebi, kao ni jednom drugom navijacu ne pise na celu ja sam dosao da se bijem ili ja sam dosao samo zato sto volim klub, za pandure su svi isti, s` kim si takav si!:)

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #76 poslato: Oktobar 10, 2009, 02:09:03 pre podne »
aj malo i ja da se ubacim u diskusiju, ako moze? :)

Volim navijanje, sve to doprinosi lepsoj atmosferi na utakmicama, ali ovo u zadnje vreme sto se javlja po medijima ne ide u prilog pravim navijacima...

kazem pravim, jer pravog navijaca smatram onim sto sedi sam i gricka bundeve i one momke sto se grupno okupljaju i bodre klub.

ovo sto se u zadnje vreme, zadnji 7-10 godina javlja, to nisu navijaci...previse je kako da kazem, bandita uslo u vode navijaca, skrivaju se iza njih...

sad i kad odem na utakmice fk beceja, sedim, gledam tugu od fudbala za 100din, i ustanem u 91min da idem kuci jel, nema sta gledati ni tih 2-3 (jer je tuga sama igra)....i neki kao klinci navijaci, verovatno buduca klijentela sudova, mi dobacuje...sedaj doleee vi Vrbashaniii...a ja Becejac :) psuje, oce se bije :)
gledam i ne verujem ;)
i tako oni mladi, odvaljeni od alkohola (koji i konzumiraju na samom stadionu, a sto je zabranjeno koliko znam), dobacuju bilo kome, bilo becejac, bilo vrbashanin, petrovoselac...zeleci samo neki incident...zbog cega?

opet s druge strane, i MUP nije u najbolje svetlu, sve to dovodi do povecanja temperature izmedju 2 strane, gde se pravi navijaci bune, a huligani odmah deluju, ne pitajuci ni sta ni zasto...

iskreno se nadam, da ce se doneti zakon kod nas kao i u Engleskoj,
jer drugog izlaza iz ove situacije nema...

navijac nema sta da radi na terenu pre,za i posle utakmice, ne sme da napada svog, navijaca drugog kluba...na stadionu, van stadiona...

zasto da se jednom ne zivi normalno u ovoj zemlji?

licno sam odusevljen ponasanjem navijaca na mecu vojvodina-partizan...tako treba...svako svoj tim bodri...i svima lepo...kuci posle odes lepo, ne gledas hoce te neki kamen pogoditi u glavu...

A fk Becej cu ponovo pratiti kad zaigra bar II ligu :)

p.s. Ultra boys zvezdas, a ja partizanovac, pa se druzimo i postujemo :)

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #77 poslato: Oktobar 11, 2009, 05:52:23 posle podne »
Mogu da donesu zakon kao u Engleskoj, ali dzabe kad nema ko da ga sprovodi. Ovde zakon sluzi da bi se smuljalo nesto. Nikad u ovoj drzavi nece biti dobro, to potpisujem. Ako gresim, bice mi jako drago jednog dana. Ne moze ovde biti dobro nikako. Stalno ce postojati 70% ljudi kojima sve smeta. 50% onih kojima stvarno nesto smeta i 20% onih koji samo vole da udaraju kontru. :)
Toliko smo mali, da ovde sve radi na veze i poznanstva. Dokle god je tako, nista od boljitka..

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #78 poslato: Oktobar 11, 2009, 06:35:12 posle podne »
malo cu otici off topic, ali onih sto ti kazes 20%, ima bar 80%..a posebno u nasem gradu :)


@tema:
i ja se nadam da ce doci taj dan....

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #79 poslato: Oktobar 15, 2009, 08:23:04 posle podne »
http://www.blic.rs/hronika.php?id=115639

Kakva vođa, takvih sledbenici...:woohoo:

Ultra Boys

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #80 poslato: Oktobar 16, 2009, 08:19:23 pre podne »
ti i dalje verujes novinama??? svaka cast!!!

