Autor Tema: 33 Grupe tema na forumu  (Pročitano 2745 puta)

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
33 Grupe tema na forumu
« poslato: Decembar 11, 2008, 06:57:43 pre podne »
Stvarno je dovoljno, 33 grupe tema na forumu i nije mi jasno kako nekome moze da dosadi da cita Politicke teme? Pa neka ne cita.

Ja ne citam ženski kutak na primer a verujem da je ok i da ima i tamo zanimljivih stvari ali mene ne zanima ta tema. Sigurno neću ići da čitam i da im kažem da me nerviraju.

Politika je takva tema - to vidimo i na TV-u i u novinama pa tako i ovde.

Ako treba jos neka grupa tema da se otvori onda neka se otvori a kome se nešto ne sviđa neka ne gleda. Druga je stvar ako neko širi diskusiju na druge teme - i to je do sada rešavano po meni OK - prebacivano tamo gde mu je mesto.

Ako neko ide i čita temu koja ga nervira i forumaši koji polemišu - onda taj nije baš normalan i naravno uvek je nervozan.

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: 33 Grupe tema na forumu
« Odgovor #1 poslato: Decembar 11, 2008, 07:53:06 pre podne »
Necu da se mesam u diskusiju koja se razvila u temi posvecenoj bibliji, postala je licna...
Ali se osetih prozvano u ovom uvodu...
Zaobilazim podforum politike siroko (sem kada se pojavi nova tema pa zvirnem, ali ne odgovaram)... i bilo bi idealno kada biste se zadrzali tamo! cak i svoje naslove imate (rez na vlasti, picoder na vlasti)...
problem je sto vasih rasprava ima i okolo:
teme o internetu, lokalnim medijima, kulturnom letu, uulicnom festu, konferenciji o Tisi, vaterpolu, azilu za pse, uredjenju centra... to je nesto sto i nas \\\"ostale\\\" interesuje, a smorimo se citajuci vasa pljuvanja!
dakle picoder? ja ne pisem o garderobi, kuvanju i stiklama u politici, ne mislis?!

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: 33 Grupe tema na forumu
« Odgovor #2 poslato: Decembar 11, 2008, 07:57:54 pre podne »
Diskutujem ja i na drugim temama ali se drzim tema.

To o lokalnim medijima sam bas ja i otvorio, ne znam sta ti smeta? Daj neki primer gde se ne drzim teme. Ti si na primer spamovala danas jednu temu.

I meni smeta kada od 10 tvojih postova citam u 7 da ces biti u Novom Sadu - malo mi je to dosadno i zato ne citam vise te teme gde ti diskutujes.

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: 33 Grupe tema na forumu
« Odgovor #3 poslato: Decembar 11, 2008, 08:02:26 pre podne »
Evo sad sam preleteo preko te teme o medijima, mislim da nije dobar primer - bas se drzalo teme.

A vidim da i ti citas sada tu temu i trazis i trazis primer kad se ja ne drzim teme. Naravno da mozes od 10 postova u jednoj temi izvuci jedan koji sam posebi deluje nepovezano.

Trudi se jos malo - trazi i na drugim temama.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: 33 Grupe tema na forumu
« Odgovor #4 poslato: Decembar 11, 2008, 08:07:51 pre podne »
Marina, izvini, ali statistika ti ne ide u prilog: pogledaj teme koje sam pokrenuo ili teme u koje smo se uključili Picoder i ja. Doći ćeš vrlo lako do zaključka da su to teme koje najduže zadržavaju  pažnju forumaša.

Drugo, mnogo, zaista mnogo puta poruke koje sam uputio Picoderu ne odnose se na njega lično. One su zaista mnogo puta bile upućene njegovoj okolini /ali i ne samo njegovoj okolini/ koja pomno prati naše \\\"diskusuje\\\". Toliko puta namerno sam nešto i napisao kako bi se \\\"gosti\\\" malo naslađivali.
Meni je \\\"Picoder\\\" medij, a ne protivnik.:)

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: 33 Grupe tema na forumu
« Odgovor #5 poslato: Decembar 11, 2008, 08:19:17 pre podne »
@ Rez
Daleko od toga da pokreces lose teme, ili da ste losi sagovornici, naprotiv.
Ali ste u kombinaciji, kada komunicirate jedan sa drugim - dosadni. Sta je sad tu tako uvredljivo?
Pronadjete se u nekoj temi i onda krene vasa politicka proslost, sadasnjost, sta god - \\\"ti si obecao ovo\\\", \\\"ti si zasrao ono\\\", bla, bla... mene bas briga, a na nekim temama ne dozvoljavate da se zaobidjete.

@ Picoder
isto i tebi kazem. nije meni cilj da se \\\"trudim i trazim\\\" vase postove po forumu, htela sam da ti pokazem da nisi u pravu kada tvrdis da politika ne izlazi van granica svog podforuma.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: 33 Grupe tema na forumu
« Odgovor #6 poslato: Decembar 11, 2008, 08:32:24 pre podne »
Nije uvredljivo to što kažeš Marina. Ja naravno prihvatam činjenicu, tj. tvoj subjektivni osećaj i doživljaj da smo Picoder i ja dosadni. Prihvatam činjenicu i da sam sam dosadan, bez Picodera.
Ali, hajde reci pošteno: da li sam ja ijednom forumašu rekao da je dosadan, da se sklanja, da spamuje? Nisam. Naprosto forum je kao TV: ako ti je nešto dosadno prebaci se na drugi kanal. Forum je hiperdemokratska izmišljotina: učestvuju i tupavi i glupavi i dobri i loši i obrazovani i neobrazovani i pismeni i nepismeni.

