Autor Tema: Nasilje!  (Pročitano 21497 puta)

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #135 poslato: Januar 29, 2010, 12:57:23 pre podne »
Hvala golume na komplimentu.U to vreme koje ti navodiš, nažalost nalazio sam se u bolnici.Lečeći bolest, koju sam zadobio\\\" gledajući\\\" sliku Kosovske, tada Titove Mitrovioce. Tvoje ostale uvrede neuzimam ozbiljno, jer mi deluju neozbiljno i detinjasto.
Ko me bliže poznaje, taj zna da nisam nikakav nacionalista, samo iznosim istinu i činjenično stanje.Ako sam ja, koji preneo ono što su novinari napisali \\\" nacionalista\\\" šta su oni novinari koji su to sve napisali. Lako je mene napadati, vređati, uzmi onog koji je to sve napisao, pa pokušajte svi Vi koji me osuđujete, njima- njemu da to kažete. Negde sam napisao, da ne volim laž,da sam za istinu, koji me poznavaju to znaju. A da se nešto strašno događa u Temerinu, sigurno da događa, jer ne bi pokrajinski sekretar za manjinska prava uz novinara, bio prisutan juče u Temerinu i razgovarali o tome.

  Dorde, ti si pisao pravilnik ovog foruma.Ti najbolje znaš, da golum nije smeo da mi otkrije identitet. Sve si brisao, a to ne. Povrediliste pravilnik upotrebe foruma. Na žalost i pored toga i ti me napadaš. Shvatite jedno, ja sam preneo ono što su novine pisali, i to na pravom mestu u forumu, u podforumu Nasilje, pitam se dragi prijaterlju, šta sam ja ovde pogrešio????. Nevidim nikakvu grešku, preneo sam ono što su novinari napisali, pitam se.. jel to greška??? Jer zato moram da trpim ovakva vređanja. Pa to nije  normalno.
Ja sam bio svake godine i kod naše Tise, na godišnjicu  \\\"racije\\\", ali nikad nisam nikog od vas zapazio ni u Čurugu( gde svake godine nađemo porušeno postavljeni krst), ni u Žablju, kao ni u Mošorinu. I tamo su pobijeni nevini ljudi, seljaci, kojima nije bilo do politike, samo zbog njihovih imanja.Sahranjeni su na \\\" šinternici\\\" bez obeležavanja mesta.
Oni koji su bili krivi \\\" fašisti\\\" pobegli na vreme, a stradao je nevino stanovništvo.Da li sam ja sada, kada kažem istinu, nacionalista.Zločin je zločin, bez obzira sa koje strane dolazi. I da znaš golume,dedu moje žene, takođe su stavili na spisak za odstrel, samo ovog puta \\\" oslobodioci\\\" -partizani.
A njegovu familiju oterali u logor u Bačkom Jarku. Mama moje žene tada imala 13 godina. Kako je ona mogla da bude državni neprijatelj. Sve su im oduzeli, i pored toga su im zabranili da se vrate u Žabalj. A vi mene nazivate nacionalistom.Negde nešto boli. Ja kako sam naveo svake godine odam počasti pobijenima u Bečeju kod Tise. Vas nikad nisam zapazio. Toliko dragi moji. Nek ste vi meni živozdravi, i klevećite i dalje. Bole mi briga. Kako golum naveo, ja samo mogu kod \\\" gpd. Petra, e to čekam, jer mi ni danas nije dobro. Uživajte.:(

mumba

  • Gost
Odg: Nasilje!
« Odgovor #136 poslato: Januar 29, 2010, 01:36:08 pre podne »
huliganima i nasilnicima nije bitno koje si ti nacije nego kako da te .... ako nekako mogu...pa da traže novu žrtvu...

ovim je sve jasno rečeno!

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #137 poslato: Januar 29, 2010, 02:30:40 pre podne »
Ljudi bre, batalite se proklete istorije i ko je koga nabijao na kolac i ko je koga bacao pod led i ko je koga streljao...

