Autor Tema: Treger park u Bečeju!  (Pročitano 13834 puta)

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Treger park u Bečeju!
« Odgovor #75 poslato: Decembar 18, 2008, 01:34:39 pre podne »
hocu da pohvalim nasu mladu vojsku koji su zapoceli borbu  protiv narkomanije pod okriljem \\\"Komunalca\\\",i pod punom ratnom opremom.... metle na gotovs :laugh:

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Treger park u Bečeju!
« Odgovor #76 poslato: Decembar 18, 2008, 01:44:16 pre podne »
.

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Treger park u Bečeju!
« Odgovor #77 poslato: Decembar 18, 2008, 01:48:25 pre podne »
.

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Treger park u Bečeju!
« Odgovor #78 poslato: Decembar 18, 2008, 01:52:29 pre podne »
lepo su pocistili \\\"plodove\\\" koje su ostavili narkomani,i dobili smo jedan lep i zdrav park (zasad je takav),a i oni su vezbali \\\"ratovanje\\\",istina i ako se zarati trebace neko da sakuplja caure...:laugh: :laugh: :laugh:

mumba

  • Gost
Odg: Treger park u Bečeju!
« Odgovor #79 poslato: Decembar 20, 2008, 11:29:42 pre podne »
rekao sam da se osposobi osvetljenje!

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Treger park u Bečeju!
« Odgovor #80 poslato: Decembar 20, 2008, 02:18:09 posle podne »
Crossbringer napisao/la:
Citat
rekao sam da se osposobi osvetljenje!
[/b]
Ljudi sta cekate? Cross je rekao nema zajebancije!!!
Salim se,u pravu si Cross,ja cesto prolazim kroz taj mrak kada ideu u,ili iz varosi,ali ja sam samo u prolazu,a mogu misliti tek vi koji tu zivite u komsiluku,sta sve vidite i cujete iz tog naseg prelepog (bar trenutno,posto je ociscen) parka,koji nocu postaje mracan kao u \\\"Zoni sumraka\\\"...

mumba

  • Gost
Odg: Treger park u Bečeju!
« Odgovor #81 poslato: Decembar 20, 2008, 09:36:32 posle podne »
jako je lep park ali ga noću malo i zaobilazim!

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Treger park u Bečeju!
« Odgovor #82 poslato: Decembar 21, 2008, 01:11:19 pre podne »
Mogu da Vas obavestim, da se radi na osvetljavanju ovog parka. Savet prve M.Z. u prisustvu komunalne inspektorke So-e Bečej, donela odluku o izgradnji osvetljenja.Ona je uzela na sebe, da se dogovori sa firmom\\\" Elektronađ\\\" koji inače održava ulično osvetljenje u Bečeju, ali kako vidite......inspektori su .....inspektori, jer da je javljeno Elektičaru Š andoru Nađ, već bi odavno park bio osvetljen.:( :( :(

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Treger park u Bečeju!
« Odgovor #83 poslato: Decembar 22, 2008, 05:01:36 pre podne »
Sinoc oko 20h sam krenuo peske do grada,biciklistickom stazom na topolskom putu,kako sam se ja uplasio,samo je neko iskocio pred mene,a na tom delu isto nije osvetljeno,onda sam prepoznao jednog od novoselskih \\\"lepkarosa\\\",i tek sam onda primetio jos dvojicu koji su lezali u travi sa sve kesama i limenkom \\\"Tigra\\\",nemogu da vam opisem koliko sam se prestravio,jer nisam ocekivao da ce bilo ko tu lezati u mraku gde ljudi prolaze...znaci jeste problem osvetljenje Beceja uopste,jer u N.sadu su znacajno smanjili rasprostranjenost narkomana,imali su jednu akciju \\\"osvetljenjem protiv narkomanije\\\",i tom su prilikom cak i celu tvrdjavu osvetlili,tako nesto bi trebalo i u Beceju da se uradi,a ne samo da se ciste parkovi od narkomanskih rekvizita,pa oni ga opet zagade,pa komunalci ociste i u krug,to nije nikakvo resenje....Ja znam da ce i za ovu konstataciju o osvetljenju biti komentara \\\"nema se para u budzetu\\\",pa eto,sad ce pocetak nove godine,potrudite se u budzetu da se nadje za nesto vazno i korisno novaca,za nesto kao sto je borba protiv sve ucestalije narkomanije u nasem gradu....

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Treger park u Bečeju!
« Odgovor #84 poslato: Decembar 25, 2008, 04:53:52 pre podne »
I ovim putem Molim sve one građane, koji su zaboravili da uplate tkzv. \\\" vazdušni porez\\\" da to učine, jer time doprinose da se što pre izgradi osvetljenje tamo gde nema.Te pare ostaju u Bečeju, i koriste se za takve stvari i potrebe.

Neko veče gradonačelnik pohvalio na Bečejskom TV-u sve one koji su uplatili zaostatak. U zadnje dve nedelje uplaćeno više od 5 milliona dinara.:) Ipak su ljudi shvatili, da uzimaju, neplateći ove račune, od sebe.

Z A

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 688
    • Pogledaj profil
Odg: Treger park u Bečeju!
« Odgovor #85 poslato: Decembar 30, 2008, 02:13:20 pre podne »
dobro je pa kod nas u parku nije ovakva ludnica.

{youtube}zQSe7aMeqn0{/youtube}