I još nešto: toliko puta je u moje postove učitana \\\"politika\\\" iako je nije bilo ni na vidiku. Naprosto neki po sistemu halo efekta donesu sud i ćao.

Iskren da budem: meni je Forum savršen medij za \\\"provokacije\\\". I ja se zato uopšte ne trudim da budem \\\"korektan\\\". Zato što sam u stvarnom životu više nego korektan. Bar mislim da jesam.

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: 33 Grupe tema na forumu
« Odgovor #7 poslato: Decembar 13, 2008, 03:14:03 pre podne »
Bilo je pitanja na forumu kako otvoriti nove teme i osvežiti stare, što će reći da je ceo medij malo zamro.
Posmatrajući sa strane delovalo bi da je 3x zamro da nije Rez-a i Picoder-a.

Ali čudan je ovo medij, da ne poznajem obojicu, čitajući postove koje pišete mislio bi da imate amove.
U stvarnom životu i jedan i drugi ste dijametralno drugačiji.

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: 33 Grupe tema na forumu
« Odgovor #8 poslato: Decembar 13, 2008, 03:19:19 pre podne »
Meni je zanimljivo da citam prepirke Picodera i Reza!Retko kad se ukljucim u temu politike iz razloga da se ne zamerim nikome.Moje misljenje je da za svakog ima mesta u razlicitim temama.
Postujem i jednog i drugog kao ljude.Picoder mi je vise puta pomogao,Rez je uvek tu da me posavetuje.Zato,iskreno da vam kazem obojica su divne osobe.Treba ih samo upoznati!

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: 33 Grupe tema na forumu
« Odgovor #9 poslato: Decembar 13, 2008, 03:31:58 pre podne »
Niko ne govori o tome da li za nekog ima mesta na forumu ili ne!
Puj, daleko bilo!
Neka rasrpavlja svako koliko god zeli, o cemu god zeli, ali ne u bilo kom topiku.
Takodje, neke licne diskusije ne zanimaju ostala forumashe na topiku koji veze nema sa politickim prepucavanjima.
Zato je i izmisljena opcija privatnih poruka.

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: 33 Grupe tema na forumu
« Odgovor #10 poslato: Decembar 13, 2008, 03:35:52 pre podne »
Slazem se sa tobom Gospodaru Vremena,zato i jesam napisala da za svakog ima mesta u razlicitim temama.
Razumem o cemu govoris i u pravu si.
Sta mislis kada bih ja u temi \\\"kriza,kriza ...\\\" odgovorila sa kaladontom?:blink:
:laugh:

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: 33 Grupe tema na forumu
« Odgovor #11 poslato: Decembar 13, 2008, 03:47:17 pre podne »
Gospodar Vremena napisao/la:
Citat
Niko ne govori o tome da li za nekog ima mesta na forumu ili ne!
Puj, daleko bilo!
Neka rasrpavlja svako koliko god zeli, o cemu god zeli, ali ne u bilo kom topiku.
Takodje, neke licne diskusije ne zanimaju ostala forumashe na topiku koji veze nema sa politickim prepucavanjima.
Zato je i izmisljena opcija privatnih poruka.


Gospodaru vremena.
Ono što ste ti i rez uradili Atili kompleks je i jednog i drugog.

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: 33 Grupe tema na forumu
« Odgovor #12 poslato: Decembar 13, 2008, 05:27:49 pre podne »
Znam, slazem se, totalno neprimereno sa obe strane.
Izvinjavam se Atili u to ime.
Nemam nameru vise da se spustam u rasprave tog tipa, ocigledno je da suprotna strana misli da radi za sveopste dobro ovog foruma.
Niti zelim da se pravdam, tako je kako je.
Opustencija sto se mene tice.:)

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: 33 Grupe tema na forumu
« Odgovor #13 poslato: Decembar 13, 2008, 05:35:38 pre podne »
Da bi se uveo \\\"red\\\" i poštovala pravila na forumu neophodno je da postoji neko ko će o tome voditi računa. Na diskretan i dobronameran način.
Ne može moderator biti svaka nadobudna budalesina koja  daje sebi slobodu da se bez pardona  meša u rasprave i da ih \\\"kvalifikuje i razvrstava\\\" po nekom svom idiotskom nahođenju.

\\\"Gazde\\\" ovog sajta treba da nađu zaista kompetentnu ličnost. Krajnje je vreme.

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: 33 Grupe tema na forumu
« Odgovor #14 poslato: Decembar 13, 2008, 05:48:28 pre podne »
Jednostavno ne vidim poentu polemisati s takvom intelektualnom gromadom poput ovog gore.
Spustio sam loptu, ali ocigledno da covek ima svoj fazon, izgradjen u ovakvom nacinu izrazavanja.
I u onom topiku je na skresavanje cinjenica krenuo sa uvredama, preuzeo sam njegovu ideologiju i uzvratio.
Ovde to ne mogu i necu, ogavno mi je, nisam to ja!
Ne mogu da mu pariram u tome, iako opet krece da cacka ono sto ne treba.

Drago mi je zbog njega jer moze ovde da piskara sta hoce i dokle hoce, ali realnost je drugacija.:)
Ovo je virtualna stvarnost, a to izgleda ovde i godi takvima!;)