Autor Tema: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje???  (Pročitano 8287 puta)

Software Smith

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 222
    • Pogledaj profil
Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje???
« poslato: Oktobar 10, 2008, 07:25:48 posle podne »


Nakon situacije u UNu da se Crnogorci tako pokažu, više nikad neću otići na one trule plaže i trpeti katastrofalno gostoprimstvo...

Da li ste culi za nov zakon dole? Od ovog leta muzika prestaje u 11 sati! Zale se okolne zemlje na glasnu muziku.

mumba

  • Gost
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje???
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 10, 2008, 08:12:59 posle podne »
ja sam u cg bio samo 2 puta i nikada se lošije nisam proveo tako da u buduće bugarska ili neki salaš u vojvodini!

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje???
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 10, 2008, 08:36:59 posle podne »
Ja, pa nek sam nenormalan.

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje???
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 10, 2008, 09:09:53 posle podne »
Meni i inače od cele Montenegro obale isključivo u opticaj dolazi Budva, zbog dobrog noćnog života, videćemo šta će biti do sledećeg leta...

mumba

  • Gost
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje???
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 10, 2008, 11:01:30 posle podne »
prvi put sam bio pod moranje soc/komunizam škola a drugi put sam išao mufte sa društvom inače nikada ne bih išao na njihovo primorje!

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje???
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 10, 2008, 11:15:45 posle podne »
Ne vidim zašto ne bih išao...Naravno sem Budve,Bečića,eventualno Petrovca sve ostalo je s**** i ne vredi ići.Ali svakako svoju odluku,ako uopšte budem išao na more neću donositi na osnovu ovog političkog događaja.

Tipično bacanje prašine u oči od strane naše nesposobne diplomatije.Sad nam je CG kriva za nezavisno Kosovo?!Naduvavaju značaj toga kako bi sakrili unutrašnje raspadanje sistema.
A mi ako i nemamo neprijatelja očas posla ga izmislimo,pa eto sada će Crnogorci biti krivi za nezavisno Kosovo,a ne možda Tadićevi novi koalicioni partneri koje sada ne sme da proziva da ne bi ostao bez fotelje...

Postoji jedan jako dobar komentar na B92 na tekst o crnogorskom priznavanju Kosova a glasi:

CAR JE GO?!

Jednostavna rečenica a toliko toga je rekao.
Samo konstatovanje stanja na terenu to je sve,sve ostalo je šarena laža vlade i diplomatije...

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje???
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 11, 2008, 12:45:45 pre podne »
Na Crnogorskom primorju najbolje je u Kotoru, Perastu i Tivtu. Budva i Becici su preskupi!

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje??
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 11, 2008, 01:43:53 pre podne »
Ja sam u Crnoj Gori bila 3x, 1. put sam zavrsila na infuziji zbog neke pokvarene hrane u restoranu, 2. put se u more izlivala kanalizacija, a 3. put smo se vratili posle 2 dana jer nije bilo vode ni klime u sobama, a i tus se naplacivao na plazi (i to platite euro na jednom kraju plaze, pa idete do tusa na drugi kraj gde vam neki Crnogorac pusta tacno odredjenu kolicinu vode :blink:). Znaci, pre bih ostala celo leto u Beceju nego da idem tamo. I ako ce vec da me deru, bar da znam za sta me deru...

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje??
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 11, 2008, 02:56:31 pre podne »
hahaha tek sad sam skontao onu sliku gore :)

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje??
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 11, 2008, 03:07:53 pre podne »
Da li se ovaj topic/pitanje odnosi samo na Crnu Goru ili na sve zemlje koje su priznale Kosovo?

Mislim, ja bih išao u Lisabon, a Portugal je priznao Kosovo, pa se sve nešto sad...hm :)

goran shef

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 130
    • Pogledaj profil
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje??
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 11, 2008, 03:48:09 pre podne »
Ne gledam politicki. Ni dosad mi nije palo na pamet da idem u Crnu Goru na more. Ko je makar jednom bio na nekom drugom moru sasvim sigurno precrtava Crnu Goru kao opciju. Ne bi im vredelo ni da su Kosovo priznali, recimo posle Srbije.
Kod neke odluke za to more kod mene postoji samo jedan princip. Odnos cena/kvalitet.
Rezultat tog razlomka za Crnu Goru je katastrofa.

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje??
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 11, 2008, 04:03:28 pre podne »
mr.smith:
Citat


...više nikad neću otići na one trule plaže i trpeti katastrofalno gostoprimstvo...

axl:
Citat
hahaha tek sad sam skontao onu sliku gore :)


naravoucenije za crnogorce: ako \\\'oces da ti dodju gosti, i da ti se vrnu i drug\\\' put, budi gostoprimljiv i ne daj da ti plaza trune! :D
tako da... komsije crnogorci: prvo kucno vaspitanje, pa higijena i gostoprimljivost dolazi sama od sebe ;)

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje??
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 11, 2008, 08:51:05 pre podne »
Nikad nisam bio u Crnoj Gori, ali bih voleo da odem, da je vidim. Ne bih isao na more, jer se moja rodjena sestra otrovala zajedno sa deckom, ko zna cime... Celo letovanje su se vukli po doktorima.. A nisu bili jedini. I svake godine neko novo s*anje. Isao bih na Durmitor... To vrlo rado. A, btw, jbsh bre politiku...

Srba Nedeljkov

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 166
    • Pogledaj profil
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje???
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 11, 2008, 02:26:27 posle podne »
To sto su crnogorci priznali kosovo je jako sramno sa njihove strane,mogli su ga priznati malo kasnije,a ne sada kada se odlucuje o nekim bitnim stvarima po nas i nas region po pitanju kosova i jos nekih stvari...Zar su morali oni biti prvi??? Pre Rumunije?Bugarske???Madjarske???UZAS,FUJ,JEZIVO,,,.
Nikada vise kod njih,nikada....Neko je juce dobro rekao,kod nas kupuju stanove i jeftino se skoluju,a u svojoj drzavici placaju porez i trose pare...:angry: :angry: :angry:  :bejzbolka: :box: :goozica: :goozica: :goozica: :hang:

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje???
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 11, 2008, 04:48:16 posle podne »
McM napisao/la:
Citat
Neko je juce dobro rekao,kod nas kupuju stanove i jeftino se skoluju,a u svojoj drzavici placaju porez i trose pare...:angry: :angry: :angry:  :bejzbolka: :box: :goozica: :goozica: :goozica: :hang:


Pa jesu li i za to oni krivi? Ili naša nesposobna vlada i zakonodavstvo?

 Pa naravno kada je došlo do razdruživanja da je trebalo sa njima postupati kao i sa svim drugim stranim državljanima.

Gde to još ima da studenti iz naše zemlje,naši državljani nemaju mesta da se upišu na budžetu a školujemo strane državljane?
Pa hoćemo li ikada naučiti?Hoćemo li ikada shvatiti da smo nezavisna država,sama ostavljena od svih,da niko ne želi da bude u zajednici sa Srbijom i da se konačno počne ponašati kao suverena i samostalna država?

Naročito posle uvođenja one ekološke takse,da naša država bude toliko nesposobna da ne uvede reciprocitet???Na primer taksu za pomoć Srbima na Kosovu.To je mera koja se sprovodi svuda u svetu,kada ti neko uvede neki namet,ti uzvraćaš,samo  blentavi Jeremić izgleda nema pojma o tome,tog dana izgleda nije bio na predavanjima. Dokaz koji moroni sede tamo u vladi.