Autor Tema: Ko drugom jamu kopa...  (Pročitano 5009 puta)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Ko drugom jamu kopa...
« poslato: Oktobar 22, 2008, 09:20:26 posle podne »
Imali ste prijatelja. Niste dobro procenili njegov karakter. Bio je na potpunom dnu. Pomogli ste mu...i njegovoj porodici. Kada je došao do \\\"sigurnog\\\" terena nije vas više trebao... I ne samo to, ide i priča okolo najgore o vama?

Š ta bi Ti uradio?

Igor Selemba

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 626
    • Pogledaj profil
Odg: Ko drugom jamu kopa...
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 22, 2008, 09:35:58 posle podne »
Verovatno ne bih uradio nista,kao sto i nisam....\\\"Vrati istom merom\\\"
jednostavno nije moj moto,a to sto ce da prica moze macku o rep da okaci
jer oni koji te istinski poznaju znace da te lazi sto prosipa po gradu
nisu istina...Braniti se,zbog cega?Napad je najbolja odbrana?Ta osoba verovatno puca od muke izfrustrirana svojom nekadasnjom situacijom i ljubomorna je
na vasu cistu savest i spokoj.....;)  nek se zdere i gori u sopstvenom gnevuu

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Ko drugom jamu kopa...
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 23, 2008, 01:41:04 pre podne »
potpuno se slazem sa shekijem,ja sam upravo sada u takvoj situaciji,Lusy secas se da sam dobijao cimanja i poruke,kada smo sedeli u pozorisnom klubu,vise me decko ne cima na mobilni,ali i dalje pruza jezik zamnom,iz pouzdanih izvora znam za to,a kada me vidi na ulici spusta pogled,i pravi se da me ne vidi...i sta da radim?Ne vredi sa budalama prljati ruke... ali posto ljudi ne \\\"prljaju\\\" ruke sa budalama,a oni \\\"divljaju i rade sta hoce (\\\"b udale se\\\"),mozda se isplati biti budala.. hm??? :huh:

Biljana Barjaktarov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 858
    • Pogledaj profil
Odg: Ko drugom jamu kopa...
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 23, 2008, 07:39:27 posle podne »
Obicno prvo treba pogledati ko kaze pa sta kaze.Ali kada Vas povredi neko kome ste verovali,voleli ga/je kao coveka,podrzavali pa i pomagali..eeee to je onda vec tesko i boli jako.
Ja sam vise puta dobila noz u ledja..pa sam se pitala sta sam to i gde sam pogresila?!:dry:
Vremenom to sve prodje,ali dok ne prodje....:(
Ne treba se spustati na taj nivo i svetiti se,samo ubuduce dobro otvoriti oci i ne verovati slepo..ne mozemo ni sebi 100% da verujemo(iznenadimo sebe nekim postupcima)a ne drugima....:huh:

vesna bosnic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 577
    • Pogledaj profil
Odg: Ko drugom jamu kopa...
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 24, 2008, 03:31:37 pre podne »
Uf....pa ne znam....ja sam osoba koja stvarno zna da prasta....Naljutim se...i kazem sta mislim doticnoj osobi....,distanciram se i pustim da ta osoba sama shvati gde je pogresila ako uopste ima SAVEST!A ja kao ja oprostim...ali kako je ono VUK DRASKOVIC napisao u NOZU...MOZEMO DA OPROSTIMO ALI NIKAKO DA ZABORAVIMO!!!!! I naravno nisam osvetoljubive prirode....jer sve se u zivotu vraca bilo dobro ili lose...i uglavnom od strane osoba od kojih to najmanje ocekujemo!!!!

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Ko drugom jamu kopa...
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 24, 2008, 04:11:43 pre podne »
BezREZervno dajem, celog sebe, sve što znam,imam,mogu.
Naprosto - dajem!

Zato sa punim pravom, istom žestinom, proganjam do sudnjega dana onoga ko mi zabije nož u leđa!

