Mladi > Život mladih

Na kojim certima/Dj ima ste bili ili ...?

(1/9) > >>

Goran Čonkić:
Znaci pitanje je na kojim ste sve koncertima i DJ-ima bili i na koje planirate da idete. Ako admini i moderatori dozvole cak i da najavite tako nesto...

Da ja pocnem

Katatonia i Klimt 1914, Therion i Grave Digger + Sabaton, Kamelot i Leave`s Eyes, Tool 2x, Paradise Lost i Orphaned Land, Moonspell, Metallica, Type 0 Negative, Apocalyptica, Napalm Death, zamalo To/Die/For u Beceju(toga mi je zao sto je propalo...) i jos pooodooosta manjih bendova sto domacih sto stranih...

Planiram Therion opet 11.12.2007., Kamelot 19.04.2008., Castlefestival 2008. u Smederevu, Legacy Festival na Uscu i u narednih 2-3god Wäcken Open Air. :woohoo:

mumba:
pa da krenemo redom: whitesnake,type o negative,iron maiden,deep purple,bjelo dugme,paradise lost i orphand land,megateath i dungeon,misfits, kiss i moon spell,machine head,,calliban , god foebid,metallica,pink floyd,zamalo to die for u bečeju i možda još po koji.od domaæih neæu ni da nabrajam jer ih je bilo jako jako puno! šta palniram pa therion najverovatnije i što lala kaže ako odin dozvoli da idemo na metal hodočašæe wacken open air  u deutschland dok ne prevalim 4 banke!

Radomir Jelic:
Neda Ukraden :laugh: :laugh: :laugh: , tamo negde \\\'88-me
kcelovečernji koncerti Ðida - nekoliko puta
Sniffin\\\' Glue!!!!!!!!!!
Crvena Jabuka
Riblja Èorba
Bajaga
Dejan Cukiæ
Yu grupa
Svetlana Ceca Ražnjatoviæ :S :S :S :S \\\'93 u Æupriji u vojsci
Van Gogh
Ortodox Celts
Del Arno Bend

.. i .. aj, ako se setim editovaæu

u jbt!!! Ðole Balaševiæ, 3-4 puta

edit No2: Darkwood dub, Argies, Infrakt... ma biæe još, mator je Igrutin

Sinisa Tomic:
pa ne bih bas sve da pisem ali ovako,
DJ`s:
HDP, Z, Slavka, Boza podunavac, Kid, Fakir, Faktor X,... to je bilo kad nije bilo koncerata
Koncerti, moram prvi da navedem ZABRANJENO PUSENJE, pa onda: Atheist rap, Eyesburn, Darkwood dub, Jarboli, Orthodox celts, Sunshine, Ritam nereda, Let 3, Rambo Amadeus, Panta siklja naftu, Prljavi Inspektor Blaza, KUD Idijoti, Hladno pivo, Grupa tvog zivota, Guzva u 16ercu, PTTB Motus, Argies, X centar, Yobo, Overdrive, Bukovski, Impurita, Paprike, Ringispili, The Bayonets, Blitzkrieg, Vrisak Generacije, Generacija bez buducnosti, Zbogom Brus Li, Mitesers, Prolece, Muzika poludelih, Infrakt, Super s karamelom, False reality, Fullsize, Lude krawe, Lost propelleros, TBGISO, Lock down, No regrets, The Shining, Crno ispod nokta, Downstroy, Bloodline, Blank file,... ne mogu se vise setiti, ali ima jos, a neke sam od ovih slusao i desetak puta npr Ateiste par puta manje Infrakt, LK, MP, KI, GTZ, ...

Goran Čonkić:
SimaFuj napisao/la:

--- Citat ---pa ne bih bas sve da pisem ali ovako,
DJ`s:
HDP, Z, Slavka, Boza podunavac, Kid, Fakir, Faktor X,... to je bilo kad nije bilo koncerata
Koncerti, moram prvi da navedem ZABRANJENO PUSENJE, pa onda: Atheist rap, Eyesburn, Darkwood dub, Jarboli, Orthodox celts, Sunshine, Ritam nereda, Let 3, Rambo Amadeus, Panta siklja naftu, KUD Idijoti, Hladno pivo, Grupa tvog zivota, Guzva u 16ercu, PTTB Motus, Argies, X centar, Yobo, Overdrive, Bukovski, Impurita, Paprike, Ringispili, The Bayonets, Blitzkrieg, Vrisak Generacije, Generacija bez buducnosti, Mitesers, Prolece, Muzika poludelih, Infrakt, Super s karamelom, False reality, Fullsize, Lude krawe, Lost propelleros, TBGISO, Lock down, No regrets, The Shining,... ne mogu se vise setiti, ali ima jos, a neke sam od ovih slusao i desetak puta npr Ateiste par puta manje Infrakt, LK, MP, KI, GTZ, ...
--- Kraj citata ---



U bre al ga nabroja druze Simo...LOL :D ...Ja pozaboravljao imena tih sitnijih bendova...puno informacija. :laugh: u svakom slucaju imas pivo kad se vidimo negde.







A tek djeve iz svoje ranije faze...davno bilo, jako davno... :blush: :blush:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju