Autor Tema: Djordje Balašević  (Pročitano 18021 puta)

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #30 poslato: Decembar 18, 2008, 11:58:46 posle podne »
Bravo Zmaju. Nisam hteo da se \\\"oserem\\\" da mu je neko Hrvat ali mi je u glavi da neko jeste mada nisam hteo da \\\"lupam\\\" na pamet.

Zoro, ajd\\\' polako. Cekaj, stani , pazi , vidi , evo, gledaj... :)
Pesma \\\"al se nekad dobro jelo\\\" i ovo ne da ne moze da se uporedi, nego... Uf.
Onaj ko uvredljivo shvati tu pesmu, taj nije normalan slazem se. Ima fino melodiju i bla bla bla.

Dobro je Zmaj rekao. Kako ne primetite razliku izmedju smisla za humor i loseg smisla za humor?! :dry: Ja i dalje gotivim Maxu Catovica jer mu mazi zenu...

Sinisa Tomic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 468
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #31 poslato: Decembar 19, 2008, 01:53:37 pre podne »
ja i dalje ne vidim da je rekao bilo sta uvredljivo bilo za srbe ili hrvate, jebo vas jezik vas maternji zar ne vidite da je sve otislo u materinu, a vi se okomili na kolegu umetnika:)

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #32 poslato: Decembar 19, 2008, 01:57:45 pre podne »
debeli zmaj napisao/la:
Citat
Balaševiću je keva hrvatica zato je rekao \\\"maternji jezik\\\".Inače ne znam šte je hteo reći konkretno ali je usr\\\'o motku skroz.Ili je bio pijan ili drogiran.Ne možeš to reći pred javnosti a da si pri zdravoj pameti ni zbog nas ni zbog njih.Čak ni u nekoj šali ili između redova!?!?Baš se osr\\\'o magarac

 :tapsh: :tapsh: :tapsh:

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #33 poslato: Decembar 19, 2008, 02:49:03 pre podne »
Znaš kako simo?
Neki ćelavi ljudi kad im kažeš da su ćelavi oni se uvrede ili još gore hoće da se biju, a neki pak naprave na konto toga dobar fazon.

Ja nemam osećaj da me je dotični umetnik uvredio.

aleksandar tomic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 320
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #34 poslato: Decembar 19, 2008, 02:49:46 pre podne »
ako mene neko pita ova tema nema bas neke veze sa muzikom, s toga glasam da se premesti u politiku ili tamo negde, jer ovako ugrozava prava nas neljubitelja politike

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #35 poslato: Decembar 19, 2008, 02:51:19 pre podne »
slazem se ,zbog toga sam i zamolio admine u prvom postu da premestre temu na odgovarajuce mesto...

aleksandar tomic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 320
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #36 poslato: Decembar 19, 2008, 02:52:46 pre podne »
ne, ne, ja ulazem ostru protestnu notu!

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #37 poslato: Decembar 19, 2008, 02:53:49 pre podne »
:laugh: :laugh: :laugh:

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #38 poslato: Decembar 19, 2008, 02:56:32 pre podne »
Aco a jel\\\' može ta protesna nota iz A ?... pa da svi sviramo? :laugh:

I REče li Simi, mnogo je važno... što bi kazli tamburaši.
@ izvinjvam se za poslednju rečenicu iz off-a, al\\\' ne znam dal\\\' je preneo!?

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #39 poslato: Decembar 19, 2008, 03:14:33 pre podne »
Gde da je prebacim, sad razmisljam, a nista mi ne pada na pamet... Nemamo podforum nekultura... :)

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #40 poslato: Decembar 19, 2008, 07:23:21 pre podne »
Axl, prebaci na centrifugu. Da se ocede neki mozgovi!:laugh:

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #41 poslato: Decembar 19, 2008, 09:09:45 posle podne »
Stvarno treba da se ocede neki mozgovi. Pa zar više nije bilo dosta tog prokletog nacionalizma, dajte ljudi netražite tamo problem gde nema. Đole je pravi umetnik, sad ste se vas dvoje troje okomili na njega. Zaboravljate, a možda i neznate, da je za vreme 90- tih za vtreme rata, on je bio Ambasador dobre volje  Srbije. Mante se ćorava posla, ako Vam se ne sviđa, to je vaša stvar. On je veliki šaljivdžija, ja ga tako znam, a ovo što Vi tu iznosite su bljuvotine.Jeste izrekao jednu rečenicu, koju možda nije trebao, ali iznositi ovde nešto iz njegovog privatnog života, u najmanju ruku je ogavno. Š ta me briga čija žena sa skim se mazi. To su bljuvotine, za koje se  krivično odgovara.
Bolje slušajte njegove pesme. radujte se životu, i mante se babske priče.:) :)
REZ, Ti si me razočarao . Ništa On Tebi nije uradio. On Je samo održao koncert, jel tako??:( :(

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #42 poslato: Decembar 19, 2008, 11:27:59 posle podne »
Plavi_Zoro napisao/la:
Citat
Stvarno treba da se ocede neki mozgovi. Pa zar više nije bilo dosta tog prokletog nacionalizma, dajte ljudi netražite tamo problem gde nema. Đole je pravi umetnik, sad ste se vas dvoje troje okomili na njega. Zaboravljate, a možda i neznate, da je za vreme 90- tih za vtreme rata, on je bio Ambasador dobre volje  Srbije. Mante se ćorava posla, ako Vam se ne sviđa, to je vaša stvar. On je veliki šaljivdžija, ja ga tako znam, a ovo što Vi tu iznosite su bljuvotine.Jeste izrekao jednu rečenicu, koju možda nije trebao, ali iznositi ovde nešto iz njegovog privatnog života, u najmanju ruku je ogavno. Š ta me briga čija žena sa skim se mazi. To su bljuvotine, za koje se  krivično odgovara.
Bolje slušajte njegove pesme. radujte se životu, i mante se babske priče.:) :)
REZ, Ti si me razočarao . Ništa On Tebi nije uradio. On Je samo održao koncert, jel tako??:( :(


Policija72,

ne pisu ovde ljudi s akcentom na nacionalizam!
Nacionalizam ce sad izazvati sam Balasevic ovakvim izjavama, odnosno, kako je to Shef lepo srocio - niko mu ne brani da bude saljivdzija i laf, ali ne na toliko ulizivacki nacin!
Sad je na sebe navukao bes ljudi, stampa je to jos podgrejala i preuvelicala, ima da mu pljune neko shamar na ulici kad se najmanje nada.

Mada, i meni ovo deluje i lici na njegov sarkasticni smisao za nazovi humor, koji nisu provalili ni ovi koji su ga slushali na tom koncertu u Domashevcu, niti \\\"ovi koji su popljuvani\\\"!

Skroz neukusno i debilno resenje da se podidje nekom s kim mi nismo bas igrali sah, ali to je njegov otrcani mangupski fazon!

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #43 poslato: Decembar 19, 2008, 11:46:59 posle podne »
Plavi_Zoro napisao/la:
Citat
Đole je pravi umetnik, sad ste se vas dvoje troje okomili na njega.

Ovo mi ne lici na Policiju 72, njegovi postovi su gluplji ali \\\'ajde...
Elem... Djole je za tebe umetnik, za mene nije. Za mene je to bila Margit EKV, neshvacena Sonja Savic a ovaj panonski govnar nazalost nije. Sorry... Haha, vazno je da se njegova privatnost ne sme dirati, jel, a kada se pljuju kadrovi SPS-a (protiv cije ideologije jesam) onda udri sve u sesnaest. Ovo spominjem samo da Vas podsetim na vasu dvolicnost.


Citat
Jeste izrekao jednu rečenicu, koju možda nije trebao...

Eto vidis, ko god da si, koliko ne razmisljas.
Mi smo ogavni i ludi sto ga napadamo (jer nemamo zasto) a sada \\\"priznajes\\\" da mozda jeste malo preterao. Ljudi, znam i ja Balasevicev sarkastican smisao za humor i ok, zaista mi NE SMETA to. Ali ovo je bezobrazluk!
I \\\"Zoro\\\" - citajuci moje postove mogao bi da shvatis da me nacionalizam (onaj prljavi) ne dotice, cak sta vise, veoma mi smeta. I jebo ratove i sve ostalo... Ali opet kazem, necu svakom skidati gace da moze da me guzi.

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Djordje Balašević
« Odgovor #44 poslato: Decembar 20, 2008, 03:41:31 pre podne »
ali iznositi ovde nešto iz njegovog privatnog života, u najmanju ruku je ogavno.

  Ja sam to napisao a ne da ste vi ogavni, zašto treba izvrćati reči?. Mislim da nisam nikog sa ovim rečima uvredio, nego sam samo nešto zaključio. Pročitao sam tvoje postove koje si pisao u vezi Đoleta. To je tvoje mišljenje, a ja ga cenim. Moje mišljenje o Đoletu je sasvim drugarčija, a zbog toga Ja i Ti o tome nećemo  ovde rasparavljati, jer već i ovo \\\" off -topik\\\". ( Izvinjavam se) Đoleta kao zabavljača cenim, imam skore sve njegove diskove, i rado ih slušam. Ceni i ti moje mišljenje. Jel ok?

Poz. os Zoro-a:) :) :)