Autor Tema: Filmovi na TV-u  (Pročitano 1448 puta)

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Filmovi na TV-u
« poslato: Novembar 21, 2008, 04:53:01 pre podne »
Daljinski upravljač - čudna sprava, ne da ti mira. Želiš stalno da ga pritiskaš, da menjaš kanale na TV. Najjači je onaj, ko kontroliše daljinski.Tako to ide kod nas u kući.
    Kada se ovi jači umore i odu na spavanje, dobijam i ja priliku da ga malo držim u ruci, da pritiskam one male , ali magične gumene \\\"prebacivače\\\". Trudim se da kontrolišem situaciju, ali sam se ugledao na one jače, pa i ja palcom palacam. Tako to krene , pa naiđeš na prvi film.
\\\"Super\\\" - pomislim, kad ono Džeki Čen leti po nekom stovarištu i mlati se sa deset ljutih gusara. Opet ja uzimam magiju u svoje ruke i tražim dalje. \\\"Evo ga još jedan, ovaj je holivudska produkcija\\\" - obradujem se ja. Ide tako čovek kroz neku prašumu, džunglu ili šta već i nosi mitraljez od 70 kila, sav prljav i mokar. Za njim čitava armija sa svim rodovima vojske.
Vidim ja biće tu svašta, pa brže bolje menjam kanal, pa drugi, pa treći . . . Skoro sam se umorio od posla , kad na jednom \\\"stranom\\\" kanalu vidim film sa našim titlom. Da vidim šta tu ima? Tu se pojavi aždaja koja ne samo što bljuje vatru , nego ima i rep načičkan gvozdenim nitnama od po 5 kila svaka. Ali tu se pojavi i neki dasa sa mačem od čitava dva metra i sredi zlog zmaja za 20 minuta efektivne borbe.
Idem dalje , tražim i nema ništa. Počinjem iz početak i ponovo ista priča.

Ovaj mali uvod je bio priprema za pitanje:
Koji ste dobar film skoro pogledali na TV-u, tj. ako jeste?

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Filmovi na TV-u
« Odgovor #1 poslato: Novembar 21, 2008, 05:02:21 pre podne »
Ja moram da priznam da uopste ne gledam TV.Nas tv je podesen na kanal \\\"ultra televizije\\\",i kada ugrabim malo slobodnog vremena gledam samo crtane filmove sa svojim klincima.Verovatno cu,kada malo porastu,uspeti i da pogledam neki film!:)

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Filmovi na TV-u
« Odgovor #2 poslato: Novembar 21, 2008, 05:21:12 pre podne »
Evo , kao da je ovaj post pročitao reditelj jedne tv kuće i brže bolje pustio \\\"Društvo mrtvih pesnika\\\" . Carpe diem - Captain my captain

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Filmovi na TV-u
« Odgovor #3 poslato: Novembar 22, 2008, 04:02:30 pre podne »
Setih se,poslednji film koji sam pogledala na TV-u nosio je naziv\\\"Duboko plavo more\\\".Ne mogu da se setim ko je rezirao film,znam samo da je bio odlican!