Autor Tema: Razlika u godinama  (Pročitano 3347 puta)

Bilja Maric

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 99
    • Pogledaj profil
Razlika u godinama
« poslato: Novembar 08, 2008, 06:50:13 pre podne »
Koja je za Vas prihvatljiva razlika u godinama da bi veza mogla da funkcionise, i sta mislite da li razlika u godinama utice na odnose u vezi? :dry: Neke slucajeve mogu da razumem, dok sam po pitanju nekih u nedoumici... :unsure:  Pisite, mozda mi pomognete da te nedoumice resim :)

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Razlika u godinama
« Odgovor #1 poslato: Novembar 08, 2008, 06:58:02 pre podne »
Po mojim aršinima do šest godina razlike i za vezu i za brak! Btw supruga je mlađa 2 godine!

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Razlika u godinama
« Odgovor #2 poslato: Novembar 08, 2008, 09:47:54 pre podne »
Moje neko pravilo je bilo + - 5... Mada sad mislim da ovaj +5 bi mogao da se menja... :)

TiDža84

  • Gost
Odg: Razlika u godinama
« Odgovor #3 poslato: Novembar 08, 2008, 12:05:51 posle podne »
Do 10 u + i do 3 u -....

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Razlika u godinama
« Odgovor #4 poslato: Novembar 08, 2008, 04:36:04 posle podne »
Mislim da u ljubavi godine ne igraju veliku ulogu.Ljubav se desi ili ne desi.A kada do ljubavi dodje....godine su nebitne!:)

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Razlika u godinama
« Odgovor #5 poslato: Novembar 08, 2008, 04:44:28 posle podne »
Nisu bitne razlike u onome šta piše na krštenici, već kakve stavove imeš o životu.
za onu mladalačku vezu nisu bitne godine, eto iz iskustva :) znam.. funkcioniše
ali za ozbiljnu vezu koja treba da kulminiše brakom, e tu već do 12-13 godina maksimum: čisto zbog stavova o životnim pitajima. oboje treba da shvate šta su prioriteti u životu, da je ceo život u stvari rešvanje problema koji nadolaze, da su emocije samo jedna mala i tanka nit koja treba da spoji par - sve ostalo su dogovori, uvažavanja, zajednička planiranja, RAZUMEVANJE

Bilja Maric

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 99
    • Pogledaj profil
Odg: Razlika u godinama
« Odgovor #6 poslato: Novembar 08, 2008, 06:09:43 posle podne »
igrutin napisao/la:
Citat
Nisu bitne razlike u onome šta piše na krštenici, već kakve stavove imeš o životu.
za onu mladalačku vezu nisu bitne godine, eto iz iskustva :) znam.. funkcioniše
ali za ozbiljnu vezu koja treba da kulminiše brakom, e tu već do 12-13 godina maksimum: čisto zbog stavova o životnim pitajima. oboje treba da shvate šta su prioriteti u životu, da je ceo život u stvari rešvanje problema koji nadolaze, da su emocije samo jedna mala i tanka nit koja treba da spoji par - sve ostalo su dogovori, uvažavanja, zajednička planiranja, RAZUMEVANJE

 :tapsh:

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Razlika u godinama
« Odgovor #7 poslato: Novembar 08, 2008, 09:05:52 posle podne »
Igrutine jbote ti ko da si 20 god u braku, vec si skont o, slazem se s tebe.

mumba

  • Gost
Odg: Razlika u godinama
« Odgovor #8 poslato: Novembar 11, 2008, 07:10:47 posle podne »
za vezu brak od -10 do + 2-3 ali za sex može i +10 - 15 ako je tetka dobrodržeća!

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Razlika u godinama
« Odgovor #9 poslato: Novembar 11, 2008, 07:47:25 posle podne »
Lady,
ne znam na koju vrstu veze misliš!?
Ako postoji ljubav,a postoje i leptirići, moje mišljenje je da godine nisu bitne! ( pazi samo oba!, ne zaljubljenost i strast bez ljubavi i obratno). Naravno i ovde postoje prirodne granice.
Devojka od 20 sigurno ne može da voli deku od 70 i da istovremeno oseća leptiriće... i obrnuto deran od 20 i baka od 70. To je prosto protivprirodno da bi bilo obostrano! Ovde se radi o drugim stvarima.

Da li je i koliko uspešan brak međ\\\' parterima sa velikom razlikom u godinama... to je već nova tema.

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Razlika u godinama
« Odgovor #10 poslato: Novembar 15, 2008, 08:19:49 pre podne »
Pa do + 7-8 godina jos i tolerisem... a da je devojka starija - bzvz je nekako, bar mi trenutno tako izgleda sa mojih 18 godina...
Cini mi se da se cela ta prica o godinama poremetila, tj. da mnogo stariji muskarci prilaze devojkama... ne znam da li to znaci da smo u deficitu sa slobodnim starijim zenama ili sa slobodnim mladjim muskarcima - ali nesto ne stima, ili sam stekla pogresan utisak... :S

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Razlika u godinama
« Odgovor #11 poslato: Novembar 19, 2008, 03:34:12 pre podne »
devojke sazrevaju pre muskaraca i u starijim traze ono sto u mladjim nemaju: ozbiljnost i sigurnost... to su ipak urodjeni zenski iskonski instinkti

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Razlika u godinama
« Odgovor #12 poslato: Novembar 19, 2008, 03:38:05 pre podne »
Kako ko ,Igrutine, kako ko!.. pa ne tražimo tate ! :laugh:

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Razlika u godinama
« Odgovor #13 poslato: Novembar 19, 2008, 03:41:28 pre podne »
koliko sam primetio, devojke koje imaji losukomunikaciju sa ocem uvek imaju starije muskarce

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Razlika u godinama
« Odgovor #14 poslato: Novembar 19, 2008, 04:53:05 pre podne »
igrutin napisao/la:
Citat
koliko sam primetio, devojke koje imaji losu komunikaciju sa ocem uvek imaju starije muskarce

Ne mora da znaci. Bar mislim da nema veze sa godinama. Ja imam odlican odnos sa tatom, a uhvatim sebe kako trazim neke njegove osobine u muskarcima. Jedan decko je toliko i fizicki i psihicki licio na njega da sam se zabrinula. :) valjda je to nesvesno...