Nije ni cudo sto nam je drzava takva kakva jeste kad mi ne gledamo u napred nego u proslost kao mamlazi...
Nemci su pobili nekoliko miliona ljudi, presli su preko toga. Sad se samo prisecaju toga ali nisu robovi proslosti kao mi. Gledaju napred i zato im je drzava tamo gde jeste. Japanci isto...

mumba

  • Gost
Odg: Nasilje!
« Odgovor #138 poslato: Januar 29, 2010, 07:28:34 pre podne »
lalo svaka ti je reč na mestu,može lock ove teme?

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #139 poslato: Januar 29, 2010, 08:58:35 pre podne »
Ne treba lock. Bar po meni, ostali ce reci.

Samo treba da se drzimo teme i da iznosimo svoja licna misljenja i stavove a ne samo copy-paste...
Ispade da od 7 strana na ovoj temi imamo samo 1-2 da nisu copy-paste tekstovi.
Mislim, ok. Lepo je to sto neko pokusava da istakne da nasilje postoji, ali na pogresan nacin se to radi.

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #140 poslato: Januar 30, 2010, 03:02:33 pre podne »
Nije Istorija, nije prošlost. U prošlost, dirajući u najbolniju ranu, vratio se golum. Ja sam prepisao članak  sa sajta \\\" Vajdasag Ma! gde imate odeljak  Izbor na srpskom jeziku. Ne bi nikad se vraćao u prošlost, to golum radio. A da je u Temerinu samo za mesec Januar bilo 4 napada na nacionalnoj bazi, to je i policija utvrdila, čak neke huligane su već i pohvatali.
 Sa mojom pisanijom, nisam hteo nikog da vređam, smatrao sam potrebnim da se ovo obznani, i da izbegavamo u buduće takve stvari. Nažalost mesto toga da osudite te huligane, neki od vas osuđuju mene. Svako ko posećuje taj sajt može tamo sve to da pročita i detaljnije.
Nije lepo DORDE da se rugaš, ja sam te smatrao prijateljem- drugom, a iskreni prijatelji i drugovi ovo ne čine, što si ti činio. No svejedno, istrpio sam i ovo, na ovom forumu i nemožeš više očekivati. Primetio sam, da mnogi forumaši nekako nestali. Razmislite zašto.
Da ne budem ja \\\"kriv\\\", želim vam dobro zdravlje,puno klevećenje, vređanja,uživanja.
Pozdrav.

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #141 poslato: Januar 30, 2010, 03:51:15 pre podne »
...gosn.Plavi Zoro bilo bi lepo da ispočetka isčitate ceo topik pa da onda utvrdite ko se prvi vratio u istoriju i to u topicu nasilje...koliko \\\"VAŠ E\\\" toliko i \\\"NAŠ E\\\" rane bole...:( :( :(

...što se tiče stvari koje sam spomenuo vezano za isterivanje SVOJE PRAVDE kod pivare od strane tebe i tvoje tvrdnje da je to laž JA TI TVRDIM I ODGOVORNO STOJIM ZA TIM DA NIJE (jer gledali smo se u oči) pošto ja dobro znam ko si (imao sam priliku (ako je to prilika) da te kao upoznam a podosta sam se i raspitao) a mislim da ti jos uvek ne znaš ko sam ja....

...spreman sam da se lično sretnem sa tobom, predstavim se i dokažem ti uz razgovor da NE LAŽEM JA već da...


boris petkovic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 271
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #143 poslato: Maj 11, 2010, 07:12:34 pre podne »
samo par pitanja za plavog zoroa

jeli stari kako te nije sramota? ovde si glavni na forumu koji se prepire i budi nacionalnu mrznju umesto da se igra sa unucicima ili radi stvari koje prilice njegovim godinama.
da li se secas kad je grupa madjara nabijala bejzbol palicu srpskom mladicu?koliko bi ljudi madjarske nacionalnosti trebalo streljati ako ovim momcima treba 61 godina zatvora?

moj drugarski savet ovako lepo bez ikakve mrznje i zezanja:

deda potrazi pomoc psihijatra.