 Jednačina je vrlo prosta: ako si me jednom hteo za \\\"prijatelja\\\" /zbog slabosti/, ne možeš da računaš da me nećeš imati za neprijatelja, ako se drzneš da mi zabiješ nož u leđa!
To je jedini način da se ljudi odvrate od licemerja i sopstvenog lošeg karaktera u nekim drugim međuljudskim odnosima i situacijama.
Navikli ljudi da zajebu i  prođu  jeftino /nasleđe hrišćanstva i teze o \\\"praštanju\\\"/.

Malo morgen!
Ne praštam nikome i ne zaboravljam ništa. Tako imam mirnu savest i živim u skladu sa sobom. I mirne duše nastavljam da dajem, dajem, dajem...

Tako ja REZonujem.

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Ko drugom jamu kopa...
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 24, 2008, 02:25:18 posle podne »
E REZ!

Da li oprostis kad shvatis da je bas TVOJE kategoricko NE na njega uticalo vaspitno i taj neko se promenuo?

Da li ostati dosledan ili ponovo imati prijatelja koji je dokazao da hoce da se menja i uci?

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Ko drugom jamu kopa...
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 28, 2008, 12:34:37 pre podne »
relax, ja sam ti ocit primer da rez zna da prasta... sad, dal sam se promenio... on to najbolje zna

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Ko drugom jamu kopa...
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 28, 2008, 10:28:35 posle podne »
igrutin napisao/la:
Citat
relax, ja sam ti ocit primer da rez zna da prasta... sad, dal sam se promenio... on to najbolje zna


Za tvoje promene svi znaju a ne samo Rez!
OZENIO SE! Bogme golema promena.:)

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: Ko drugom jamu kopa...
« Odgovor #9 poslato: Novembar 01, 2008, 01:52:38 pre podne »
,,Sve se vraca...\\\'\\\'
Moja omiljena recenica...

Ta osoba ce shvatiti jednom kakvog je prijatelja mogao/la imati,zadrzati...Vreme ce pokazati i tek ce onda shvatiti sopstvene greske...

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Ko drugom jamu kopa...
« Odgovor #10 poslato: Novembar 01, 2008, 05:57:17 pre podne »
RELAX napisao/la:
Citat
igrutin napisao/la:
Citat
relax, ja sam ti ocit primer da rez zna da prasta... sad, dal sam se promenio... on to najbolje zna


Za tvoje promene svi znaju a ne samo Rez!
OZENIO SE! Bogme golema promena.:)


aha... sad majke neudatih devojaka mogu da odahnu... jedno vreme  :evil: :evil: :evil:

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Ko drugom jamu kopa...
« Odgovor #11 poslato: Novembar 01, 2008, 12:22:41 posle podne »
Ti samo mislis da mogu da odahnu...ima tu jos kurajbera ko sto`s ti. :D :D :D :D :D

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Ko drugom jamu kopa...
« Odgovor #12 poslato: Novembar 01, 2008, 07:37:27 posle podne »
Desilo mi se... i bolelo je, jer nije fer kada za nekoga das celog sebe, a on/ona ti okrenu ledja.  
Glupava sam po tom pitanju, ne umem da procenim ljude, pa svakome hocu da pomognem... :unsure: bez obzira, u takvim pricama nisam ta koja gresi.

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Ko drugom jamu kopa...
« Odgovor #13 poslato: Novembar 01, 2008, 08:42:30 posle podne »
Naravno, i treba verovati ljudima i gledati ono dobro u njima, ali ako ti jednom okrenu ledja, dooobro razmisli da li treba da im vise verujes. Ako ti i ponovo zabiju noz u ledja, definitivno ih se treba kloniti. Jer, nisi ti nista izgubila time, ali ta osoba je izgubila jednu dobru dusu u svojoj okolini

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Ko drugom jamu kopa...
« Odgovor #14 poslato: Novembar 01, 2008, 10:40:47 posle podne »
Ljudima treba verovati, ali ne slepo!