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #81 poslato: Oktobar 16, 2009, 03:02:44 posle podne »
Š to da neverujem novinama, novinari su odgovorni ljudi, znaju oni šta mogu napisati, i šta ne.I oni imaju \\\" kodex\\\" kao vi navijači.:) :) :)

Da ti kažem \\\" Ultra\\\", ja  imam i druge izvore, ne samo novine.
I da zaključimo, poštenim navijačima svaka čast, tako i treba, ali \\\" šetati\\\" ulicom sa magnumom 357, kao \\\" prljavi hari\\\" ipak je previše, i protivzakonito. Priznaćeš i sam.

I još nešto, ajde objasni, zašto je izbrisao broj oružja????
Ja znam, a Ti??

:) :) :)

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #82 poslato: Oktobar 16, 2009, 04:08:32 posle podne »
Tužilac Radovanović najavio zabranu ekstremnih navijača

Beograd - Republički javni tužilac Slobodan Radovanović najavio je zabranu ekstremnih podgrupa navijača Crvene zvezde, Partizana i Rada .On kaže i da je Savet za sprečavanje nasilja u sportu prihvatio tu njegovu inicijativu. Republički tužilac je istakao da su podgrupe navijača Crvene zvezde, Partizana i Rada registrovane u MUP.

On je kao ekstremističke podgrupe, koje su nosioci izgreda, označio grupe: „Ultra bojs“, „Belgrejd bojs“, „Alkatraz“, „Anti Romi“, „Ludaci Padinska Skela“ - ocenivši da ih ima nekoliko desetina. Ističući da je njegov predlog zasnovan na policijskim izveštajima u protekle tri godine, Radovanović je najavio da će proveravati krivične i prekršajne postupke koji se vode protiv optuženih članova navijačkih grupa i pratiti da li se sa njima efikasno postupa, u skladu sa zakonom. Radovanović je na konferenciji za novinare posle sednice Saveta u Vladi Srbije, precizirao da se njegova inicijativa ne odnosi na navijače, koji, kako je rekao, iz iskrenih sportskih pobuda idu na utakmice, jer su i oni ugroženi tzv. „navijačkim podgrupama“

U Beogradu je nedavno uhapšen jedan od vođa Delija - Dražen Dragaš i njemu je juče Okružni sud odredio pritvor do 30 dana zbog sumnje da je pretio vlasniku kafića.

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #83 poslato: Oktobar 19, 2009, 03:39:25 pre podne »
Ja korisnik boky81,zelim da uputim javno izvinjenje korisniku Plavi Zoro zbog toga sto sam ga na ovom istom forumu neosnovano verbalno napao u temi \\\"Bris Taton\\\",koristeci u svom obracanju gospodinu reci koje su neosnovane i neistinite i time ukaljao njegovu cast i postenje.
S\\\' postovanjem boky81

mumba

  • Gost
Odg: Nasilje!
« Odgovor #84 poslato: Oktobar 19, 2009, 03:47:32 pre podne »
:tapsh: :tapsh: :tapsh:

Ultra Boys

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #85 poslato: Oktobar 20, 2009, 05:06:33 pre podne »
ukinuc nas ultra boys malo morgen svi u n pazar 28.10 na kup n pazar zvezda!!!

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #86 poslato: Oktobar 20, 2009, 08:21:37 posle podne »
boky81 napisao/la:
Citat
Ja korisnik boky81,zelim da uputim javno izvinjenje korisniku Plavi Zoro zbog toga sto sam ga na ovom istom forumu neosnovano verbalno napao u temi \\\"Bris Taton\\\",koristeci u svom obracanju gospodinu reci koje su neosnovane i neistinite i time ukaljao njegovu cast i postenje.
S\\\' postovanjem boky81



Ok boky, izvinjenje prihvaćeno. Idemo dalje. :dedica:

Ultra Boys

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #87 poslato: Oktobar 21, 2009, 07:21:06 pre podne »
e tako i treba

mumba

  • Gost
Odg: Nasilje!
« Odgovor #88 poslato: Oktobar 21, 2009, 06:10:35 posle podne »
eto jel vidite da lepom rečju sve na meru može da dođe!

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #89 poslato: Oktobar 28, 2009, 06:12:45 posle podne »