Autor Tema: Kolika plata pokriva solidne zivotne standarde?  (Pročitano 22303 puta)

robert kiss

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 355
    • Pogledaj profil
Odg: Kolika plata pokriva solidne zivotne standard
« Odgovor #60 poslato: Februar 18, 2009, 11:53:33 posle podne »
Š ta se mi bakćemo oko teme koliko treba da pokrijemo naše solidne standarde kad za to postoji neko ili neki u BG-u pa oni znaju to valjda da izračunaju na papiru, koji možda ima 100-200 000,  din.platu.Pa neka on proba od te njegove STRUČNE računice na papiru da živi.

sinisa adamovic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 169
    • Pogledaj profil
Odg: Kolika plata pokriva solidne zivotne standard
« Odgovor #61 poslato: Februar 19, 2009, 05:25:56 pre podne »
probali su ali nisu ni telefon mogli da plate pa su odustali,bilo ti je na b92 pre par godina.

Kornel Gilvazi

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Odg: Kolika plata pokriva solidne zivotne standard
« Odgovor #62 poslato: Februar 19, 2009, 02:58:22 posle podne »
sunshine napisao/la:
Citat
u cba su srecnii sta je sa onm jadnicima u kioscima ili kod kineza ceo dan za 8000ilikomunalac 11000-12000.ne stmulisu oni nista sem svog dzepa crossbringer-u

Oko 7000 to je bilo pola plate od 11.sept.08,u najlošijem delu Fadip-a ,ok ni posla nije bilo za nas od tad,pošto još se vodim kao da sam tamo. Dobro posle toga bilo utovar kukuruza, ali sad zimi ni kopati ne možeš da ideš.

sinisa adamovic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 169
    • Pogledaj profil
Odg: Kolika plata pokriva solidne zivotne standard
« Odgovor #63 poslato: Februar 19, 2009, 06:02:17 posle podne »
sta da ti kazem procitaj sve postove pas videti da se zapravo slazemo inace ja dobio otkaz pre 20 dana i ne radim nigde tako da ni meni nije bolje

robert kiss

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 355
    • Pogledaj profil
Odg: Kolika plata pokriva solidne zivotne standard
« Odgovor #64 poslato: Februar 21, 2009, 10:10:00 posle podne »
Znači opet smo stigli do jedne lepe rečenice koju su nam neki nudili ili pitali u kampanji.LJUDI OD ČEGA ŽIVETI? Pa narod je odlučio od čega će da živi...Samo molim Vas nemojte da spominjete svetsku ekonomsku krizu, ovo što nam se dešava nema nikakve veze s tim.Tako da treba da trpimo ili ...