Dobrodošli > O Forumu i sajtu

Zatisje na forumu

(1/20) > >>

irena maric:
Cini mi se da sve manje postova ima na forumu.Pitam se zasto?Da li smo mozda iscrpeli sve teme...Treba li novih?Sve vise gostiju na forumu,sve manje aktivnih clanova?Sobzirom da me nije bilo ovde jedno vreme,volela bih da mi kazete sta se to dogodilo.
Ima li nekog ovde kome je stalo da probudimo nase forumase?Uz jednu lepu jutarnju kaficu....

Bojan Maletic:
Ima par osoba kojima je stalo,ali na zalost malo nas je... ne cini ti se...,broj post-ovanja je drasticno opao,kao i interesovanje forumasa za forum,od mnogih je samo nick ostao....:(  
...ugasice nam se forum kao i backabanat:(
To sto ima malo clanova ulogovanih,a puno gostiju na forumu...to je njihovo sexualno opredeljenje,sto oni vole da voajerisu,a ne i da budu aktivni ucesnici,je njihov problem :laugh: ,tako da to necu ni da komentarisem....
Samo hocu da kazem da bi mi bilo jako zao da se forum ugasi,da bi ljudi trebalo da se zainteresuju i da svi mi zajedno ulozimo mali delic sebe u ovaj forum,da bi on onda \\\"zivnuo\\\"...ali dzabe kada oni od kojih se ocekuje da budu zainteresovani i stalno prisutni...nisu tu...:(

Boris Majstorovic:
Admini , čujete li ovo?

Goran Relic:
Problemi nastanu kada se \\\"potrosac\\\" oseca diskriminisano.

Desava se da administratori jednostavno ignorisu neke odgovore, sto stvara revolt kod korisnika, (pogodite sta je posledica).

Gordana Kuzmanovic Sadzakov:
Ima nešto i u tome RELAX

Evo ja napisah u temi VESELE SUBOTE @ POZORISNI KLUB :

Lusy napisao/la:

--- Citat ---Ne znam , ne igram igrice, al\\\' imam predlog za sledeću Veselu subotu i VIP ulaznice!

 Dakle... moj predlog je... da VIP ulaznice dobiju Forumaši/ce koji/e napišu najviše postova na forumu u tekućoj nedelji! ;) :)
--- Kraj citata ---


I NIKOM NIŠ TA  :(
Kao da post nije ni napisan.
Bolje da mi je neko stvarno lupio šamarčinu... mislim da bi se bolje osećala. Malo boli, pa prođe. Ovako se piam šta tražim ovde!?

Š ta mislite šta bi bio rezultat, da je neko odgovorio na post... Pa makar i negativno.
Da je neko rekao ej Lusy predlog ti je sra**. Mi hoćemo da igramo te igrice. Rekla bih... ok.

A hajde da zamislimo da je neko ko je to trebao da čuje rekao, hajde da probamo... imaćemo više postova na forumu... Ne košta ništa, a možda bi se i neki stari forumaši uključili ili bi se pojavili neki novi.

 Logika mi je u svemu bila potpuno jednodstavna.
Ovo je forum! Nije igraonica! Hajde da pišemo više! Kako! Ovo je mogao biti jedan od hiljade načina!
 Hat jbg. :(

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju